Deze week zijn de 'Huizenjagers' op pad in de Kempen

zondag 4 augustus 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Een nieuwe week, een nieuwe lading 'Huizenjagers'! En deze week rijdt het Busje richting de Antwerpse Kempen. Babette, Vincent en Nicki zullen diep in hun vastgoedportefeuille moeten duiken om te voldoen aan de wensen van de potentiële kopers.

Wie o wie mag de 'Huizenjagers'-trofee mee richting kantoor nemen?


Makelaars
Met een achtergrond in rechten en een passie voor vastgoed, heeft Babette haar eigen makelaarskantoor opgericht. Ze begon als makelaar in Spanje, en heeft zich nu dus ook gestort op de Belgische immomarkt. Haar sociale aanpak en ondernemende mindset maken haar tot een gedreven makelaar.

Vincent brengt de unieke combinatie van charme en vakkennis met zich mee. Hij noemt zichzelf geen gladde verkoper, maar eerder een vlotte babbelaar. Vincent heeft kantoren over heel Vlaanderen en zal met zijn brede netwerk en persoonlijke aanpak de ideale panden proberen voor te schotelen aan zijn potentiële kopers.

Nicki is een bezige bij en combineert haar job als Office-manager met haar job als makelaar. Ze houdt ervan om mensen te kunnen helpen met het zoeken naar hun droomwoning en zo hun toekomst mee te kunnen bepalen. De gemoedelijke makelaar zal haar lach in de strijd gooien om de andere twee makelaars af te stoppen.

Aflevering 1: Sofian & Yasmina – Eigen stekje
​Sofian & Yasmina zijn acht jaar getrouwd en zijn samen met hun dochtertje op zoek naar een eigen stekje. Momenteel wonen ze nog in een huurhuis, maar ze schakelen nu Huizenjagers in om hun eigen droomwoning op de kopt te tikken met een budget van €350.000

Aflevering 2: Ann & Geert – Kangoeroewoning
​Ann en Geert zoeken een kangoeroewoning waar ze samen met Geerts ouders kunnen wonen. Op zo’n vijf jaar tijd hebben ze al heel wat woningen bezocht, maar niets bleek goed genoeg te zijn. Naast de kangoeroewoning, zouden Ann en Geert ook wat extra plaats willen voor hun honden, kippen, geiten en in de toekomst misschien nog wel een varkentje. Hun budget is €650.000.

Aflevering 3: Lisa & Kevin – Huisje aan het water
​Lisa en Kevin zijn op zoek naar een knus huisje aan het water in de Kempen met een budget van €300.000. Ze verlangen naar een rustige plek voor zichzelf en hun hondje Nell, met ruimte voor het mobiele kapsalon van Lisa.

Aflevering 4: Wendy & Tino – Woning met zonnige tuin
​Wendy en Tino vormen een nieuw samengesteld gezin en zoeken een huis met een zonnige tuin voor €350.000. Wendy hoopt via Huizenjagers haar droomhuis te scoren, waar ze samen met haar dochters een nieuw leven kan opbouwen.

'Huizenjagers Kempen', van 5 t.e.m. 8 augustus op Play4 en vanaf maandag integraal op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Maandag 9 februari 2026 om 19u00  »
Play 4
Nils en Eline staan in het onderwijs en verhuren in hun vrije tijd springkastelen. Samen met de kindjes van Eline vormen ze een nieuw samengesteld gezin. Het gezin zoekt een hoeve met drie slaapkamers.
Dinsdag 10 februari 2026 om 11u50  »
Play 4
Nils en Eline staan in het onderwijs en verhuren in hun vrije tijd springkastelen. Samen met de kindjes van Eline vormen ze een nieuw samengesteld gezin. Het gezin zoekt een hoeve met drie slaapkamers.
Maandag 9 februari 2026 om 22u40  »
play7
Nils en Eline staan in het onderwijs en verhuren in hun vrije tijd springkastelen. Samen met de kindjes van Eline vormen ze een nieuw samengesteld gezin. Het gezin zoekt een hoeve met drie slaapkamers.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

VRT NWS logo VRTNWS

Journalist Marijn Trio reist naar Oekraïne, waar na vier jaar oorlog nog elke dag talloze gewonde militairen terugkomen van het front. Velen zijn zwaargehavend, fysiek en mentaal. Elk van hen begint thuis aan een nieuw verhaal, aan een leven ná het front. Marijn volgt enkele Oekraïners in hun persoonlijke strijd en wil weten of Oekraïne wel klaar is voor dit titanenwerk.

'Oekraïne na het Front', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:20
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Winterbeelden
  • 12:05
    Mush Mush en de Zwammetjes
    12:15
    Wannabe's
  • 11:45
    Familie
    12:15
    Het Echte Leven in de ZOO NL
  • 10:45
    Geen uitzending
    13:20
    Helicopter ER
  • 11:45
    Geen uitzending
    14:20
    S.W.A.T.
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:30
    Xena: Warrior Princess
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:45
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 11:50
    Family Matters
    14:00
    De Tafel van de Week
  • 11:45
    NCIS
    12:25
    Neighbours: A New Chapter
  • 11:40
    Geen uitzending
    12:40
    Borderforce USA: The Bridges
  • 11:30
    Chateau Meiland
    12:20
    Botched
  • 11:55
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:55
    Het appartement
    12:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 11:50
    Ware Delicatessen
    12:20
    Chris Cooks Cymru
  • 12:05
    The Marlow Murder Club
    13:00
    Murdoch Mysteries
  • 12:05
    NCIS: New Orleans
    13:00
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 12:00
    NOS Journaal
    13:25
    Kook mee met MAX
  • 12:00
    NOS Journaal
    12:15
    Kook mee met MAX
  • 12:00
    Pop Papierstad
    12:10
    Charlie en Lola