Martin Heylen en Eddy Planckaert fietsen terug naar 1972 in laatste 'Wat een Jaar!'

vrijdag 8 november 2019

Na een succesvol seizoen, met gemiddeld 603.000 kijkers en 33,1% marktaandeel (VVA 18-54, live+uitgesteld), staat in de voorlopig laatste aflevering van 'Wat een Jaar!' 1972 op de agenda.

47 jaar geleden ondertussen, hoog tijd dus om ons geheugen over dit jaar nog eens op te frissen. De Amerikaanse president Nixon raakt verstrikt in het Watergateschandaal. Emancipatie is het woord van het jaar, in Brussel bezoeken 8000 vrouwen de eerste Belgische vrouwendag. En de jeugdreeks 'Het Zwaard van Ardoewaan' houdt alle jongeren in de ban met spannende vechtscènes.


Maar daar hebben Jonas en Nathalie niets van gemerkt, zij waren er in 1972 nog lang niet. En dus hebben ze voor versterking gezorgd en die komt in de sportieve gedaante van Eddy Planckaert en Martin Heylen het podium opgefietst. De 14-jarige Eddy brengt in 1972 al een groot deel van zijn tijd door op een fietszadel. Koersjes organiseren in de buurt en naar de overwinning sprinten, dat waren zijn twee favoriete bezigheden. De 16-jarige Martin groeit op in het café van zijn ouders en heeft niet meteen grote toekomstplannen. Hij besluit dat jaar de schooldeuren achter zich toe te slaan en te gaan werken in de fabriek, het begin van een gevarieerde carrière.

Wanneer Koen na de vragenrondes al het geld heeft verdeeld tussen beide teams moet er in deze aflevering nog gezongen worden. 14 hits uit 1972, netjes verpakt in een medley. Martin en Eddy proberen zoveel mogelijk uitvoerders te onthouden. Zij willen het publiek dat voor hen heeft gekozen niet met lege handen naar huis sturen. Maar wie trakteert?

'Wat een Jaar!', zaterdag 9 november om 20.35 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Het land staat bekend om zijn vriendelijke mensen, aantrekkelijke stranden en eeuwenoude boeddhistische tempels. De Britse influencer en documentairemaker Zara McDermott reist door Thailand om verder te kijken dan de paradijselijke kant van ‘het land van de glimlach’. Ze duikt in een wereld van wilde feesten, drugs, betaalde seks en corruptie.

'Telefacts Zomer', om 22.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:55
    Flikken Maastricht
    16:45
    Dierendokters 24/7
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:40
    De Zevende Dag
  • 16:15
    Robin Hood
    16:25
    De Marsupilami's
  • 16:10
    America's Funniest Home Videos
  • 15:35
    Achter gesloten deuren
    16:25
    My Kitchen Rules
  • 15:35
    The Break-Up
    17:25
    9-1-1
  • 15:50
    Most Daring
    16:40
    Cheers
  • 15:55
    Matlock
    16:50
    Suits
  • 16:15
    Geen uitzending
    16:45
    Wat nu weer?
  • 15:40
    Chateau Meiland La Dolce Vita
    16:30
    Oogappels
  • 14:55
    The Sisterhood of the Traveling Pants
    16:45
    This Is Us
  • 16:05
    Pawn Stars
    17:10
    Two and a Half Men
  • 16:15
    First on Scene
    16:40
    Property Brothers
  • 15:50
    The First 48
    17:15
    Who Killed Billie-Jo
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:10
    Het perfecte terras
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 16:05
    De Zomertafel
    16:35
    Lekker Messy
  • 16:00
    The Doctor Blake Mysteries
    17:05
    Death in Paradise
  • 16:10
    American Housewife
    17:00
    Below Deck Mediterranean
  • 15:55
    The Great British Bake Off
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:10
    Kook mee met MAX
    16:25
    Opium op Oerol
  • 16:15
    Jungle Book
    16:25
    Agent Binky