De 'Huizenjagers' trekken deze week door het Waasland

Van Sint-Niklaas en Zwijndrecht tot in Lokeren en Temse. Deze week vormt het Waasland hét decor van 'Huizenjagers'. Het 'Huizenjagers'-busje neemt opnieuw drie kakelverse makelaars mee aan boord die alles uit de kast zullen halen.
Zij krijgen weer een paar stevige uitdagingen voorgeschoteld en mogen onder andere op zoek gaan naar een nieuwe thuis voor de pony van Nele, een huis met plaats voor een mogelijke B&B én een woning die rolstoeltoegankelijk is.
De makelaars
Voor Charlotte Van Remortel is het niet de eerste keer dat ze aan boord van het welgekende busje stapt. Vijf jaar geleden greep ze nét naast de overwinning, maar nu is ze vastberaden om haar revanche te nemen. Met haar eerlijke en open aanpak en een achtergrond in de diamantsector brengt Charlotte gegarandeerd sfeer en competitie in het busje.
Lander Crampe is een jonge, ambitieuze makelaar die zijn sporen al verdiende met een eigen verhuisbedrijf en nu een nieuw avontuur aangaat met zijn makelaarskantoor dat hij pas heeft opgericht. Lander, die ook een passie heeft voor het brouwen van gin, staat bekend om zijn flauwe mopjes en sociale flair, wat zorgt voor levendigheid en humor in het busje.
En ook Tamara Goovaerts is zeker niet te onderschatten. Deze ervaren vastgoedmakelaar en docente staat bekend om haar transparante en enthousiaste aanpak. Als zorgzame moeder en voormalig kleuterjuf combineert Tamara vakkennis met warme gezelligheid.
De kandidaat-kopers
Aflevering 1: Nele en Doran zijn op zoek naar een huis in het groen waar ook hun pony Bruno welkom is. Met een budget van €530.000 (exclusief kosten) en een extra €100.000 voor een apart perceel voor Bruno zoeken ze in de regio rond Temse een woning met ruimte, rust en toekomstpotentieel.
Aflevering 2: Michaela en Robbin dromen van een woning waar ze hun eigen B&B kunnen opstarten in de tuin. Dit koppel heeft €650.000 te besteden en zoekt een vrijstaand huis met veel lichtinval en een grote tuin in Sint-Niklaas en omgeving.
Aflevering 3: Christel en Paul zijn op zoek naar een kleinere, maar vooral rolstoeltoegankelijke woning. Met een budget van €400.000 zoeken ze in Sint-Niklaas een gelijkvloerse of eenvoudig aan te passen woning die een warme thuis biedt aan hun familie.
Aflevering 4: Gunther en Heidi zijn op zoek naar een gezellige woning die geschikt is voor hun oude dag. Locatie staat bovenaan hun lijstje, en met een budget van €450.000 zoeken ze in het centrum van Stekene of Beveren-Waas naar een woning met een kleine tuin en voldoende opbergruimte.
'Huizenjagers', van maandag tot donderdag vanaf 20.10 uur op Play4 en GoPlay.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Finale in zicht! Dit zijn de vier finalisten van 'The Voice van Vlaanderen' 2026
- Na alle ophef: VRT stelt in opspraak geraakt onderzoek 'Foto van Vlaanderen' open voor grotere groep experten
- Kijkcijfers: donderdag 21 mei 2026
- JA21-leider Joost Eerdmans bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Familie' - PREVIEW
- Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Marieke Elsinga wint spectaculaire Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke'
- Qlas en Lil Kleine grote winnaars NPO FunX Awards
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies?
Kijktip van de dag

De dames blikken samen met Jani Kazaltzis terug op een bewogen seizoen vol glamour, vriendschap en drama.
'The Real Housewives of Antwerp', om 20.00 uur op Play.



































