Bent Van Looy verrast dealers met eigen kunstwerk in derde aflevering 'Stukken van Mensen'

zondag 14 februari 2021

In de derde aflevering van 'Stukken van Mensen' krijgen de dealers een hele andere kant te zien van zanger Bent Van Looy. Iedereen kent hem van Das Pop, maar wat weinig mensen weten is dat hij eigenlijk kunstschilder is, aan de academie heeft gestudeerd en vorig jaar zijn eerste solotentoonstelling had.

Bent komt één van zijn grote werken verkopen dat hij in 2003 maakte: een acrylschilderij van zo'n 2 meter op 2.


Ook ten zuiden van de taalgrens houden ze van interessante en vooral grote objecten en Christian vond er zo eentje in zijn garage. Hij probeert de dealers aan het dansen te krijgen met zijn discobal uit de jaren ’70 met een diameter van – hoe kan het ook anders in deze tijden - anderhalve meter: 'Mijn vader was barman in een discotheek in de jaren '60 en '70. Toen een nieuwe uitbater alles wilde veranderen, heeft mijn vader die discobal meegenomen.' Wie geeft deze gigantische spiegelbol een nieuwe plek om te shinen?

Kunstliefhebber en architect Patrick uit Tessenderlo waagt zijn kans in de kamers met een werk van Floris Jespers, uit zijn Congolese periode. Wanneer Frank tijdens het inspecteren het stuk 90 graden draait, komt er plots - tot grote verbazing van Patrick - een aangename verrassing tevoorschijn.

Boekhoudster Stephanie uit Zandvliet runt samen met haar vriend een winkel waarin ze vooral objecten met een hoek af verkopen. Zij probeert de dealers te overtuigen van een glazen lachspiegel, die vroeger en ook nu nog vooral te vinden is op kermissen.

'Stukken van Mensen', maandag 15 februari om 21.35 uur op Play4.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Met Vier in Bed' (VTM)

'Met Vier in Bed' trekt naar Frankrijk, waar Anneke en Francis de deuren openen van Château Gouault-Marouteau, het 'Vakantiekasteel'. Geen klassieke luxe, maar een unieke plek vol sfeer, vintage en kamers met elk een eigen verhaal. Samen vormen ze een bijzonder duo.

'Met Vier in Bed', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:40
    Iedereen zomert
  • 19:00
    Once Upon a Time in Space
    19:55
    Het weer
  • 18:50
    #LikeMe
    19:15
    Grizzy & the Lemmings
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:45
    Het Weer
  • 19:05
    Home and Away
    19:35
    Horrorhuurders & Huisjesmelkers
  • 19:05
    The Simpsons
    19:30
    How I Met Your Mother
  • 18:50
    All New Traffic Cops
    20:35
    Sharknado 3: Oh Hell No!
  • 19:10
    24
    20:50
    Glad IJs
  • 19:10
    De keuken van Sofie
    19:25
    David
  • 18:25
    Blind Gekocht
    19:30
    De Verhulstjes Saint-Tropez
  • 18:50
    The Rookie
    19:45
    FBI: International
  • 18:45
    Storage Wars
    19:45
    Highway Thru Hell
  • 19:10
    The Block Australia
    20:35
    Het Blok
  • 18:45
    Murdered at First Sight
    19:40
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:53
    Hallo Roger
    19:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 19:05
    Sportfood
    19:30
    Vietnjam, met Quyên
  • 19:10
    Father Brown
    20:05
    Whitechapel
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 19:00
    Max Skûtsje Journaal
    19:25
    Woeste Grond
  • 19:10
    BinnensteBuiten
    19:50
    Wildernis onder Water
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:25
    First Dates Beach Club