'Campus Cup'-winnaar duikt op in 'Stukken van Mensen'

In de zevende aflevering van 'Stukken van Mensen' - laat kandidaat Marc niets aan het toeval over: om zijn Panamarenko-kunstwerk zo goed mogelijk te verkopen schakelt hij de hulp in van zijn quizmakker en advocaat Michiel.
Michiel was eerder ook al te zien in 'De Campus Cup', die hij samen met zijn team won. De experten weten meteen dat het geen gemakkelijke onderhandeling wordt...
Panamarenko was een uitvinder, ingenieur, kunstenaar en dromer met een passie voor alles wat kan of zou kunnen vliegen. Hij wordt gezien als één van de belangrijkste Belgische kunstenaars van de 20ste eeuw. Hij overleed na de opnames van het programma.
Miguel zet zich schrap voor de experten met een chaise longue van de ontwerper Hans Härtel. 'Het unieke is dat er slechts een handvol van op de markt te vinden is. Het is ook één van de weinige naoorlogse ontwerpen van hem en dat maakt het echt een zeldzaam stuk', weet Miguel.
Annie en Geert zijn buren en zijn ook grote fan van het programma. Ze kennen de experten door en door en gaan dus met een gerust gemoed naar de onderhandeltafel met een schilderij van een jongen in matrozenpak van Willem Karel Travers. Travers is vooral gekend van zijn portretten van adellijke families.
Pieter waagt als laatste zijn kans met een speciaal zitmeubel van de Duitse ontwerper Günter Beltzig: 'Ik heb het meubel voor de eerste keer gezien in de achtertuin van de studentenwoning van een vriendin, twintig jaar geleden. Toen ze wegging uit haar kot heeft ze mij gebeld en vertelde ze mij dat de tafel niet in de inventaris was opgenomen. Ik ben die tafel dan meteen gaan halen. De volgende dag kreeg ik al telefoon van de eigenaar (lacht). Al was het wel snel duidelijk dat hij wilde verkopen.'
'Stukken van Mensen', woensdag 11 maart na 'The Sky is the Limit' op VIER.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Huis Gemaakt' start hard met blinde dropping en instant afbraakwerken
- Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met opmerkelijke huisregel
- Blerta of Tineke: wie wint 'Bestemming X' na een finalespel vol misleiding?
- Nieuw seizoen EO's 'Rachel valt binnen': wie houdt Nederland veilig?
- Joanna Lumley volgt de Donau op MAX
- 'Alles in Orde!' arriveert bij de familie Ghysels
- Bockie staat doodsangsten uit in 'Konvooi': 'Ik hoop dat we vallen, zodat ik van uw moppen af ben!'
- Welke 'Dagelijkse Kost' eten we deze week?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Neighbours: A New Chapter' - PREVIEW
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play!
Kijktip van de dag

Op een vluchtelingentrein naar een onbekende bestemming zitten June en Serena plots naast elkaar gevangen. De chaos aan de Canadese grens heeft hen samengebracht in een beklemmende reis waar oude wonden opengereten worden en nieuwe conflicten oplaaien. Terwijl de wereld om hen heen verder instort, moeten twee vrouwen die elkaar haten, overleven in elkaars nabijheid. Maar kan hun gedwongen bondgenootschap standhouden wanneer de spanning het kookpunt bereikt?
'The Handmaid's Tale', om 20.10 uur op VRT Canvas.



































