Bent Van Looy verrast dealers met eigen kunstwerk in derde aflevering 'Stukken van Mensen'

zondag 14 februari 2021

In de derde aflevering van 'Stukken van Mensen' krijgen de dealers een hele andere kant te zien van zanger Bent Van Looy. Iedereen kent hem van Das Pop, maar wat weinig mensen weten is dat hij eigenlijk kunstschilder is, aan de academie heeft gestudeerd en vorig jaar zijn eerste solotentoonstelling had.

Bent komt één van zijn grote werken verkopen dat hij in 2003 maakte: een acrylschilderij van zo'n 2 meter op 2.


Ook ten zuiden van de taalgrens houden ze van interessante en vooral grote objecten en Christian vond er zo eentje in zijn garage. Hij probeert de dealers aan het dansen te krijgen met zijn discobal uit de jaren ’70 met een diameter van – hoe kan het ook anders in deze tijden - anderhalve meter: 'Mijn vader was barman in een discotheek in de jaren '60 en '70. Toen een nieuwe uitbater alles wilde veranderen, heeft mijn vader die discobal meegenomen.' Wie geeft deze gigantische spiegelbol een nieuwe plek om te shinen?

Kunstliefhebber en architect Patrick uit Tessenderlo waagt zijn kans in de kamers met een werk van Floris Jespers, uit zijn Congolese periode. Wanneer Frank tijdens het inspecteren het stuk 90 graden draait, komt er plots - tot grote verbazing van Patrick - een aangename verrassing tevoorschijn.

Boekhoudster Stephanie uit Zandvliet runt samen met haar vriend een winkel waarin ze vooral objecten met een hoek af verkopen. Zij probeert de dealers te overtuigen van een glazen lachspiegel, die vroeger en ook nu nog vooral te vinden is op kermissen.

'Stukken van Mensen', maandag 15 februari om 21.35 uur op Play4.



TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Februari 1954: Marilyn Monroe onderbreekt haar huwelijksreis in Japan en vliegt naar het door oorlog verscheurde Korea. Voor meer dan 100.000 uitgeputte soldaten staat ze op het podium - voor het eerst in haar leven écht op een podium - en zingt ze zich de ziel uit haar lijf in de ijzige kou. Het is het moment waarop Marilyn Monroe ophoudt een filmster te zijn en zichzelf ontdekt als iets veel groters. Via gerestaureerde archiefbeelden duikt deze documentaire in een weinig bekend maar bepalend hoofdstuk uit haar leven.

'Marilyn Monroe: The Rise of an Icon', om 20.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:40
    De repair shop
    22:20
    VRT NWS laat
  • 22:00
    Wakker in Paraguay
    22:45
    Het weer
  • 20:00
    Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    23:10
    VRT NWS journaal met VGT
  • 21:45
    Wetsdokters
    22:50
    Ze Zeggen Dat
  • 22:15
    All Her Fault
    23:05
    9-1-1: Lone Star
  • 20:35
    Men in Black 3
    22:30
    Security
  • 22:15
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
    23:05
    Night Coppers
  • 21:35
    La Brea
    22:25
    ER
  • 22:10
    De Planckaerts
    22:50
    Baywatch
  • 21:15
    Blind Gekocht
    22:30
    De Container Cup
  • 20:35
    The Terminal
    22:50
    Friends
  • 22:15
    Doom Patrol
    23:10
    Blood & Treasure
  • 22:05
    Huizenjagers
    23:05
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 22:10
    Without a Trace
    23:00
    The Spencer Sisters
  • 22:07
    Trends Talk
    22:39
    De CFO podcast
  • 22:09
    Wonen
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:00
    Beach Barbecue
    22:20
    Foodies & The City
  • 22:00
    Grantchester
    23:50
    Scott & Bailey
  • 21:40
    Prison Break
    22:35
    NCIS: Los Angeles
  • 21:20
    Hunted VIPS
    22:20
    Pauw & De Wit
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    Het Uur van de Wolf: De wereld van Yuja Wang
  • 22:05
    De geur van succes
    23:05
    Het verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog