De highlights van VTM, Q2, Vitaya en CAZ

Luk Alloo viert op zondag 2 augustus om 20.30 uur de 80ste verjaardag van Will Tura met de grote verjaardagsshow 80 jaar Will Tura.
Samen met tal van bekende vrienden zet Luk 'de keizer van het Vlaamse lied' in de bloemetjes en blikken ze samen terug op Wills indrukwekkende carrière.
In 'De Zomer Van' volgt Eric Goens van maandag 3 tot en met donderdag 6 augustus om 21.00 uur Gers Pardoel, Laura Tesoro, Dany Verstraeten, Nina Derwael en Gunther Levi tijdens de unieke zomer van 2020. Wie 'De Zomer Van' gemist heeft, kan op zondag 2 augustus om 22.15 uur afstemmen op VTM voor een compilatieaflevering.
Van maandag 3 tot en met vrijdag 7 augustus kan iedereen om 19.55 uur kijken naar 'De Kotmadam' en om 20.25 uur naar de telenovelle 'Sara'.
Julie Colpaert brengt op dinsdag 4 en donderdag 6 augustus om 21.50 uur twee nieuwe reportages van 'Telefacts Zomer'.
Op zaterdag 1 augustus zien de VTM-kijkers om 19.50 uur 'De 25' meest intense familiemomenten van VTM.
In 'De Bunker', maandag 3 augustus om 21.50 uur, doet het team onderzoek naar Peaceful Minds, een organisatie voor mindfulness, die volgens Rob een dekmantel is voor de sekte van Milner.
Het Vlaamse drama 'd'Ardennen' wordt op woensdag 5 augustus om 21.50 uur uitgezonden. In de film zijn onder andere Veerle Baetens, Kevin Janssens en Peter Van den Begin te zien.
Op zaterdag 1 augustus staat om 20.25 uur de animatiefilm 'Frozen' op het programma.
Q2:
De finale van 'Britain's Got Talent' is op zondag 2 augustus om 20.30 uur te zien. Wie volgt Lee Ridley, ofwel 'Lost Voice Guy', op?
Op zaterdag 1 augustus staat om 20.30 uur het muzikaal drama 'Moulin Rouge!' op het programma, met Nicole Kidman en Ewan McGregor.
Vitaya:
Op dinsdag 4 augustus start om 17.55 uur het nieuwe, zestiende seizoen van 'Sturm der Liebe'.
Er staan twee tv-premières op het programma. Op maandag 3 augustus is er om 20.35 uur de romantische film 'A Taste of Summer'. De week wordt op vrijdag 7 augustus om 20.35 uur afgesloten met de thriller 'My Evil Stepdad (The Husband)'.
Vitaya brengt op zaterdag 1 augustus de Nederlandse komedie 'Huisvrouwen Bestaan Niet'.
CAZ:
Op zaterdag is het Vlaamse avond bij CAZ. Na 'Aspe' om 20.40 uur brengt de zender telkens een Vlaamse stand-upcomedy. Op zaterdag 1 augustus staat om 22.15 uur de show 'Overleven in de Chaos' van David Galle op het programma.
Op 25 augustus wordt Bond-acteur Sean Connery 90 jaar. Om dat te vieren brengt CAZ elke dinsdag in augustus een Bond-film met Connery in de hoofdrol. Starten doet de zender op dinsdag 4 augustus om 20.40 uur met 'Dr. No'.
Op vrijdag 24 juli is het exact 40 jaar geleden dat de Britse acteur Peter Sellers overleed. CAZ zendt daarom op vrijdag 7 augustus om 20.40 uur de komedie 'Revenge Of the Pink Panther' uit, waarin Sellers de rol van inspecteur Jacques Clouseau vertolkt. Het is de zesde film uit 'The Pink Panther'-reeks.
Vanaf maandag 3 augustus gaat de marathon van 'Game of Thrones' verder met het vijfde seizoen, met telkens van maandag tot en met donderdag om 22.10 uur een nieuwe aflevering.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Topchef Timon Michiels krijgt zijn eerste programma 'Meat Timon' op njam!
- Omroep WNL komt met nieuw indringend seizoen van docuserie 'Brandmerk'
- Van bijna-Olympische hoogspringer tot sexy wijnboer: deze boeren zoeken een tof lief
- Nick Schilder, Davina Michelle, Yves Berendse en Waylon zingen met nieuw talent in 'Sing With Me'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Herbeleef de magie: april staat bij MTV volledig in het teken van MTV Unplugged
- Highlights april bij CANAL+, CANAL+ Action, Film1 en FilmBox
- Superhelden, ninja’s en paasmysteries in april op Cartoon Network
- Nieuwe afleveringen van 'Ben 10' op Cartoonito
- Ontdek wat de Disney Channels deze maand te bieden hebben
- Dit hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' op NPO Radio 1
- The Cats ontvangt NPO Radio 5 Evergreen Award
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' viert start Evergreen week van de jaren 60
- Estelle Cruijff en Johnny de Mol luiden weekend in met nieuwe radioshow op Radio Noordzee
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns'
Kijktip van de dag

Laura doet haar best om kalm te blijven nu ze via het nieuws vernomen heeft dat Ibrahim misschien nog leeft. Ze richt zich op de rechtszaak die op het punt staat te beginnen en de vele verhoren die ze daar zal ondergaan.
'Laura H.', om 22.05 uur op VRT Canvas.



































