'Snackmasters' Sofie Dumont en Wout Bru proberen als beste Pringles na te maken

Meer dan 700.000 kijkers, goed voor een marktaandeel van 43% in de doelgroep VVA 18-54 en zelfs 52,2% in de jongere doelgroep VVA 18-44 (live+uitgesteld), zagen vorige week in 'Snackmasters' hoe Marcelo Ballardin de Giant-strijd won van Roger van Damme.
In de vierde aflevering van ‘Snackmasters’ op dinsdag 6 oktober om 20.35 uur daagt Koen Wauters topchefs Sofie Dumont en Wout Bru uit om zo goed mogelijk de Pringles-chips met de 'Sour, Cream & Onion' smaak na te bootsen.
Wout is heel competitief: 'Ik hou niet van verliezen. Als ik aan iets begin, wil ik dat goed doen.' Maar ook Sofie klinkt strijdvaardig: 'Ik wil dit echt winnen, ik ga er volle bak voor gaan, al kan ik drie dagen niet slapen!'
De koeriers doorkruisen het land: ze rijden naar Durbuy en Waterloo om er stipt om 9.00 uur de snacks af te leveren. Sofie en Wout beseffen al snel dat het een moeilijke uitdaging wordt. 'De smaak, ça va. Maar de vorm…', klinkt het bij Sofie. Want daar begint het: is een Pringles-chips ovaal of rond? Bij Wout is de eerste bekommernis de verschillende ingrediënten: 'Hallelujah! Buiten zout, denk ik dat we geen enkel ingrediënt in huis hebben!'
Beide chefs raden al snel dat ze voor het deeg puree met aardappelvlokken uit een zakje moeten gebruiken. Waardoor Wout al meteen tegen zijn principes moet zondigen: 'Wout Bru die puree maakt met poeder… ik ben goed bezig!' Ook Sofie moet uit haar comfortzone treden: 'Goh, dat ik dat moet gebruiken… Dat is echt ongelooflijk!'
Ruth Beeckmans ontdekt in de fabriek dat de chips slechts 10 seconden in vet van 200 graden gefrituurd worden. Beide chefs doen in hun keuken net het omgekeerde: ze bakken langer op lagere temperaturen. Bij Wout is het 'precies een taco, waar je een stuk rauwe vis op legt…' en de irritatie neemt zienderogen toe. Hij is gefrustreerd omdat hij zijn smaak niet goed krijgt. Daarenboven vergeet hij bij de cookoff elke keer zijn timer op te zetten. Zal dit hem de overwinning kosten? Of weet hij de jury te overtuigen met het eindresultaat? Sofie neemt dan weer een niet-alledaags voorwerp mee in de keuken, namelijk een haardroger. Wat is ze hiermee van plan?
Op het einde van deze aflevering weten we welke vier chefs tegenover elkaar staan in de halve finales.
Deze aflevering is ook te (her)bekijken op VTM GO.
'Snackmasters', dinsdag 6 oktober om 20.35 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Blind Getrouwd 2026': zo gaat het nu met de koppels!
- Kijkcijfers: dinsdag 27 oktober 2026
- Van peepshow tot politiek: 'Bij ons op de Wallen' is terug
- Zes humoristen schrijven een afscheidsrede in 'De Laatste Lach'
- Patrick Lodiers laat comedians en acteurs los op het nieuws in 'Wat speelt er'
- Paniek slaat toe bij verrader Stephanie tijdens duel in 'De Verraders'
- Astrid Coppens helemaal ontroerd door bevalling: 'Zie wat een schoon patatje'
- Kijk 'NPO Doc: Erfenis van liefde' op NPO 3
- Noraly Beyer en Frank van Leeuwen in 'Boerderij van Dorst'
- Happily ever after? Of een echtscheiding rijker? Je ontdekt het in 'Blind Getrouwd, De Reünie'
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
- An Lemmens krijgt vrij spel op Willy met '120 Minuten An Lemmens'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

Bert (44) leeft voor zijn gezin en voor zijn basklarinet. Maar wanneer Philippe Geubels hem leert kennen is zijn leven al heel kwetsbaar. Door zijn ziekte is Bert vergeetachtig, maar de – ietwat flauwe – mopjes waar hij zo om bekendstaat, is hij nog niet verleerd. Bert wil dat er ook op zijn uitvaart nog gelachen wordt. Onmogelijk, denkt Philippe, tot Bert zijn beroep verklapt: ambtenaar van de Stad Antwerpen.
'De Laatste Lach', om 20.55 uur op VRT 1.




































