Bent Van Looy verrast dealers met eigen kunstwerk in derde aflevering 'Stukken van Mensen'

zondag 14 februari 2021

In de derde aflevering van 'Stukken van Mensen' krijgen de dealers een hele andere kant te zien van zanger Bent Van Looy. Iedereen kent hem van Das Pop, maar wat weinig mensen weten is dat hij eigenlijk kunstschilder is, aan de academie heeft gestudeerd en vorig jaar zijn eerste solotentoonstelling had.

Bent komt één van zijn grote werken verkopen dat hij in 2003 maakte: een acrylschilderij van zo'n 2 meter op 2.


Ook ten zuiden van de taalgrens houden ze van interessante en vooral grote objecten en Christian vond er zo eentje in zijn garage. Hij probeert de dealers aan het dansen te krijgen met zijn discobal uit de jaren ’70 met een diameter van – hoe kan het ook anders in deze tijden - anderhalve meter: 'Mijn vader was barman in een discotheek in de jaren '60 en '70. Toen een nieuwe uitbater alles wilde veranderen, heeft mijn vader die discobal meegenomen.' Wie geeft deze gigantische spiegelbol een nieuwe plek om te shinen?

Kunstliefhebber en architect Patrick uit Tessenderlo waagt zijn kans in de kamers met een werk van Floris Jespers, uit zijn Congolese periode. Wanneer Frank tijdens het inspecteren het stuk 90 graden draait, komt er plots - tot grote verbazing van Patrick - een aangename verrassing tevoorschijn.

Boekhoudster Stephanie uit Zandvliet runt samen met haar vriend een winkel waarin ze vooral objecten met een hoek af verkopen. Zij probeert de dealers te overtuigen van een glazen lachspiegel, die vroeger en ook nu nog vooral te vinden is op kermissen.

'Stukken van Mensen', maandag 15 februari om 21.35 uur op Play4.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

WK Fifa Voetbal 2026 - Sporza

Liveverslag van Mexico - Zuid-Afrika, wedstrijd op speeldag één in groep A van het WK voetbal 2026 in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Mexico City Stadium in Mexico-Stad, Mexico. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Commentaar: Peter Vandenbempt.

'Sporza: FIFA WK voetbal 2026', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    23:20
    VRT NWS laat
  • 22:20
    Triads - The Chinese Mafia Conquering the World
    23:22
    Het weer
  • 22:30
    VRT NWS Journaal
    22:45
    Geen uitzending
  • 22:20
    Telefacts Zomer
    23:20
    Chicago Fire
  • 19:00
    World Cup of Darts 2026
    00:00
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 20:35
    Bridget Jones's Baby
  • 22:35
    Foute Vrienden Australië
    23:10
    Arcade Fire - Live at Earl's Court: The Reflektor Tapes
  • 22:35
    ER
    00:10
    Suits
  • 22:25
    Airwolf
    23:25
    Nonkel Jef
  • 22:15
    Blind Gekocht
    23:45
    Kopen Of Slopen?
  • 22:30
    Friends
    23:30
    Modern Family
  • 22:20
    Leverage: Redemption
    23:20
    Blue Bloods
  • 22:35
    Huizenjagers
    23:35
    Hello Goodbye NL
  • 22:05
    Without a Trace
    23:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 22:25
    Trends Doc
    22:54
    20 jaar POM
  • 22:29
    Het appartement
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:35
    A la carte
    23:00
    Loïc: Zot van Koken
  • 22:10
    The Hardacres
    23:05
    Wild Cherry
  • 22:35
    Law & Order: Special Victims Unit
    00:20
    Scrubs
  • 20:40
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    23:15
    NOS Journaal Laat
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:45
    De Joodse Wereld
  • 22:35
    3 op Reis: De reis van je leven
    23:20
    Generatie gebed - wat bezielt GenZ