Bent Van Looy verrast dealers met eigen kunstwerk in derde aflevering 'Stukken van Mensen'

zondag 14 februari 2021

In de derde aflevering van 'Stukken van Mensen' krijgen de dealers een hele andere kant te zien van zanger Bent Van Looy. Iedereen kent hem van Das Pop, maar wat weinig mensen weten is dat hij eigenlijk kunstschilder is, aan de academie heeft gestudeerd en vorig jaar zijn eerste solotentoonstelling had.

Bent komt één van zijn grote werken verkopen dat hij in 2003 maakte: een acrylschilderij van zo'n 2 meter op 2.


Ook ten zuiden van de taalgrens houden ze van interessante en vooral grote objecten en Christian vond er zo eentje in zijn garage. Hij probeert de dealers aan het dansen te krijgen met zijn discobal uit de jaren ’70 met een diameter van – hoe kan het ook anders in deze tijden - anderhalve meter: 'Mijn vader was barman in een discotheek in de jaren '60 en '70. Toen een nieuwe uitbater alles wilde veranderen, heeft mijn vader die discobal meegenomen.' Wie geeft deze gigantische spiegelbol een nieuwe plek om te shinen?

Kunstliefhebber en architect Patrick uit Tessenderlo waagt zijn kans in de kamers met een werk van Floris Jespers, uit zijn Congolese periode. Wanneer Frank tijdens het inspecteren het stuk 90 graden draait, komt er plots - tot grote verbazing van Patrick - een aangename verrassing tevoorschijn.

Boekhoudster Stephanie uit Zandvliet runt samen met haar vriend een winkel waarin ze vooral objecten met een hoek af verkopen. Zij probeert de dealers te overtuigen van een glazen lachspiegel, die vroeger en ook nu nog vooral te vinden is op kermissen.

'Stukken van Mensen', maandag 15 februari om 21.35 uur op Play4.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Het is 1 april, een hoogdag voor Xavier. Zijn aprilgrappen worden echter door weinigen gesmaakt. Hij probeert Fernand een poets te bakken door verkleed als Arabier voor veel geld een duif van hem te kopen. Hij krijgt echter al snel de rekening gepresenteerd. Bieke wil een nieuwe account binnenhalen en besluit de verantwoordelijke te verleiden. Ze zegt Marc dat het een aprilgrap is. Ook zij krijgt het deksel op haar neus.

'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:15
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    17:55
    Kijk uit
  • 10:00
    Winterbeelden
    17:05
    Surviving Hothouse Earth
  • 15:45
    Saïd & Anna
    15:55
    Samson en Marie
  • 15:10
    Billie vs Benjamin
    15:55
    Kan ik het ook?
  • 15:10
    Ruby Herring Mysteries: Prediction Murder
    16:55
    Familie Gillis: massa is kassa
  • 15:25
    Marry Me
    17:20
    S.W.A.T.
  • 15:25
    Baywatch
    17:10
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 15:15
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
    16:05
    Zorro
  • 15:20
    Geen uitzending
    15:50
    Joe
  • 15:30
    Friends
    16:25
    Huizenjagers
  • 14:55
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 15:30
    Brooklyn Nine-Nine
    20:35
    King Arthur: Legend of the Sword
  • 15:15
    A Place in the Sun
    16:10
    Chateau Meiland
  • 15:05
    Snapped
    16:50
    World's Most Evil Killers
  • 15:23
    De CFO podcast
    16:00
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 15:32
    Diy on wheels
    15:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 15:10
    Bon Appetit
    16:10
    De Chalet aan de Semois
  • 15:00
    Death in Paradise
    16:05
    Art Detectives
  • 15:25
    Grey's Anatomy
  • 15:35
    NOS Olympische Winterspelen
    21:50
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 15:30
    Fryslân Dok
    16:00
    De verwondering
  • 15:30
    Invisible Sue
    16:55
    Checkpoint