De vrijgezellen én An Lemmens schakelen een versnelling hoger in 'B&B Zoekt Lief'

zondag 31 juli 2022
Foto: VTM 2 - © DPG Media 2022

De tijd begint te dringen in 'B&B Zoekt Lief'. In een nieuwe week, van maandag 1 augustus tot en met donderdag 4 augustus bij VTM 2, schakelen de vrijgezellen dan ook een versnelling hoger in de ultieme poging hun B&B-uitbater te verleiden.

Maar ook An Lemmens zit niet stil en stuurt een hoop nieuwe vrijgezellen naar Frankrijk. Gooien zij roet in de plannen van de andere vrijgezellen?


In de B&B van Isabel doet nieuwkomer Ivor waar de andere vrijgezellen tot nog toe niet in leken te slagen: hij zorgt voor kriebels bij Isabel. Maurice en Tom zien hun kansen bij de B&B-uitbaatster zienderogen slinken. Ze bundelen de krachten en Maurice geeft zijn maatje Tom datingadvies. Maar komt dat op tijd of is het schip al gezonken?

In Marokko verliest vrijgezel Daphne dan weer haar hart aan B&B-uitbater Arno. Ze zet een groot charmeoffensief in en grijpt elke kans om Arno voor zich te winnen. Maar slagen haar verwoede pogingen om het hart van Arno te veroveren? Vrijgezel Phaedra zal in ieder geval flink uit haar pijp moeten komen als ze nog een kans wil maken bij de B&B-uitbater.

In de Franse Champagnestreek haalt vrijgezel Kelly alles uit de kast om het gebroken hart van Nicolas te lijmen. Daarvoor beleeft ze tijdens een spannende date zelfs de schrik van haar leven. Maar zodra vrijgezel Anske in de B&B arriveert, moet ze vechten voor Nicolas zijn aandacht.


'B&B Zoekt Lief', van maandag tot en met donderdag om 20.00 uur bij VTM 2.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.

'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:00
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    06:00
    Mr. Magoo
  • 08:00
    Radio 2: Weekwatchers
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 08:00
    Waiko
    04:55
    Geen uitzending
  • 07:30
    Code van Coppens
    01:05
    Geen uitzending
  • 02:15
    Geen uitzending
    09:55
    Wordt aangekondigd
  • 05:25
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    00:50
    Geen uitzending
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 07:50
    De kunstenaar
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:10
    This Is Us
  • 07:35
    Seal Team
    02:25
    Pawn Stars
  • 07:20
    Open Vuur
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Without a Trace
    02:20
    Geen uitzending
  • 04:03
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:01
    Kan ik het ook?
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Foodies & The City
    02:05
    Vietnjam, met Quyên
  • 07:30
    Death in Paradise
    02:35
    Call the Midwife
  • 07:45
    Scrubs
    02:30
    Below Deck
  • 08:00
    NOS WK Ontbijt
    02:25
    NOS Journaal
  • 03:50
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:00
    Zin in Zappelin
    02:55
    NOS De Avondetappe