Deze week zijn de 'Huizenjagers' op pad in de Kempen

zondag 4 augustus 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Een nieuwe week, een nieuwe lading 'Huizenjagers'! En deze week rijdt het Busje richting de Antwerpse Kempen. Babette, Vincent en Nicki zullen diep in hun vastgoedportefeuille moeten duiken om te voldoen aan de wensen van de potentiële kopers.

Wie o wie mag de 'Huizenjagers'-trofee mee richting kantoor nemen?


Makelaars
Met een achtergrond in rechten en een passie voor vastgoed, heeft Babette haar eigen makelaarskantoor opgericht. Ze begon als makelaar in Spanje, en heeft zich nu dus ook gestort op de Belgische immomarkt. Haar sociale aanpak en ondernemende mindset maken haar tot een gedreven makelaar.

Vincent brengt de unieke combinatie van charme en vakkennis met zich mee. Hij noemt zichzelf geen gladde verkoper, maar eerder een vlotte babbelaar. Vincent heeft kantoren over heel Vlaanderen en zal met zijn brede netwerk en persoonlijke aanpak de ideale panden proberen voor te schotelen aan zijn potentiële kopers.

Nicki is een bezige bij en combineert haar job als Office-manager met haar job als makelaar. Ze houdt ervan om mensen te kunnen helpen met het zoeken naar hun droomwoning en zo hun toekomst mee te kunnen bepalen. De gemoedelijke makelaar zal haar lach in de strijd gooien om de andere twee makelaars af te stoppen.

Aflevering 1: Sofian & Yasmina – Eigen stekje
​Sofian & Yasmina zijn acht jaar getrouwd en zijn samen met hun dochtertje op zoek naar een eigen stekje. Momenteel wonen ze nog in een huurhuis, maar ze schakelen nu Huizenjagers in om hun eigen droomwoning op de kopt te tikken met een budget van €350.000

Aflevering 2: Ann & Geert – Kangoeroewoning
​Ann en Geert zoeken een kangoeroewoning waar ze samen met Geerts ouders kunnen wonen. Op zo’n vijf jaar tijd hebben ze al heel wat woningen bezocht, maar niets bleek goed genoeg te zijn. Naast de kangoeroewoning, zouden Ann en Geert ook wat extra plaats willen voor hun honden, kippen, geiten en in de toekomst misschien nog wel een varkentje. Hun budget is €650.000.

Aflevering 3: Lisa & Kevin – Huisje aan het water
​Lisa en Kevin zijn op zoek naar een knus huisje aan het water in de Kempen met een budget van €300.000. Ze verlangen naar een rustige plek voor zichzelf en hun hondje Nell, met ruimte voor het mobiele kapsalon van Lisa.

Aflevering 4: Wendy & Tino – Woning met zonnige tuin
​Wendy en Tino vormen een nieuw samengesteld gezin en zoeken een huis met een zonnige tuin voor €350.000. Wendy hoopt via Huizenjagers haar droomhuis te scoren, waar ze samen met haar dochters een nieuw leven kan opbouwen.

'Huizenjagers Kempen', van 5 t.e.m. 8 augustus op Play4 en vanaf maandag integraal op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Woensdag 10 juni om 13u00  »
Play 4
Mik is al zeven jaar op zoek naar een nieuwe woning. Ze heeft al vele teleurstellingen gekend op immovlak en plaatst nu al haar hoop in de handen van de huizenjagers. Wat ze zoekt, is vooral rust.
Woensdag 10 juni om 17u30  »
Play 4
Stephanie en Jonas zijn 33 en zijn trotse ouders van twee jonge kindjes. Door die gezinsuitbreiding zijn ze hun huidige huis ontgroeid en dus zijn ze op zoek naar iets nieuws, iets groters, iets groeners.
Woensdag 10 juni om 22u45  »
play7
Stephanie en Jonas zijn 33 en zijn trotse ouders van twee jonge kindjes. Door die gezinsuitbreiding zijn ze hun huidige huis ontgroeid en dus zijn ze op zoek naar iets nieuws, iets groters, iets groeners.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    02:00
    VRT NWS laat
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 10:20
    Sarah doet yoga
    05:15
    Geen uitzending
  • 09:45
    Geen uitzending
    06:10
    Kabouter Plop
  • 02:10
    Geen uitzending
    09:50
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    01:35
    Ozark Law
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    01:15
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 10:10
    Manifest
    02:05
    Geen uitzending
  • 10:10
    Storage Wars
    02:45
    Geen uitzending
  • 09:15
    Interior Design Masters
    02:40
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 10:05
    Snapped
    02:25
    Geen uitzending
  • 09:25
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:09
    Hallo Roger
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:20
    Snel, Makkelijk & Lekker
    02:20
    Open Vuur
  • 10:15
    Murdoch Mysteries
    02:00
    Agatha Christie's Marple
  • 10:20
    Below Deck Mediterranean
    02:20
    Grey's Anatomy
  • 10:15
    Nederland in Beweging
    02:10
    NOS WK Avond
  • 10:00
    Nieuwsuur
    02:45
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 10:20
    Bumba
    05:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal