Dat is nu toevallig een van zijn specialiteiten: 'Gert De Musical'!

Samen met de beste musicalcast van Vlaanderen zorgde James Cooke de voorbije maanden voor onvergetelijke songs, prachtige podiumacts en hartverwarmende televisie. Wekelijks keken er maar liefst 1.1 miljoen Vlamingen mee naar dit muzikaal spektakel.
Donderdag 13 januari ontvangt James zijn laatste gast, maar ook zijn beste vriend: Gert Verhulst. Volgende week kunnen de fans ook genieten van een compilatieaflevering.
Gertje groeit op als een verlegen jongentje. Maar wel een jongen die al snel beslist om boven het maaiveld uit te steken. Hij is jaar na jaar de beste van de klas. Op zijn vijftiende neemt hij afscheid van zijn mooie krullen en schrapt hij gemiddeld uit zijn woordenboek. De drang om op het podium te staan is groot. Hij acteert, regisseert en produceert zijn eerste theatershows al snel en helemaal zelf. En niet veel later geeft hij samen met zijn hond de jeugd van miljoenen kinderen kleur. Omringd door talent krijgt Gert De Musical bezoek van de enige echte Danny Verbiest en van megavriendin Free Souffriau.
Gert Verhulst: 'James is mijn beste vriend en hij kent me door en door. Als er iemand een musical kan maken over mijn leven, moet hij het wel zijn. En ik had gelijk, want ik heb echt heel hard genoten van begin tot einde. De geweldige songs, het terugzien van enkele vrienden en de herinnering aan heel bijzondere momenten in mijn leven . Ze hebben me ontroerd maar ook energie gegeven. Een muzikale volgelvlucht doorheen mijn leven die ik nooit zal vergeten.'
Maar naast liefde voor muziek is er ook muziek voor de liefdes in Gert zijn leven. Voor Ellen, voor zijn kinderen, voor Saint-Tropez en de Franse nostalgie. En zelfs Gert zijn allereerste liefje, Karine werd door James opgespoord.
'Gert De Musical', donderdag 13 januari om 20.30 uur op Play4 en goplay.be.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw seizoen 'Amsterdam Centraal 24/7' op National Geographic
- 'Sterren op het Doek' keert terug met presentatrice Carrie ten Napel
- Dit is de winnaar van 'Project Dans 2026'
- TV-zenders maken specifiek AI‑gebruik zichtbaar in uitzendingen
- Kijkcijfers: maandag 20 april 2026
- 'NPO Doc: Alles moet beter' op NPO 3
- Donderdag in 'Zembla': Gokkers in je tijdlijn
- 'Een sok op de werf?': Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt'
- Alcohol in het ziekenhuis en vrouwen op het voetbalveld: 'Ze Zeggen Dat' legt pijnpunten en clichés bloot
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Niet naar school
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië'
Kijktip van de dag

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.
'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.



































