Bart en Béa blikken terug op het allereerste seizoen van 'Blind Gekocht'

maandag 14 maart 2022
Foto: Play5 - © SBS Belgium 2022

Vanaf morgen keert Jani Kazaltzis in 'Blind Gekocht: Jaren Later op Play5' samen met Bart, Béa en Kelly terug naar de kandidaten van de voorbije drie seizoenen. Want hoe zou het nog zijn met de kandidaten van het allereerste seizoen van 'Blind Gekocht'?

Zes koppels gaven toen al hun spaargeld aan experten Bart Appeltans en Béa Vandendael in de hoop dat zij hun woondroom waar konden maken. De experten vonden voor iedereen een huis, maar is het ook de droomwoning waar de duo’s zo naar verlangden?


'Het gras is groener in Londerzeel!' Als er één duo de gemeente Londerzeel op de kaart heeft gezet, dan zijn het Kim en Cédric. Hun liefde voor de postcode 1840 was enorm groot. Bart en Béa kochten een halfopen bebouwing in hun favoriete gemeente, maar het duo had tijd nodig om te wennen aan hun nieuwe woning. Zijn Kim en Cédric nog steeds verknocht aan hun huis in Londerzeel? Jani gaat bij hen langs en merkt dat de tijd er niet heeft stil gestaan, de woning onderging een fijne evolutie!


En hoe zou het nog zijn met Bart en Els uit Ternat? Voor ze zich inschreven bezocht het koppel ongeveer 90 huizen, telkens zonder resultaat. 'Wij hebben precies schrik om een bod uit te brengen, dan is het zo definitief', vertelde Els. Maar met een kindje op komst werden ze wanhopiger met de tijd. Bart en Béa kochten en renoveerden drie jaar geleden een villa voor hen in Ternat.

We blikken ook terug bij Anton en Roxane, een jong koppel uit het Waasland dat op zoek was naar hun eigen Villa Kakelbont, de woning van Pippi Langkous. En hoe zou het nog zijn met Nisse en Mathilde uit Gentbrugge & Klaas en Heleen uit Antwerpen? Jani brengt ook een bezoekje aan Tom en Vicky, want zij willen zich graag opnieuw inschrijven. Daar wil Jani het fijne van weten!

'Blind Gekocht: Jaren Later', vanaf dinsdag 15 maart om 21.50 uur op Play5.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Tattoorist' (VRT Canvas)

Met Emmanuel Item verkent Tijs Wenen, een stad vol verborgen lagen. Van de Secession en klassieke én hedendaagse koffiehuizen tot het Amalienbad en de Akademie der bildenden Künste. Ze bezoeken de Plaster Cast Collection, Kugelmugel en het Prater, terwijl verhalen over spionnen een andere kant van de gelukkigste stad ter wereld blootleggen.

'Tattoorist', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 17:40
    Your Face is Ours
    18:40
    2050
  • 18:30
    Hallo Kroket
    18:45
    Grizzy & the Lemmings
  • 18:20
    Florentina
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:35
    MasterChef Australië - Back to Win
    18:35
    De Pfaffs
  • 18:15
    The Goldbergs
    18:40
    The Simpsons
  • 17:50
    All New Traffic Cops
    20:35
    Ford vs Ferrari (Le Mans '66)
  • 18:25
    ER
    19:10
    Will Trent
  • 18:10
    Sturm der Liebe
    19:10
    De keuken van Sofie
  • 18:00
    Komen Eten
    19:00
    Huizenjagers
  • 17:55
    So Help Me Todd
    18:45
    The Rookie
  • 18:20
    Family Matters
    18:45
    Pawn Stars
  • 18:30
    MasterChef UK
    19:45
    Chateau Meiland
  • 17:40
    Forensic Factor: A New Era
    18:40
    Cold Case Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:11
    Feest in de lente 1
    18:55
    Seventies To Seven
  • 17:55
    Het Weekmenu
    18:45
    Guten Appetit
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:05
    Hope Street
  • 17:40
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:30
    EenVandaag
    19:05
    Eva
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 18:25
    BinnenVet
    18:45
    Het Klokhuis