De Miljoenenweek van 'Huizenjagers' is terug

zondag 9 februari 2020

Deze week gaan de Huizenjagers naar jaarlijkse gewoonte opzoek naar exclusieve panden tijdens de Miljoenenweek. In de Miljoenenweek van dit seizoen doorkruisen de makelaars heel België op zoek naar ideale panden. Van een cohousing-project tot religieuze panden.

De eerste Huizenjager van de week is Jan. Hij staat al 15 jaar in het vak en specialiseerde zich doorheen de jaren in het verkopen van luxevastgoed. De verkoop van luxepanden is een uitdaging, maar Jan is een winnaar.


Kevin is al 10 jaar zaakvoerder van 'M Vastgoed' in Heule maar sinds enkele maanden werd ook het luxueuze 'M GOLD' geboren.  Die gouden liefde voor miljoenenpanden ontpopte zich door Kevins favoriete guilty pleasure programma op VIJF: 'Million Dollar Listing'.

Anne groeide op in de verkoop van villabouw. Deze ravissante dame had altijd al een voorliefde voor grote villa's. Ondertussen is Anne een geroutineerd vastgoedmakelaar. Ze verkoopt ook doorsnee woningen, maar het luxevastgoed heeft een bijzonder plekje in haar hart.

Maandag: Thang, Kamilla en Dennis  zoeken samen naar een huis waar ze met drie of zes gezinnen kunnen cohousen. Elk koppel heeft naast een eigen slaapkamer ook een eigen keuken en badkamer nodig. Daarnaast zoeken ze ook een grote ruimte waar ze met zijn allen tijd kunnen doorbrengen.

Dinsdag: Bart en Anna zoeken een huis om samen te wonen met hun twee kindjes. Bart heeft twaalf bedrijven waarvan M-Design het bekendste is. Ze zoeken een villa in Schilde of Brasschaat met alle luxe van dien, een zwembad, fitness, cinema en een garage voor vier wagens. En kritisch, dat zijn ze ook.

Woensdag: Nina en Justine zijn moeder en dochter. Nina heeft al een eigen kunstgalerij en nu wil ze nog eentje in het bruisende hart van Antwerpen. Grote open ruimtes zijn dus een must. Daarnaast moet er aan de galerij een appartement verbonden zijn waar mensen kunnen kijken hoe ze kunst in hun woning kunnen uitstallen. Dat wordt een pittige opdracht voor de huizenjagers.

Donderdag: Sven en zijn collega’s sluiten de week af. Ze werken samen in het marketingbureau, Like A Virgin. Samen zoeken ze een groot religieus pand waar ze hun bedrijf kunnen huizen. En dat allemaal in een straal rond 20 km van Kortrijk.

Wie neemt de Miljoenentrofee mee naar huis?

'Huizenjagers', van maandag tot en met donderdag om 19.45uur op VIER.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Camping Coppens' (VTM)

In Zweden verloopt het zesde campingseizoen allesbehalve rustig. Nora studeert af en traint voor haar schaatsdroom. Beau krijgt een beugel en oma Agnes herstelt van een rugoperatie. Dan slaat het noodlot toe wanneer Staf betrokken raakt bij een ongeluk.

'Camping Coppens', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:55
    Start to race
    21:50
    F*ck you, flik
  • 21:25
    Poorten van Europa
    22:15
    De ideale wereld
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:45
    Gevangenisdirecteurs
    22:50
    Telefacts
  • 21:35
    Murder in a Small Town
    22:35
    Citadel
  • 20:35
    The Mask of Zorro
    23:10
    Captain Phillips
  • 20:35
    The Tax Collector
    22:25
    Street Cops
  • 20:35
    The Gift of Peace
    22:10
    A Joyous Christmas
  • 21:45
    Tegen de Sterren Op
    22:30
    Cheers
  • 21:15
    De Slimste Mens Ter Wereld
    22:25
    Salut & De Kost
  • 20:35
    The Man in the Iron Mask
    23:05
    Friends
  • 20:35
    Harry Potter and the Goblet of Fire
    23:30
    Twisted Metal
  • 20:35
    Blind Gekocht NL
    21:50
    Komen Eten
  • 20:30
    24 Hours in Police Custody
    21:55
    World's Most Evil Killers
  • 21:36
    De Verenigde Status van Amerika
    21:48
    Z-Nieuws
  • 21:40
    Tooldokter
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:30
    Meat Timon
    22:00
    Sarah's Sweet Table
  • 21:00
    The Chelsea Detective
    22:00
    Inspector George Gently
  • 21:40
    Scandal
    22:35
    NCIS
  • 21:40
    De slimste mens
    22:30
    Pauw & De Wit
  • 21:15
    Opsporing Verzocht
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:30
    Motorbendes
    22:20
    Draadstaal