De 'Huizenjagers' trekken deze week door het Waasland

Van Sint-Niklaas en Zwijndrecht tot in Lokeren en Temse. Deze week vormt het Waasland hét decor van 'Huizenjagers'. Het 'Huizenjagers'-busje neemt opnieuw drie kakelverse makelaars mee aan boord die alles uit de kast zullen halen.
Zij krijgen weer een paar stevige uitdagingen voorgeschoteld en mogen onder andere op zoek gaan naar een nieuwe thuis voor de pony van Nele, een huis met plaats voor een mogelijke B&B én een woning die rolstoeltoegankelijk is.
De makelaars
Voor Charlotte Van Remortel is het niet de eerste keer dat ze aan boord van het welgekende busje stapt. Vijf jaar geleden greep ze nét naast de overwinning, maar nu is ze vastberaden om haar revanche te nemen. Met haar eerlijke en open aanpak en een achtergrond in de diamantsector brengt Charlotte gegarandeerd sfeer en competitie in het busje.
Lander Crampe is een jonge, ambitieuze makelaar die zijn sporen al verdiende met een eigen verhuisbedrijf en nu een nieuw avontuur aangaat met zijn makelaarskantoor dat hij pas heeft opgericht. Lander, die ook een passie heeft voor het brouwen van gin, staat bekend om zijn flauwe mopjes en sociale flair, wat zorgt voor levendigheid en humor in het busje.
En ook Tamara Goovaerts is zeker niet te onderschatten. Deze ervaren vastgoedmakelaar en docente staat bekend om haar transparante en enthousiaste aanpak. Als zorgzame moeder en voormalig kleuterjuf combineert Tamara vakkennis met warme gezelligheid.
De kandidaat-kopers
Aflevering 1: Nele en Doran zijn op zoek naar een huis in het groen waar ook hun pony Bruno welkom is. Met een budget van €530.000 (exclusief kosten) en een extra €100.000 voor een apart perceel voor Bruno zoeken ze in de regio rond Temse een woning met ruimte, rust en toekomstpotentieel.
Aflevering 2: Michaela en Robbin dromen van een woning waar ze hun eigen B&B kunnen opstarten in de tuin. Dit koppel heeft €650.000 te besteden en zoekt een vrijstaand huis met veel lichtinval en een grote tuin in Sint-Niklaas en omgeving.
Aflevering 3: Christel en Paul zijn op zoek naar een kleinere, maar vooral rolstoeltoegankelijke woning. Met een budget van €400.000 zoeken ze in Sint-Niklaas een gelijkvloerse of eenvoudig aan te passen woning die een warme thuis biedt aan hun familie.
Aflevering 4: Gunther en Heidi zijn op zoek naar een gezellige woning die geschikt is voor hun oude dag. Locatie staat bovenaan hun lijstje, en met een budget van €450.000 zoeken ze in het centrum van Stekene of Beveren-Waas naar een woning met een kleine tuin en voldoende opbergruimte.
'Huizenjagers', van maandag tot donderdag vanaf 20.10 uur op Play4 en GoPlay.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: donderdag 26 februari 2026
- Ontdek wanneer het nieuwe seizoen van ‘So You Think You Can Dance’ start bij VTM
- Cupido schiet twee keer raak in 'Winter Vol Liefde'
- Vernieuwde 'MolTalk' warmt kijker op met voorbeschouwing vol theorieën en aanwijzingen
- Muzikale reis door 80 jaar 'Arbeidsvitaminen' op NPO 1
- Goedele Liekens is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Coaches hakken erop los in de backstage van 'The Voice'
- 'Ziggo Sport Race Café' opent weer zijn deuren
- Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester in 'Maison Verhulst'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' zit zaterdag weer vol muzieknieuws
- Nostalgie tovert maart om in 80's maand
- Dj's bij Qmusic mogen een week lang 'Het Verboden Woord' 'allemaal' niet uitspreken
- A Moment van Kensington wint eerste 3FM Award van 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job'
Kijktip van de dag

Jan vergeet zijn en Julies huwelijksverjaardag en probeert het goed te maken door een dag vol verrassingen te organiseren voor Julie, inclusief een bezoek aan een chic hotel mét wellness. Maar al snel blijkt dat plannen maken makkelijker is dan ze uit te voeren.
'Boomer', om 20.55 uur op VRT 1.



































