De 'Huizenjagers' trekken deze week door het Waasland

zondag 5 januari 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Van Sint-Niklaas en Zwijndrecht tot in Lokeren en Temse. Deze week vormt het Waasland hét decor van 'Huizenjagers'. Het 'Huizenjagers'-busje neemt opnieuw drie kakelverse makelaars mee aan boord die alles uit de kast zullen halen.

Zij krijgen weer een paar stevige uitdagingen voorgeschoteld en mogen onder andere op zoek gaan naar een nieuwe thuis voor de pony van Nele, een huis met plaats voor een mogelijke B&B én een woning die rolstoeltoegankelijk is.


De makelaars
​Voor Charlotte Van Remortel is het niet de eerste keer dat ze aan boord van het welgekende busje stapt. Vijf jaar geleden greep ze nét naast de overwinning, maar nu is ze vastberaden om haar revanche te nemen. Met haar eerlijke en open aanpak en een achtergrond in de diamantsector brengt Charlotte gegarandeerd sfeer en competitie in het busje.

Lander Crampe is een jonge, ambitieuze makelaar die zijn sporen al verdiende met een eigen verhuisbedrijf en nu een nieuw avontuur aangaat met zijn makelaarskantoor dat hij pas heeft opgericht. Lander, die ook een passie heeft voor het brouwen van gin, staat bekend om zijn flauwe mopjes en sociale flair, wat zorgt voor levendigheid en humor in het busje.

En ook Tamara Goovaerts is zeker niet te onderschatten. Deze ervaren vastgoedmakelaar en docente staat bekend om haar transparante en enthousiaste aanpak. Als zorgzame moeder en voormalig kleuterjuf combineert Tamara vakkennis met warme gezelligheid.

De kandidaat-kopers
​Aflevering 1: Nele en Doran zijn op zoek naar een huis in het groen waar ook hun pony Bruno welkom is. Met een budget van €530.000 (exclusief kosten) en een extra €100.000 voor een apart perceel voor Bruno zoeken ze in de regio rond Temse een woning met ruimte, rust en toekomstpotentieel.

Aflevering 2: Michaela en Robbin dromen van een woning waar ze hun eigen B&B kunnen opstarten in de tuin. Dit koppel heeft €650.000 te besteden en zoekt een vrijstaand huis met veel lichtinval en een grote tuin in Sint-Niklaas en omgeving.

Aflevering 3: Christel en Paul zijn op zoek naar een kleinere, maar vooral rolstoeltoegankelijke woning. Met een budget van €400.000 zoeken ze in Sint-Niklaas een gelijkvloerse of eenvoudig aan te passen woning die een warme thuis biedt aan hun familie.

Aflevering 4: Gunther en Heidi zijn op zoek naar een gezellige woning die geschikt is voor hun oude dag. Locatie staat bovenaan hun lijstje, en met een budget van €450.000 zoeken ze in het centrum van Stekene of Beveren-Waas naar een woning met een kleine tuin en voldoende opbergruimte.

'Huizenjagers', van maandag tot donderdag vanaf 20.10 uur op Play4 en GoPlay.


Huizenjagers op tv
Woensdag 10 juni om 13u15  »
Play 4
Mik is al zeven jaar op zoek naar een nieuwe woning. Ze heeft al vele teleurstellingen gekend op immovlak en plaatst nu al haar hoop in de handen van de huizenjagers. Wat ze zoekt, is vooral rust.
Woensdag 10 juni om 17u35  »
Play 4
Stephanie en Jonas zijn 33 en zijn trotse ouders van twee jonge kindjes. Door die gezinsuitbreiding zijn ze hun huidige huis ontgroeid en dus zijn ze op zoek naar iets nieuws, iets groters, iets groeners.
Donderdag 11 juni om 12u15  »
Play 4
Stephanie en Jonas zijn 33 en zijn trotse ouders van twee jonge kindjes. Door die gezinsuitbreiding zijn ze hun huidige huis ontgroeid en dus zijn ze op zoek naar iets nieuws, iets groters, iets groeners.
Donderdag 11 juni om 16u35  »
Play 4
Jorn en Nina wonen in het huis dat ze gekocht hebben vlak nadat ze hun droomhuis hebben mislopen. Ze hopen dat ze er gelukkig worden, maar kunnen er toch hun draai niet vinden. Daarom zoeken ze hun heil bij de huizenjagers.
Vrijdag 12 juni om 12u40  »
Play 4
Jorn en Nina wonen in het huis dat ze gekocht hebben vlak nadat ze hun droomhuis hebben mislopen. Ze hopen dat ze er gelukkig worden, maar kunnen er toch hun draai niet vinden. Daarom zoeken ze hun heil bij de huizenjagers.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:20
    Sporza: Basketbal
    17:40
    Dierendokters 24/7
  • 17:05
    The mind game
    18:05
    Wakker in Paraguay
  • 17:25
    GameKeepers
    17:55
    Karrewiet
  • 17:15
    Huis Gemaakt
    18:20
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie VIPS
  • 16:45
    My Kitchen Rules
    18:05
    De Planckaerts
  • 17:15
    9-1-1
    18:05
    The Goldbergs
  • 16:55
    Stargate SG-1
    17:45
    All New Traffic Cops
  • 17:35
    ER
    19:10
    S.W.A.T.
  • 17:15
    SOS Piet
    17:45
    Nonkel Jef
  • 16:55
    Huizenjagers
    17:55
    Blind Gekocht
  • 17:05
    Manifest
    17:55
    Fire Country
  • 17:35
    3rd Rock From the Sun
    18:40
    Storage Wars
  • 16:45
    Interior Design Masters
    17:55
    Hello Goodbye
  • 16:55
    The Mysterious Murder Of Ann Heron
    18:45
    Killer at the Crime Scene
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 17:32
    Kan ik het ook?
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:30
    Loïc: Zot van Koken
    17:45
    Lekker Messy
  • 17:10
    Death in Paradise
    19:15
    Father Brown
  • 16:55
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Een jaar in de Alpen
    17:56
    Politieke Partijen
  • 17:05
    Big Little Journeys
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:25
    De Dodelijkste 60
    17:55
    Checkpoint