'Campus Cup'-winnaar duikt op in 'Stukken van Mensen'

In de zevende aflevering van 'Stukken van Mensen' - laat kandidaat Marc niets aan het toeval over: om zijn Panamarenko-kunstwerk zo goed mogelijk te verkopen schakelt hij de hulp in van zijn quizmakker en advocaat Michiel.
Michiel was eerder ook al te zien in 'De Campus Cup', die hij samen met zijn team won. De experten weten meteen dat het geen gemakkelijke onderhandeling wordt...
Panamarenko was een uitvinder, ingenieur, kunstenaar en dromer met een passie voor alles wat kan of zou kunnen vliegen. Hij wordt gezien als één van de belangrijkste Belgische kunstenaars van de 20ste eeuw. Hij overleed na de opnames van het programma.
Miguel zet zich schrap voor de experten met een chaise longue van de ontwerper Hans Härtel. 'Het unieke is dat er slechts een handvol van op de markt te vinden is. Het is ook één van de weinige naoorlogse ontwerpen van hem en dat maakt het echt een zeldzaam stuk', weet Miguel.
Annie en Geert zijn buren en zijn ook grote fan van het programma. Ze kennen de experten door en door en gaan dus met een gerust gemoed naar de onderhandeltafel met een schilderij van een jongen in matrozenpak van Willem Karel Travers. Travers is vooral gekend van zijn portretten van adellijke families.
Pieter waagt als laatste zijn kans met een speciaal zitmeubel van de Duitse ontwerper Günter Beltzig: 'Ik heb het meubel voor de eerste keer gezien in de achtertuin van de studentenwoning van een vriendin, twintig jaar geleden. Toen ze wegging uit haar kot heeft ze mij gebeld en vertelde ze mij dat de tafel niet in de inventaris was opgenomen. Ik ben die tafel dan meteen gaan halen. De volgende dag kreeg ik al telefoon van de eigenaar (lacht). Al was het wel snel duidelijk dat hij wilde verkopen.'
'Stukken van Mensen', woensdag 11 maart na 'The Sky is the Limit' op VIER.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Zapp Zomerfeest keert terug met indrukwekkende line-up
- Ketnet lanceert 'No Yap!' onderzoeksmagazine voor én door kinderen
- Kijkcijfers: 29, 30 en 31 mei 2026
- Birgit Van Mol opent 'Telefacts Zomer' met Michael Jackson en een blik in de illegale steroïdenwereld
- VRT trapt sportzomer 2026 af met WK voetbal, Tour de France en vernieuwde Sporza-look
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Juni wordt één groot kijkfeest met je favoriete Cartoonito-vrienden
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
- Nostalgie Plus katapulteert Vlaanderen een hele maand lang terug naar de seventies
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp'
Kijktip van de dag

Joke Devynck stapt het bos in op een vreemd moment in haar leven. Tien dagen eerder stond de tijd voor haar stil toen haar papa plots overleed. Nog geen twee jaar na het verlies van haar mama voelt ze zich voor het eerst in haar leven een wees. De natuur zet haar zintuigen op scherp en in de stilte van het bos vindt ze de rust om haar diepe verdriet toe te laten. Maar door de milde herinnering aan haar vrije kindertijd overvalt haar vooral een gevoel van grote dankbaarheid.
'Door de Bomen', om 20.40 uur op VRT 1.



































