Bieke Ilegems verleidt de dealers met erotisch boek in tweede aflevering van 'Stukken van Mensen'

dinsdag 4 februari 2020

Woensdag 5 februari verkoopt Bart samen met zijn vrouw Katleen een zeldzame print van de Britse straatkunstenaar Banksy in de tweede aflevering van 'Stukken van Mensen'.

Yves Chung, Sofie Van de Velde, Frank Van Laer en Boris Devis zijn de dealers van dienst en zij zijn meteen helemaal in de wolken bij het zien van het gesigneerde werk. Al zullen ze wel diep in hun portemonnee moeten tasten, want het koppel wil hun badkamer renoveren en dat kost nu eenmaal veel geld.


Bart: 'Ik heb de print in 2017 online via een loterijsysteem kunnen bemachtigen. Het heeft me toen ongeveer 500 pond gekost. Ongesigneerde prints van Banksy leveren op dit moment tot wel 15.000 euro op. Een gesigneerd exemplaar begint op 15.000 euro en gaat, afhankelijk van de ouderdom, tot 65.000 euro.'

Erving en zijn zoon Jerôme komen ook met een zeer exclusief object opdraven. Zij verkopen een familiestuk: een palet van één van de grootste en belangrijkste schilders uit België, James Ensor.

Erving: 'Ik heb het palet al vijftig jaar in mijn bezit. Een lid van de familie was een mecenas van James Ensor. Hij heeft het ooit gekregen als een soort van cadeau. Er staat ook een handgeschreven persoonlijke boodschap op de achterkant.'

En net als Erik Van Looy vorige week, waagt nu presentatrice Bieke Ilegems haar kans bij de experten. Bieke gooit al haar charmes in de strijd om drie oude boeken vol informatie over seks, gezondheid en hygiëne aan de man te brengen.

Bieke: 'De boeken zijn van de tante van Erik en hebben een grote emotionele waarde. Ik ga ze dus niet zomaar weggeven. Het geld zal bijdragen aan de studiekosten voor onze jongste dochter Mila', vertelt Bieke. 'Ik heb dit nog nooit gedaan, maar ik ga het wel hard spelen.'
Het laatste duo probeert een zo hoog mogelijke prijs te krijgen voor twee 18-eeuwse houten engelen.

'Stukken van Mensen', woensdag 5 februari om 21.35 uur op VIER.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

Nog veertien dansers, of zeven duo's, zijn in de running. Van een zwoele paso doble tot een klassieke Weense wals: iedereen geeft het beste van zichzelf. De dansers trekken ook naar Carré in Amsterdam voor een inspirerend bezoek aan de musical 'West Side Story'.

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:00
    VRT NWS Update
    18:10
    Dagelijkse kost
  • 17:35
    Ancient Egypt by Train
    18:25
    Ridley
  • 18:00
    Ket & Doc
    18:15
    De week van Karrewiet
  • 16:50
    The Floor
    18:15
    Het echte leven in de ZOO
  • 18:05
    Kitchen Nightmares
    19:00
    Steenrijk, Straatarm
  • 17:50
    The Big Bang Theory
    20:35
    De helaasheid der dingen
  • 18:05
    Police Interceptors
    22:30
    Cross of Iron
  • 17:25
    ER
    00:35
    Suits
  • 17:55
    SOS Piet
    19:30
    Hallo België!
  • 17:20
    De Container Cup
    19:55
    Café De Mol: Voorbeschouwing
  • 17:55
    Criminal Minds
    20:25
    FBI: International
  • 18:05
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    Ready Player One
  • 17:25
    Komen Eten
    20:35
    Junior Bake Off Vlaanderen
  • 17:50
    Fear Thy Roommate
    18:40
    Killer at the Crime Scene
  • 18:02
    Z-Cocktail
    18:09
    Business Branding
  • 18:00
    Alles over je terras
    18:55
    Seventies To Seven
  • 17:55
    Het Weekmenu
    18:40
    Over (h)eerlijke groenten
  • 17:25
    Murdoch Mysteries
    18:20
    Hope Street
  • 17:15
    NCIS: Los Angeles
    18:10
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:10
    Het Familiediner
  • 17:40
    De wereld rond met boeken
    18:20
    Walking With Dinosaurs
  • 17:50
    Taarten van Babel
    18:20
    Wilde buren