Bent Van Looy verrast dealers met eigen kunstwerk in derde aflevering 'Stukken van Mensen'

zondag 14 februari 2021

In de derde aflevering van 'Stukken van Mensen' krijgen de dealers een hele andere kant te zien van zanger Bent Van Looy. Iedereen kent hem van Das Pop, maar wat weinig mensen weten is dat hij eigenlijk kunstschilder is, aan de academie heeft gestudeerd en vorig jaar zijn eerste solotentoonstelling had.

Bent komt één van zijn grote werken verkopen dat hij in 2003 maakte: een acrylschilderij van zo'n 2 meter op 2.


Ook ten zuiden van de taalgrens houden ze van interessante en vooral grote objecten en Christian vond er zo eentje in zijn garage. Hij probeert de dealers aan het dansen te krijgen met zijn discobal uit de jaren ’70 met een diameter van – hoe kan het ook anders in deze tijden - anderhalve meter: 'Mijn vader was barman in een discotheek in de jaren '60 en '70. Toen een nieuwe uitbater alles wilde veranderen, heeft mijn vader die discobal meegenomen.' Wie geeft deze gigantische spiegelbol een nieuwe plek om te shinen?

Kunstliefhebber en architect Patrick uit Tessenderlo waagt zijn kans in de kamers met een werk van Floris Jespers, uit zijn Congolese periode. Wanneer Frank tijdens het inspecteren het stuk 90 graden draait, komt er plots - tot grote verbazing van Patrick - een aangename verrassing tevoorschijn.

Boekhoudster Stephanie uit Zandvliet runt samen met haar vriend een winkel waarin ze vooral objecten met een hoek af verkopen. Zij probeert de dealers te overtuigen van een glazen lachspiegel, die vroeger en ook nu nog vooral te vinden is op kermissen.

'Stukken van Mensen', maandag 15 februari om 21.35 uur op Play4.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT 1 logo

Italië, 1948. De tienjarige Rocco groeit op in een bergdorp in Calabrië, tot zijn vader Salvatore, die in de steenkoolmijnen in België werkt, op een dag beslist om zijn gezin te laten overkomen naar Waterschei. Zo komt de jonge Rocco in Limburg terecht, in een vreemde omgeving met een rare taal en een andere cultuur. Rocco wil zijn zoals de andere jongeren en iets betekenen in het leven. Als rebellerende jongeman zoekt hij tegen de wil en overtuiging van zijn vader een uitweg in de muziek én in de liefde.

'Marina', film uit 2013 met oa. Matteo Simoni en Evelien Bosmans, om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:45
    Dance Academy
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Winterbeelden
  • 07:45
    Hallo Kroket
    05:00
    Geen uitzending
  • 07:40
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    01:30
    Gooische Vrouwen
  • 07:35
    Random Breath Test
    00:50
    Border Security: Australia's Front Line
  • 06:00
    Qmusic
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    00:10
    Xena: Warrior Princess
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:05
    The Golden Girls
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:55
    De Tafel van Gert
  • 07:40
    Friends
    01:05
    FBI
  • 07:45
    Family Matters
    01:15
    Fear Factor USA.
  • 07:35
    The Block Australia
    01:30
    Botched
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:10
    Big Sky
  • 04:23
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:43
    Zo doe je het!
    00:00
    Oh What A Night
  • 07:50
    Winterse Kost
    01:20
    Bon Appetit
  • 07:00
    Death in Paradise
    01:00
    Devil's Peak
  • 07:30
    Grey's Anatomy
  • 07:40
    Goedemorgen Nederland
    01:05
    NOS Journaal Laat
  • 07:15
    Tijd voor Max
    01:25
    Ongehoord Nieuws
  • 07:45
    Raad eens wat ik doe
    01:15
    Je Zal Het Maar Hebben