De zeilers zetten zich schrap voor een squall: 'Als we gaan, dan gaan we samen!'

zaterdag 23 november 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

De sfeer aan boord van de Initials BB is ondertussen niet meer stuk te krijgen. De zeilers kwamen al talloze walvissen tegen, kregen een uniek bezoek van vier nieuwsgierige orka's en namen zelfs al een duik in de Atlantische Oceaan met een diepte van zo'n 5.000 meter onder hun voeten.

En ook in aflevering zes bereikt de bemanning een nieuwe mijlpaal. De zeilers tellen samen af naar het moment waarop ze nog exact 1.000 zeemijl voor de boeg hebben. En alsof de ontlading niet groot genoeg is, haalt kapitein Sigrid een flesje bubbels boven om te klinken op hun afgelegde traject. Maar niet veel later zien co-schipper Willem en weervrouw Kat de bui al hangen in de verte, letterlijk dan.


'Zie je die regenzuil daar hangen, dat is een squal'", merkt Willem op. Squalls zijn mini-regenstormen die heel onverwachts opduiken en hard tekeer kunnen gaan. Windsnelheden van 200 kilometer per uur zijn zeker niet uitgesloten. 'In een mum van tijd verandert de omgeving compleet', zegt Kat. 'Het wordt donker, de wind giert, de golven schuimen en de regen valt met bakken uit de lucht.' En ook Steven ziet dat niet iedereen er gerust in is: 'Je ziet de dreiging van die buien op je afkomen en je kan die niet ontlopen want ze gaan sneller dan de boot. Je merkte dat er wat onrust was bij een aantal medezeilers of we dit wel zouden aankunnen.' En terwijl zet Jeroom zich schrap tussen Clara en Kat: 'Als we gaan, dan gaan we samen!'

'Over De Oceaan', zondag 24 november om 19.55 uur op Play4 en GoPlay.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Actie logo

Wanneer een jongeman geëxecuteerd op straat wordt gevonden en een tweede slachtoffer in de buurt wordt neergeschoten, doen rechercheurs er alles aan om de gevaarlijke schutter op te sporen voordat hij opnieuw iemand doodt.

'The First 48', om 20.35 uur op Play Actie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:55
    Flikken Maastricht
    15:45
    Chateau Planckaert
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:54
    Rintje
    15:00
    Cirkelhoek
  • 14:15
    Wittekerke
    15:10
    The Good Doctor
  • 14:50
    Project Runway
    15:45
    Achter gesloten deuren
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:05
    The Goldbergs
  • 14:50
    All New Traffic Cops
    16:35
    Cheers
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 14:50
    De Grannies van Amsterdam
    15:25
    Chateau Meiland La Dolce Vita
  • 14:30
    Marley & Me
    16:25
    This Is Us
  • 14:30
    UFO Cowboys
    16:50
    Two and a Half Men
  • 14:50
    Murder: First on Scene
    15:20
    Property Brothers
  • 14:55
    The First 48
    15:45
    Death Row Confidential: Secrets of a Serial Killer
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:55
    Zo doe je het!
    15:00
    Vitamine 55
  • 14:40
    Foodies & The City
    15:15
    Apero - Dining
  • 13:25
    Agatha Christie's Marple
  • 14:30
    Law & Order: Special Victims Unit
    15:15
    Scrubs
  • 14:40
    NOS Journaal
    15:55
    The Great British Bake Off
  • 14:50
    Andere Tijden Kort
    15:15
    2 Meter Sessies
  • 14:50
    Het betoverde dorp van Pinokkio
    15:05
    Bollie & Billie