Deze week zijn de 'Huizenjagers' op pad in de Kempen

zondag 4 augustus 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Een nieuwe week, een nieuwe lading 'Huizenjagers'! En deze week rijdt het Busje richting de Antwerpse Kempen. Babette, Vincent en Nicki zullen diep in hun vastgoedportefeuille moeten duiken om te voldoen aan de wensen van de potentiële kopers.

Wie o wie mag de 'Huizenjagers'-trofee mee richting kantoor nemen?


Makelaars
Met een achtergrond in rechten en een passie voor vastgoed, heeft Babette haar eigen makelaarskantoor opgericht. Ze begon als makelaar in Spanje, en heeft zich nu dus ook gestort op de Belgische immomarkt. Haar sociale aanpak en ondernemende mindset maken haar tot een gedreven makelaar.

Vincent brengt de unieke combinatie van charme en vakkennis met zich mee. Hij noemt zichzelf geen gladde verkoper, maar eerder een vlotte babbelaar. Vincent heeft kantoren over heel Vlaanderen en zal met zijn brede netwerk en persoonlijke aanpak de ideale panden proberen voor te schotelen aan zijn potentiële kopers.

Nicki is een bezige bij en combineert haar job als Office-manager met haar job als makelaar. Ze houdt ervan om mensen te kunnen helpen met het zoeken naar hun droomwoning en zo hun toekomst mee te kunnen bepalen. De gemoedelijke makelaar zal haar lach in de strijd gooien om de andere twee makelaars af te stoppen.

Aflevering 1: Sofian & Yasmina – Eigen stekje
​Sofian & Yasmina zijn acht jaar getrouwd en zijn samen met hun dochtertje op zoek naar een eigen stekje. Momenteel wonen ze nog in een huurhuis, maar ze schakelen nu Huizenjagers in om hun eigen droomwoning op de kopt te tikken met een budget van €350.000

Aflevering 2: Ann & Geert – Kangoeroewoning
​Ann en Geert zoeken een kangoeroewoning waar ze samen met Geerts ouders kunnen wonen. Op zo’n vijf jaar tijd hebben ze al heel wat woningen bezocht, maar niets bleek goed genoeg te zijn. Naast de kangoeroewoning, zouden Ann en Geert ook wat extra plaats willen voor hun honden, kippen, geiten en in de toekomst misschien nog wel een varkentje. Hun budget is €650.000.

Aflevering 3: Lisa & Kevin – Huisje aan het water
​Lisa en Kevin zijn op zoek naar een knus huisje aan het water in de Kempen met een budget van €300.000. Ze verlangen naar een rustige plek voor zichzelf en hun hondje Nell, met ruimte voor het mobiele kapsalon van Lisa.

Aflevering 4: Wendy & Tino – Woning met zonnige tuin
​Wendy en Tino vormen een nieuw samengesteld gezin en zoeken een huis met een zonnige tuin voor €350.000. Wendy hoopt via Huizenjagers haar droomhuis te scoren, waar ze samen met haar dochters een nieuw leven kan opbouwen.

'Huizenjagers Kempen', van 5 t.e.m. 8 augustus op Play4 en vanaf maandag integraal op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Vrijdag 11 september om 12u20  »
Play 4
De laatste opdracht ligt niet voor de hand: een huis met een paardenbak en een loods voor oldtimers.
Zaterdag 12 september om 14u50  »
Play 4
De eerste opdracht van de miljoenenweek is de zoektocht naar een woning met een loods.
Zaterdag 12 september om 17u30  »
Play 4
Succesvolle zakenman Rafael wil zijn bedrijf uitbreiden en moet daarom op zoek naar een nieuwe woning. Voor twee miljoen euro verwacht de zakenman een huis met alles erop en eraan.
Zaterdag 12 september om 18u25  »
Play 4
Lesley-Ann Poppe is samen met haar man en drie kinderen op zoek naar een buitenverblijf in Knokke.
Zaterdag 12 september om 19u15  »
Play 4
De laatste opdracht ligt niet voor de hand: een huis met een paardenbak en een loods voor oldtimers.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Op 11 maart 2011 wordt Japan getroffen door een zware aardbeving en tsunami. Bij de kerncentrale van Fukushima vallen de koelsystemen uit en dreigt een catastrofale meltdown. Deze documentaire reconstrueert voor het eerst de negen dagen waarin technici en hulpverleners vechten om het ergste te voorkomen.

'Fukushima: A Nuclear Nightmare', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:25
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 17:30
    Sporza: WK Basketbal Vrouwen 2026
    20:00
    VRT NWS Terzake
  • 18:30
    Hallo Kroket
    18:45
    #LikeMe
  • 18:20
    Florentina
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:30
    Home and Away
    19:05
    Blind Getrouwd UK
  • 18:35
    Community
    19:05
    The Simpsons
  • 18:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 18:05
    ER
    19:05
    24
  • 18:30
    Slisse & Cesar
    19:05
    De keuken van Sofie
  • 18:05
    Knokke Tof
    19:10
    Zeg Eens Euh
  • 17:55
    FBI: Most Wanted
    19:40
    Superman & Lois
  • 18:35
    Storage Wars
    19:40
    Most Outrageous Crimes
  • 18:10
    Love It or List It UK
    19:10
    Lang Leve de Liefde
  • 18:40
    Accident, Suicide, or Murder
    19:35
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:40
    Zo doe je het!
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:40
    De Wereldkeuken
    19:25
    Chris Cooks Cymru
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:55
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:30
    EenVandaag
    19:05
    Eva
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 18:30
    De Faker op vakantie
    18:45
    Het Klokhuis