Bart en Béa blikken terug op het allereerste seizoen van 'Blind Gekocht'

maandag 14 maart 2022
Foto: Play5 - © SBS Belgium 2022

Vanaf morgen keert Jani Kazaltzis in 'Blind Gekocht: Jaren Later op Play5' samen met Bart, Béa en Kelly terug naar de kandidaten van de voorbije drie seizoenen. Want hoe zou het nog zijn met de kandidaten van het allereerste seizoen van 'Blind Gekocht'?

Zes koppels gaven toen al hun spaargeld aan experten Bart Appeltans en Béa Vandendael in de hoop dat zij hun woondroom waar konden maken. De experten vonden voor iedereen een huis, maar is het ook de droomwoning waar de duo’s zo naar verlangden?


'Het gras is groener in Londerzeel!' Als er één duo de gemeente Londerzeel op de kaart heeft gezet, dan zijn het Kim en Cédric. Hun liefde voor de postcode 1840 was enorm groot. Bart en Béa kochten een halfopen bebouwing in hun favoriete gemeente, maar het duo had tijd nodig om te wennen aan hun nieuwe woning. Zijn Kim en Cédric nog steeds verknocht aan hun huis in Londerzeel? Jani gaat bij hen langs en merkt dat de tijd er niet heeft stil gestaan, de woning onderging een fijne evolutie!


En hoe zou het nog zijn met Bart en Els uit Ternat? Voor ze zich inschreven bezocht het koppel ongeveer 90 huizen, telkens zonder resultaat. 'Wij hebben precies schrik om een bod uit te brengen, dan is het zo definitief', vertelde Els. Maar met een kindje op komst werden ze wanhopiger met de tijd. Bart en Béa kochten en renoveerden drie jaar geleden een villa voor hen in Ternat.

We blikken ook terug bij Anton en Roxane, een jong koppel uit het Waasland dat op zoek was naar hun eigen Villa Kakelbont, de woning van Pippi Langkous. En hoe zou het nog zijn met Nisse en Mathilde uit Gentbrugge & Klaas en Heleen uit Antwerpen? Jani brengt ook een bezoekje aan Tom en Vicky, want zij willen zich graag opnieuw inschrijven. Daar wil Jani het fijne van weten!

'Blind Gekocht: Jaren Later', vanaf dinsdag 15 maart om 21.50 uur op Play5.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Zetten Andy en Dina hun relatie met de AI-liefjes verder? Ze buigen zich ook over de orgasmekloof. Een onderzoek met veel hoogtepunten en een climax met een heuse 'sekstafette'. Vervolgens gaat het duo verder met hun digitale scam via phishing aan huis.

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 09:05
    Bumba
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:00
    Nils Holgersson
    05:15
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    12:15
    Urk!
  • 09:00
    The Goldbergs
    01:10
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    00:35
    Geen uitzending
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    02:20
    De Tafel van Gert
  • 08:45
    Friends
    02:35
    Geen uitzending
  • 09:05
    3rd Rock From the Sun
    02:05
    Geen uitzending
  • 08:25
    Property Brothers
    02:25
    Geen uitzending
  • 08:35
    Without a Trace
    02:15
    Geen uitzending
  • 04:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 09:00
    Mijn tuin
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:45
    Vlaamse Klassiekers
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 08:50
    Midsomer Murders
    02:05
    Darby and Joan
  • 09:05
    Grey's Anatomy
  • 09:00
    NOS Journaal
    02:25
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    01:45
    Nieuwsuur
  • 09:05
    Babar en de belevenissen van Badou
    02:30
    Eva