De vier finalisten van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' ontdekken hun pop-up restaurant

Op donderdag 10 september is het zover: dan ontdekken de vier duo's van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' hun pop-up restaurant waar hun droom werkelijkheid zal worden.
Op vier verschillende tot de verbeelding sprekende locaties krijgen de kookduo's een 'box-in-a-box' die ze in hun eigen stijl verder kunnen afwerken. Sterrenchefs Sergio Herman en Marcelo Ballardin komen langs om samen met hen de gerechten van hun menu op punt te stellen en hen klaar te stomen om een paar dagen later een vol restaurant te runnen. Elk duo werft eveneens al zaalpersoneel aan, en dat zijn meestal familieleden.
Mechelen wordt de thuishaven van 'Bar Nazar' van Lorenzo en Ayse. In de eeuwenoude predikherenkerk zullen zij hun gasten Turkse gerechten serveren. Marcelo helpt Lorenzo en Ayse met een nieuwe dressing voor hun broodje makreel en het koppel is zwaar onder de indruk: 'De souplesse waarmee hij dingen bij elkaar kapt… Het is zodanig eenvoudig en simpel en plots staat daar iets voor je neus en dat is… magisch', klinkt het enthousiast.
Pino en Claudia openen hun restaurant 'Pinocchio' in de oude brandweerkazerne van Hasselt. 'Pinocchio is één van de mooiste sprookjes van Italië, of van de wereld zelfs. En een deel van mijn naam komt erin voor.' zegt Pino. Ook het porseleinen beeldje dat destijds in de pot met saus belandde, krijgt een speciaal plaatsje in hun pop-up. 'Laten we hopen dat de scherven ons geluk brengen', hoopt Claudia. Marcelo adviseert hen om de polenta als voorgerecht te vervangen door koningsvis en schudt ter plaatste nog een tonijncrème uit zijn mouw. Maar is dat voor papa Pino wel voldoende als voorgerecht?
Aalst verwelkomt Mira en Anne-Sophie in een oude elektriciteitscentrale, een locatie die perfect aansluit bij de naam en het thema van hun restaurant: 'Vuur'. De vriendinnen hebben een gloednieuw vismenu samengesteld. Om hun gerecht op punt te zetten en te verfijnen, krijgen ze de eenmalige hulp van Sergio Herman. Hij stelt hen voor om kreeft te gebruiken in plaats van garnalen voor het voorgerecht en laat hierbij niets verloren gaan: voor het sausje op de tomaat burrata gebruikt hij de koppen die boordevol smaak zitten.
Tweehonderd kilometer verder, in Oostende, ontdekken ook Deborah en Jasmina de plek waar het allemaal gaat gebeuren. 'Restaurant Pistache' zal groenten aan de man brengen in de oude vismijn. Sergio komt langs bij de tweelingzussen om hen bij te staan bij hun hoofdgerecht van rode biet en het nieuwe dessert met rabarber naar een hoger niveau te tillen. Ook de ouders van de tweeling komen langs met een heus familiestuk van 40 jaar oud: een houten witloofbak die hun grootouders nog hebben gebruikt. Het familiestuk krijgt dan ook een prominente plaats in hun pop-up.
Na de coaching van Sergio en Marcelo zijn de kandidaten volledig klaargestoomd voor het ontvangen van hun eerste gasten volgende week.
'Mijn Keuken Mijn Restaurant', donderdag 10 september om 20.35 uur bij VTM.
https://vtm.be/
vtm
vtm.be
Meer artikels over VTM
Meer artikels over Lecter Media NV
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: dinsdag 6 oktober 2026
- De winnaar van 'De Meestergids' is bekend
- BNNVARA mag docuserie over 'spookvoetballer' uitzenden na uitspraak rechter
- 'De Zaak Alzheimer' van Erik van Looy in een Amerikaans jasje: 'Memory of a Killer' bij Play
- Kijkcijfers: maandag 5 oktober 2026
- Bloed in deeg dwingt duo uit Oostende tot improvisatie in 'Mijn Restaurant'
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': alleenstaande AOW'er met klein pensioen de dupe van afschaffen huishoudelijke hulp?
- Veerle Dobbelaere steekt het vuur aan in 'De Verraders'
- 'Oh my god! A nightmare!': Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
- Ziggo Sport zendt afscheidswedstrijd Lionel Messi exclusief uit
- Luistercijfers: JOE grote winnaar met beste maandscore ooit
- Qmusic viert 25ste verjaardag met spectaculair lichtfestival in Mechelen
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Renkum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant'
Kijktip van de dag

Agenten onderscheppen een automobilist die veel te snel rijdt. Even later betrappen ze een chauffeur die op de pechstrook geniet van een snack. Een ongeval met een auto in de gracht zorgt voor extra spanning.
'Alloo bij de Wegpolitie', om 22.05 uur bij VTM.


































