Bent Van Looy verrast dealers met eigen kunstwerk in derde aflevering 'Stukken van Mensen'

zondag 14 februari 2021

In de derde aflevering van 'Stukken van Mensen' krijgen de dealers een hele andere kant te zien van zanger Bent Van Looy. Iedereen kent hem van Das Pop, maar wat weinig mensen weten is dat hij eigenlijk kunstschilder is, aan de academie heeft gestudeerd en vorig jaar zijn eerste solotentoonstelling had.

Bent komt één van zijn grote werken verkopen dat hij in 2003 maakte: een acrylschilderij van zo'n 2 meter op 2.


Ook ten zuiden van de taalgrens houden ze van interessante en vooral grote objecten en Christian vond er zo eentje in zijn garage. Hij probeert de dealers aan het dansen te krijgen met zijn discobal uit de jaren ’70 met een diameter van – hoe kan het ook anders in deze tijden - anderhalve meter: 'Mijn vader was barman in een discotheek in de jaren '60 en '70. Toen een nieuwe uitbater alles wilde veranderen, heeft mijn vader die discobal meegenomen.' Wie geeft deze gigantische spiegelbol een nieuwe plek om te shinen?

Kunstliefhebber en architect Patrick uit Tessenderlo waagt zijn kans in de kamers met een werk van Floris Jespers, uit zijn Congolese periode. Wanneer Frank tijdens het inspecteren het stuk 90 graden draait, komt er plots - tot grote verbazing van Patrick - een aangename verrassing tevoorschijn.

Boekhoudster Stephanie uit Zandvliet runt samen met haar vriend een winkel waarin ze vooral objecten met een hoek af verkopen. Zij probeert de dealers te overtuigen van een glazen lachspiegel, die vroeger en ook nu nog vooral te vinden is op kermissen.

'Stukken van Mensen', maandag 15 februari om 21.35 uur op Play4.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

TVV Familie 2026 Peter Bulckaen als Mathias (VTM)

Mathias is in alle staten wanneer de kleine Victor wordt ontvoerd. Ook voor Cédric is de schok enorm. Mathias neemt het heft in eigen handen en vraagt Véronique om te zwijgen tegen Marlies. Het komt tot een heftige confrontatie en een ijzingwekkende race tegen de klok.

'Familie', om 20.05 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:40
    Iedereen zomert
  • 19:00
    Forensics: The Real CSI
    20:00
    Terzake
  • 18:50
    #LikeMe
    19:15
    Grizzy & the Lemmings
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 17:55
    B&B zoekt Lief NL
    19:10
    Home and Away
  • 19:00
    The Simpsons
    19:30
    S.W.A.T.
  • 18:30
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 18:15
    ER
    19:05
    24
  • 18:30
    Chez Bompa Lawijt
    19:05
    De keuken van Sofie
  • 18:45
    Scheire en de Schepping
    20:00
    De Tafel van Gert
  • 18:35
    FBI: Most Wanted
    19:35
    Superman & Lois
  • 18:35
    Storage Wars
    19:40
    Most Outrageous Crimes
  • 18:00
    Love It or List It
    19:05
    Lang Leve de Liefde
  • 18:45
    Accident, Suicide, or Murder
    19:35
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:44
    Roger
    19:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 19:00
    Het Weekmenu
    19:45
    KLAAR IN 20 minuten
  • 18:10
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:50
    NOS Sport: WK Hockey Mannen 2026
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 18:30
    EenVandaag
    19:05
    Boeddha in de polder
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:25
    Meiden die rijden