De 'Huizenjagers' trekken deze week door het Waasland

Van Sint-Niklaas en Zwijndrecht tot in Lokeren en Temse. Deze week vormt het Waasland hét decor van 'Huizenjagers'. Het 'Huizenjagers'-busje neemt opnieuw drie kakelverse makelaars mee aan boord die alles uit de kast zullen halen.
Zij krijgen weer een paar stevige uitdagingen voorgeschoteld en mogen onder andere op zoek gaan naar een nieuwe thuis voor de pony van Nele, een huis met plaats voor een mogelijke B&B én een woning die rolstoeltoegankelijk is.
De makelaars
Voor Charlotte Van Remortel is het niet de eerste keer dat ze aan boord van het welgekende busje stapt. Vijf jaar geleden greep ze nét naast de overwinning, maar nu is ze vastberaden om haar revanche te nemen. Met haar eerlijke en open aanpak en een achtergrond in de diamantsector brengt Charlotte gegarandeerd sfeer en competitie in het busje.
Lander Crampe is een jonge, ambitieuze makelaar die zijn sporen al verdiende met een eigen verhuisbedrijf en nu een nieuw avontuur aangaat met zijn makelaarskantoor dat hij pas heeft opgericht. Lander, die ook een passie heeft voor het brouwen van gin, staat bekend om zijn flauwe mopjes en sociale flair, wat zorgt voor levendigheid en humor in het busje.
En ook Tamara Goovaerts is zeker niet te onderschatten. Deze ervaren vastgoedmakelaar en docente staat bekend om haar transparante en enthousiaste aanpak. Als zorgzame moeder en voormalig kleuterjuf combineert Tamara vakkennis met warme gezelligheid.
De kandidaat-kopers
Aflevering 1: Nele en Doran zijn op zoek naar een huis in het groen waar ook hun pony Bruno welkom is. Met een budget van €530.000 (exclusief kosten) en een extra €100.000 voor een apart perceel voor Bruno zoeken ze in de regio rond Temse een woning met ruimte, rust en toekomstpotentieel.
Aflevering 2: Michaela en Robbin dromen van een woning waar ze hun eigen B&B kunnen opstarten in de tuin. Dit koppel heeft €650.000 te besteden en zoekt een vrijstaand huis met veel lichtinval en een grote tuin in Sint-Niklaas en omgeving.
Aflevering 3: Christel en Paul zijn op zoek naar een kleinere, maar vooral rolstoeltoegankelijke woning. Met een budget van €400.000 zoeken ze in Sint-Niklaas een gelijkvloerse of eenvoudig aan te passen woning die een warme thuis biedt aan hun familie.
Aflevering 4: Gunther en Heidi zijn op zoek naar een gezellige woning die geschikt is voor hun oude dag. Locatie staat bovenaan hun lijstje, en met een budget van €450.000 zoeken ze in het centrum van Stekene of Beveren-Waas naar een woning met een kleine tuin en voldoende opbergruimte.
'Huizenjagers', van maandag tot donderdag vanaf 20.10 uur op Play4 en GoPlay.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: donderdag 16 april 2026
- Nieuwe serie 'About Face' vanaf zaterdag op TLC
- 'Daar Zijn Beelden Van': een hilarische duik in 70 jaar VRT-geschiedenis
- Dit zijn de artiesten van het nieuwe seizoen 'Beste Zangers'
- Play brengt de zondagochtendnostalgie van Samson en Gert eenmalig terug met originele aflevering
- Dit zie je zaterdag in 'Kassa'
- Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice': 'Deze song is vocaal het strafste dat er tussen zit'
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
Multimedia SPOTLIGHT
-
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug!
Kijktip van de dag

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.
'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.



































