André Hazes, Els van Doesburg, Ruben Van Gucht sluiten de deuren van 'Café Congé'

zondag 8 september 2024

Terwijl 'De Tafel van Gert' zich voorbereidt, ontvangt Dennis Xhaët deze week in de studio van Play Zuid de laatste gasten in 'Café Congé'.

Dennis Xhaët: 'Mijn congé officieel afsluiten met de laatste week van 'Café Congé' voelt ongelofelijk symbolisch én ongelofelijk plezant. Vol enthousiasme duik ik in een nieuwe uitdaging: gesprekken voeren met fascinerende mensen die alle kanten op kunnen gaan. Dat triggert me enorm. Ik hoop dat jullie net zo benieuwd zijn om te kijken, als ik om te beginnen!'


Op maandag verwelkomt hij Seppe Nobels, Kim Gevaert, Bashir Abdi en Sean Dhondt als eerste tafelgasten. Daarnaast ​ schuiven ook Annemie Struyf, Ruben Van Gucht, Eline De Munck, Els van Doesburg, Kim Van Oncen, André Hazes, Jacotte Brokken en andere boeiende gasten aan, met elk hun eigen spraakmakend, emotioneel of inspirerend verhaal met ​
​zomerse insteek.

Op donderdag 12 september sluit 'Café Congé' de deuren om vanaf maandag 16 september plaats te maken voor een nieuw seizoen van 'De Tafel van Gert'.

'Café Congé' is er telkens van maandag t/m donderdag vanaf 20.00 uur op Play4 en GoPlay.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:50
    Sporza: Veldrijden
    16:10
    Clips
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:40
    The Americas
  • 15:45
    Saïd & Anna
    15:55
    Samson en Marie
  • 15:10
    Liefde voor muziek
    16:25
    De Branche-Expert
  • 14:25
    Killer College Scandal
    16:15
    Bonje met de buren
  • 15:15
    A Dog's Way Home
  • 15:50
    Matlock
    16:50
    Police Interceptors
  • 15:50
    Once Upon a Holiday
    17:20
    Christmas Bedtime Stories
  • 15:50
    Joe
    16:20
    Geen uitzending
  • 15:15
    Huizenjagers
    18:55
    De Verhulstjes
  • 15:00
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 15:50
    That '70s Show
  • 15:00
    Love It or List It UK
    16:00
    Het Roer Om
  • 15:50
    Snapped
    16:45
    World's Most Evil Killers
  • 15:51
    Z-Weekoverzicht
    16:25
    Trends Talk
  • 15:48
    Publireportage
    15:55
    Mannenverzorging
  • 15:25
    Foodies & The City
    16:00
    Meat Timon
  • 15:15
    The Chelsea Detective
    16:10
    Ghosts Australia
  • 15:20
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 14:50
    NOS Sport: UEC EK Veldrijden 2026
    16:20
    Sterren NL Top 25
  • 15:30
    Fryslân Dok
    16:05
    Pauscast
  • 15:25
    Dolfje Weerwolfje
    16:50
    Checkpoint