Bart en Béa blikken terug op het allereerste seizoen van 'Blind Gekocht'

maandag 14 maart 2022
Foto: Play5 - © SBS Belgium 2022

Vanaf morgen keert Jani Kazaltzis in 'Blind Gekocht: Jaren Later op Play5' samen met Bart, Béa en Kelly terug naar de kandidaten van de voorbije drie seizoenen. Want hoe zou het nog zijn met de kandidaten van het allereerste seizoen van 'Blind Gekocht'?

Zes koppels gaven toen al hun spaargeld aan experten Bart Appeltans en Béa Vandendael in de hoop dat zij hun woondroom waar konden maken. De experten vonden voor iedereen een huis, maar is het ook de droomwoning waar de duo’s zo naar verlangden?


'Het gras is groener in Londerzeel!' Als er één duo de gemeente Londerzeel op de kaart heeft gezet, dan zijn het Kim en Cédric. Hun liefde voor de postcode 1840 was enorm groot. Bart en Béa kochten een halfopen bebouwing in hun favoriete gemeente, maar het duo had tijd nodig om te wennen aan hun nieuwe woning. Zijn Kim en Cédric nog steeds verknocht aan hun huis in Londerzeel? Jani gaat bij hen langs en merkt dat de tijd er niet heeft stil gestaan, de woning onderging een fijne evolutie!


En hoe zou het nog zijn met Bart en Els uit Ternat? Voor ze zich inschreven bezocht het koppel ongeveer 90 huizen, telkens zonder resultaat. 'Wij hebben precies schrik om een bod uit te brengen, dan is het zo definitief', vertelde Els. Maar met een kindje op komst werden ze wanhopiger met de tijd. Bart en Béa kochten en renoveerden drie jaar geleden een villa voor hen in Ternat.

We blikken ook terug bij Anton en Roxane, een jong koppel uit het Waasland dat op zoek was naar hun eigen Villa Kakelbont, de woning van Pippi Langkous. En hoe zou het nog zijn met Nisse en Mathilde uit Gentbrugge & Klaas en Heleen uit Antwerpen? Jani brengt ook een bezoekje aan Tom en Vicky, want zij willen zich graag opnieuw inschrijven. Daar wil Jani het fijne van weten!

'Blind Gekocht: Jaren Later', vanaf dinsdag 15 maart om 21.50 uur op Play5.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vier astronauten - Reid Wiseman, Victor Glover, Christina Koch en Jeremy Hansen - worden de eerste mensen die de maan omcirkelen sinds 1972. Met unieke toegang volgen we het volledige traject van de ingenieurs die worstelen met technische problemen en een falend hitteschild, tot de astronauten die zich voorbereiden op een missie waar elke fout fataal kan zijn.

'Artemis: To the Moon and Back', om 20.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:10
    Witse
    18:04
    VRT NWS Update
  • 15:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    17:55
    Un monde à part
  • 17:00
    3Hz
    17:25
    GameKeepers
  • 17:10
    Huis Gemaakt
    18:20
    Florentina
  • 16:55
    Achter gesloten deuren
    17:45
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 15:50
    Mystery 101: Dead Talk
    17:25
    9-1-1
  • 16:30
    24
    17:25
    Police Interceptors
  • 16:50
    Suits
    17:40
    ER
  • 16:55
    Wat nu weer?
    17:25
    SOS Piet
  • 14:40
    Croky Cup
    17:30
    Huizenjagers
  • 16:30
    This Is Us
    17:20
    Sullivan's Crossing
  • 16:45
    Two and a Half Men
    17:45
    3rd Rock From the Sun
  • 17:05
    Love Triangle Australia
    18:05
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 17:05
    Serial Killer Wives
    18:45
    Killer at the Crime Scene
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Trends Talk
  • 17:03
    Zelf gedaan, goed gedaan
    17:55
    Sixties To Six
  • 16:45
    Apero - Dining
    17:15
    Comfort Food
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:00
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 16:45
    NOS Sport: Hoofdklasse Hockey Vrouwen
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
    17:15
    Vroege Vogels
  • 16:20
    Shaun het schaap: de film
    17:35
    De Zoo