D-day in 'De Vermeires': het hele gezin samen op de planken voor hun familieshow

Al vijf weken lang zijn de 'De Vermeires'-kijkers getuige van de repetities voor hun familieshow en in de laatste aflevering op zaterdag 25 maart om 20.20 is het zover: voor het eerst duiken Jacques, Julie, Laurins en Maxime samen op het podium, onder het goedkeurend oog van familie, vrienden en fans.
Place to be is de prachtige Minard schouwburg in Gent. 'Ik heb er altijd al van gedroomd om hier eens te mogen optreden. Het is hier mooi, niet te groot en gezellig. Ideaal voor onze familieshow', klinkt het bij Jacques. Ook Julie kijkt er reikhalzend, maar zenuwachtig naar uit om voor het eerst met haar familie op een podium te staan: 'Normaal zit ik altijd in de zaal of in de coulissen, maar met papa òp de planken staan, stond nog op mijn bucket list. Ik vind het spannend, ik hoop dat alles goed komt.' Terwijl Julie en Laurins hun danstalent demonstreren en Jacques vooral de komische toer op gaat, voelt een wild enthousiaste Maxime zich tijdens zijn DJ-act als een vis in het water onder de spotlights van een volle zaal. Hij lijkt zijn roeping gevonden te hebben.
Ook in de laatste aflevering van 'De Vermeires': Jacques trakteert zijn kinderen op een uitstap naar de Opaalkust in Frankrijk. Al is die trip stiekem eigenlijk vooral een treat voor zichzelf. Hij koestert immers mooie herinneringen aan zijn jeugd in Cap Gris en Blanc Nez. 'Voor mij is dit pure nostalgie. Mijn kinderen doen waarschijnlijk gewoon enthousiast om mij een plezier te doen. Die zullen denken: hoe lang heeft papa nog te leven? We zullen maar zeggen hoe schoon het daar is, ondanks dat de tijd hier is blijven stilstaan' (lacht). Hoe dichter bij Cap Gris Nez echter, hoe meer gris het wordt. Jacques wou er een onvergetelijke uitstap van maken en dat lukt: het viertal moet er alles aan doen om niet tot in Engeland geblazen te worden.
'De Vermeires', laatste aflevering op zaterdag 25 maart om 20.20 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Voortvluchtigen staan bij de start van 'Klopjacht' meteen oog in oog met de speurders
- De strijd barst los: 100 enthousiaste kandidaten, maar slechts 1 kan zich tot 'Homo Universalis' kronen
- Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in een nieuw seizoen van 'Eenmaal Andermaal'
- Dit zijn de nieuwe kandidaten van 'Blind Gekocht'
- Deze koppels vallen als eerste af in 'Huis Gemaakt'
- 'De Trein' onthult verborgen koninklijk erfgoed van Brussel-Centraal
- 'Meldpunt Actueel' over pensioencompensatie
- Ex-Mol Eline kaart mogelijke medische fouten aan bij verlies van pasgeboren kindje in 'Justice For All'
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Ballroom scene
- Oproep rond ernstig mishandelde vrouw in 'Opsporing Verzocht'
- Politiek commentator Kees Boonman stopt bij 'Nieuwsweekend'
- Unieke liveconcerten tussen de Italiaanse bergtoppen: Willy organiseert de ultieme muzikale escape
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice'
Kijktip van de dag

Dom Toretto ontsnapt uit de gevangenis dankzij een spectaculaire reddingsactie van zijn zus Mia en haar vriend, ex-agent Brian O'Conner. Met de politie en de FBI op de hielen vluchten ze naar Rio de Janeiro. Daar beseffen ze dat ze nog één grote klus moeten klaren om hun vrijheid af te kopen. Maar de nietsontziende FBI-agent Luke Hobbs is vastbesloten hen een halt toe te roepen.
'Fast Five', film uit 2011 met oa. Vin Diesel, om 20.35 uur VTM 3.



































