Bart Cannaerts doet lugubere onthulling in 'Opvoeden Doe Je Zo'

woensdag 7 oktober 2020

Kinderen klaarstomen voor de volwassenheid is een hele klus. Dat weten ook Bart Cannaerts, Dana Winner, Jani Kazaltzis en Soe Nsuki, die in de zesde aflevering van 'Opvoeden Doe Je Zo' de voogdij krijgen over de 8-jarige Amber en 9-jarige Jef.

Ook zij hebben het hun ouders immers niet altijd even gemakkelijk gemaakt. Zo had Bart Cannaerts een wel heel extreem trucje om zijn zin te krijgen: 'Ik was veruit de jongste thuis en aandacht had ik zeker niet tekort. Maar heel soms, en daar ben ik niet trots op, hield ik mijn adem in als ik mijn goesting niet kreeg. En ik ging echt door tot ik flauwviel. Ze hadden dus al snel door dat wanneer ik mijn adem begon in te houden dat ik het ook zou volhouden en dan gaven ze me maar gelijk (lacht).'


Haat en liefde liggen dicht bij elkaar, ook in de grotemensenwereld is dat niet anders. Daarom leren Bart, Jani, Dana en Soe hun kinderen alles over wapens en een romantische avond. Voor ouders is het soms moeilijk in te schatten of ze wel goed bezig zijn en om enkele discussies voor eens en voor altijd op te lossen staat er deze week een nieuw dilemma klaar: mag je je kind een pedagogische tik geven? En wat gaat er om in de hoofdjes van Jef en Amber wanneer ze het hebben over ecologie? Eén kind is alvast blij met de opwarming van de aarde, 'omdat er dan dieren uitsterven die hij of zij toch niet lust...'

Amber uit Heusden-Zolder (8)
Amber is 8 jaar en woont in Heusden-Zolder. Ze heeft de koning en de koningin al in het echt gezien, heeft vijf vissen en wil heel graag zangeres worden.

Jef uit Deurne (9)
Jef is 9 jaar en woont in Deurne. Hij zit op de circusschool en is verslaafd … aan Bifiworstjes: 'Per dag eet ik zo’n 15 Bifiworstjes.'

'Opvoeden Doe Je Zo', donderdag 8 oktober om 20.35 uur op VIER.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Op een Ander' (VRT Canvas)

Catch is een vorm van worstelen die beïnvloed werd door verschillende gevechtstechnieken. De worstelscene in België is veel kleiner dan in de VS of Japan, en je hebt slechts een handvol clubs. We volgen Rob Raw tijdens zijn allerlaatste kamp. De acties van het personage in de shows worden beschouwd als fictief en staan volledig los van het leven van de artiest. Sommige artiesten blijven echter ook buiten de ring in hun rol, zoals in promotievideo's, interviews en zelfs op sociale media.

'Op Een Ander', om 21.30 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:00
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:10
    Kabouter Plop
  • 01:05
    Geen uitzending
    07:15
    Urk!
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:20
    De Tafel van Gert
    03:10
    Geen uitzending
  • 01:00
    So Help Me Todd
    02:10
    Neighbours: A New Chapter
  • 01:15
    Bar Rescue
    03:30
    Geen uitzending
  • 01:35
    Botched
    02:40
    Geen uitzending
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:45
    Shades of Blue
  • 00:08
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Extra
  • 01:33
    Hobbyklus
    01:46
    Het appartement
  • 01:25
    A la carte
    02:10
    De Garde van Gert
  • 01:35
    DCI Banks
    02:25
    A Remarkable Place to Die
  • 01:20
    Scrubs
    01:55
    Cougar Town
  • 01:10
    Pauw & De Wit
    01:50
    EenVandaag
  • 01:35
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:25
    Je Zal Het Maar Hebben
    02:50
    Eva