Deze week zijn de 'Huizenjagers' op pad in de Kempen

zondag 4 augustus 2024

Een nieuwe week, een nieuwe lading 'Huizenjagers'! En deze week rijdt het Busje richting de Antwerpse Kempen. Babette, Vincent en Nicki zullen diep in hun vastgoedportefeuille moeten duiken om te voldoen aan de wensen van de potentiële kopers.

Wie o wie mag de 'Huizenjagers'-trofee mee richting kantoor nemen?


Makelaars
Met een achtergrond in rechten en een passie voor vastgoed, heeft Babette haar eigen makelaarskantoor opgericht. Ze begon als makelaar in Spanje, en heeft zich nu dus ook gestort op de Belgische immomarkt. Haar sociale aanpak en ondernemende mindset maken haar tot een gedreven makelaar.

Vincent brengt de unieke combinatie van charme en vakkennis met zich mee. Hij noemt zichzelf geen gladde verkoper, maar eerder een vlotte babbelaar. Vincent heeft kantoren over heel Vlaanderen en zal met zijn brede netwerk en persoonlijke aanpak de ideale panden proberen voor te schotelen aan zijn potentiële kopers.

Nicki is een bezige bij en combineert haar job als Office-manager met haar job als makelaar. Ze houdt ervan om mensen te kunnen helpen met het zoeken naar hun droomwoning en zo hun toekomst mee te kunnen bepalen. De gemoedelijke makelaar zal haar lach in de strijd gooien om de andere twee makelaars af te stoppen.

Aflevering 1: Sofian & Yasmina – Eigen stekje
​Sofian & Yasmina zijn acht jaar getrouwd en zijn samen met hun dochtertje op zoek naar een eigen stekje. Momenteel wonen ze nog in een huurhuis, maar ze schakelen nu Huizenjagers in om hun eigen droomwoning op de kopt te tikken met een budget van €350.000

Aflevering 2: Ann & Geert – Kangoeroewoning
​Ann en Geert zoeken een kangoeroewoning waar ze samen met Geerts ouders kunnen wonen. Op zo’n vijf jaar tijd hebben ze al heel wat woningen bezocht, maar niets bleek goed genoeg te zijn. Naast de kangoeroewoning, zouden Ann en Geert ook wat extra plaats willen voor hun honden, kippen, geiten en in de toekomst misschien nog wel een varkentje. Hun budget is €650.000.

Aflevering 3: Lisa & Kevin – Huisje aan het water
​Lisa en Kevin zijn op zoek naar een knus huisje aan het water in de Kempen met een budget van €300.000. Ze verlangen naar een rustige plek voor zichzelf en hun hondje Nell, met ruimte voor het mobiele kapsalon van Lisa.

Aflevering 4: Wendy & Tino – Woning met zonnige tuin
​Wendy en Tino vormen een nieuw samengesteld gezin en zoeken een huis met een zonnige tuin voor €350.000. Wendy hoopt via Huizenjagers haar droomhuis te scoren, waar ze samen met haar dochters een nieuw leven kan opbouwen.

'Huizenjagers Kempen', van 5 t.e.m. 8 augustus op Play4 en vanaf maandag integraal op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Maandag 9 november om 16u45  »
Play 4
De nieuwe week start met een zoektocht naar een nieuwe woning voor Stijn en Bart. Zij zijn op zoek naar een huis waar ze zich echt thuis voelen.
Dinsdag 10 november om 11u25  »
Play 4
De nieuwe week start met een zoektocht naar een nieuwe woning voor Stijn en Bart. Zij zijn op zoek naar een huis waar ze zich echt thuis voelen.
Dinsdag 10 november om 16u50  »
Play 4
Sara en Vincent zijn al drie jaar op zoek naar hun ideale droomwoning. Ze willen een rustig gelegen, landelijke, vrijstaande woning met een grote tuin en eventueel een extra ruimte voor een kapsalon.
Woensdag 11 november om 11u30  »
Play 4
Sara en Vincent zijn al drie jaar op zoek naar hun ideale droomwoning. Ze willen een rustig gelegen, landelijke, vrijstaande woning met een grote tuin en eventueel een extra ruimte voor een kapsalon.
Woensdag 11 november om 16u50  »
Play 4
Saskia en haar zes Chihuahua's zouden hun appartementje graag willen inruilen voor een nieuw pand waar ze iets meer buitenruimte hebben.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:20
    Dierendokters 24/7
    14:40
    Sporza: Veldrijden
  • 08:00
    Herfstbeelden
    16:45
    China's Wild Empire
  • 14:25
    Meneer Papier
    14:30
    Kaatjes Kameraadjes
  • 13:45
    Chicago Med
    14:45
    Got Talent
  • 13:35
    Ghost Rider
    15:30
    House for Sale
  • 13:45
    Chicago Med
    14:40
    Trolls World Tour
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:35
    Matlock
  • 13:10
    Christmas Bedtime Stories
    14:35
    Write Before Christmas
  • 10:00
    Joe
    15:25
    Geen uitzending
  • 14:25
    Friends
    14:55
    De Slimste Mens Ter Wereld
  • 14:10
    Castle
    16:50
    Criminal Minds
  • 13:30
    See No Evil
    15:30
    The Neighborhood
  • 13:35
    A Place in the Sun
    17:15
    Komen Eten
  • 14:05
    The Killer in My Family
    15:50
    24 Hours in Police Custody
  • 14:08
    Trends Talk
    14:42
    Fleet TV
  • 14:26
    Publireportage
    14:30
    Lazy Sunday Afternoon
  • 14:05
    De Eregast
    14:55
    Loïc: Zot van Koken
  • 14:25
    Midsomer Murders
    15:20
    Grantchester
  • 14:25
    NCIS: Los Angeles
    18:00
    Below Deck Down Under
  • 14:15
    Keuringsdienst van Waarde
    14:50
    NOS Studio Sport Live
  • 14:05
    Een jaar in vogelvlucht
    14:50
    De Geknipte Gast
  • 13:30
    Mila's Missie