Bieke Ilegems verleidt de dealers met erotisch boek in tweede aflevering van 'Stukken van Mensen'

dinsdag 4 februari 2020

Woensdag 5 februari verkoopt Bart samen met zijn vrouw Katleen een zeldzame print van de Britse straatkunstenaar Banksy in de tweede aflevering van 'Stukken van Mensen'.

Yves Chung, Sofie Van de Velde, Frank Van Laer en Boris Devis zijn de dealers van dienst en zij zijn meteen helemaal in de wolken bij het zien van het gesigneerde werk. Al zullen ze wel diep in hun portemonnee moeten tasten, want het koppel wil hun badkamer renoveren en dat kost nu eenmaal veel geld.


Bart: 'Ik heb de print in 2017 online via een loterijsysteem kunnen bemachtigen. Het heeft me toen ongeveer 500 pond gekost. Ongesigneerde prints van Banksy leveren op dit moment tot wel 15.000 euro op. Een gesigneerd exemplaar begint op 15.000 euro en gaat, afhankelijk van de ouderdom, tot 65.000 euro.'

Erving en zijn zoon Jerôme komen ook met een zeer exclusief object opdraven. Zij verkopen een familiestuk: een palet van één van de grootste en belangrijkste schilders uit België, James Ensor.

Erving: 'Ik heb het palet al vijftig jaar in mijn bezit. Een lid van de familie was een mecenas van James Ensor. Hij heeft het ooit gekregen als een soort van cadeau. Er staat ook een handgeschreven persoonlijke boodschap op de achterkant.'

En net als Erik Van Looy vorige week, waagt nu presentatrice Bieke Ilegems haar kans bij de experten. Bieke gooit al haar charmes in de strijd om drie oude boeken vol informatie over seks, gezondheid en hygiëne aan de man te brengen.

Bieke: 'De boeken zijn van de tante van Erik en hebben een grote emotionele waarde. Ik ga ze dus niet zomaar weggeven. Het geld zal bijdragen aan de studiekosten voor onze jongste dochter Mila', vertelt Bieke. 'Ik heb dit nog nooit gedaan, maar ik ga het wel hard spelen.'
Het laatste duo probeert een zo hoog mogelijke prijs te krijgen voor twee 18-eeuwse houten engelen.

'Stukken van Mensen', woensdag 5 februari om 21.35 uur op VIER.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Ziekenhuizen voeren vaker een alcoholverbod in, maar hoeveel wordt er gedronken op plaatsen waar er geen verbod geldt? Met Imke Courtois en Thomas Buffel test Dina voetbalmythes, terwijl Andy onderzoekt wat helpt tegen een lookadem. En wie laat zich digitaal misleiden?

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:20
    Sisters
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Lentebeelden
  • 06:20
    Sarah zingt
    05:40
    Geen uitzending
  • 06:20
    Kabouter Plop
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:50
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:35
    Geen uitzending
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:15
    Murder in a Small Town
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:25
    De Tafel van de Week
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:35
    Blood & Treasure
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:05
    48 Hours to Buy
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:30
    Shades of Blue
  • 02:11
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:19
    Aan de wand
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:10
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    02:15
    Karola's Kitchen
  • 06:00
    Mrs Sidhu Investigates
    02:45
    Midsomer Murders
  • 06:20
    Make You Laugh Out Loud
    02:25
    NCIS
  • 06:10
    MAX Geheugentrainer
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:55
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 06:20
    Sesamstraat
    02:30
    First Dates