MasterChef-veiling loopt uit de hand: 'Als Sarah hard gaat, dan ga ik nog harder'

dinsdag 25 maart 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

In een nieuwe aflevering van 'Celebrity MasterChef Vlaanderen' is kiezen verliezen want wie ingrediënten wil, moet tijdens een spannende veiling kostbare kooktijd inleveren.

En zoals dat dan gaat bij een veiling, vallen sommige ingrediënten al meer in de smaak dan andere. Sarah gaat alvast tot het uiterste om een prachtige mand vol Thaise smaakbommen in de wacht te slepen en dat is niet helemaal naar de zin van Dorianne: 'Die had ik echt niet zien aankomen, maar als Sarah hard gaat, dan ga ik nog harder'. Inge gooit nadien nog wat olie op het vuur: alle gerechten moeten nota bene op een stokje geserveerd worden.

Voor Koen lijkt alles koek en ei. Hij mag zijn bonus verzilveren en vrij inkopen doen in de MasterChef-winkel, maar er zit een addertje onder het gras. Zijn kooktijd hangt na de veiling af van de personen met de meeste en minste minuten op de kookwekker: 'Ik ben eigenlijk gestraft voor mijn vorige prestatie.

'Celebrity MasterChef Vlaanderen', woensdag 26 maart vanaf 21.15 uur op GoPlay & Play4.

TVvisie Extra

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Geld Gezocht' (VRT 1)

Lore (38) is een energieke alleenstaande mama van twee kinderen. Ze woont in Kessel-Lo, werkt als zorgleerkracht en is het zonnetje in haar vriendengroep. Onder de mensen komen, dat is haar lang leven. Overal bij zijn, niets willen missen - haar vriendinnen noemen haar niet voor niets FOMO-Lore. Maar dat kost ook heel wat geld.

'Geld Gezocht', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:20
    Clips
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 13:00
    Winterbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:35
    Odo
    14:20
    Sarah zingt
  • 14:15
    Wittekerke
    19:00
    VTM Nieuws
  • 14:05
    De alarmcentrale: pech onderweg
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:20
    Angel
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:35
    Xena: Warrior Princess
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:50
    Geen uitzending
    18:45
    9-1-1: Lone Star
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 14:15
    Two and a Half Men
    18:15
    De Rechtbank
  • 14:15
    Finding Neverland
    18:45
    Family Law
  • 14:05
    Running Wild With Bear Grylls
    18:50
    Bar Rescue
  • 14:00
    De Wereldkeuken
    18:45
    Retour Masters
  • 14:25
    Snapped
    18:35
    Cold Justice
  • 14:00
    Herhalingslus
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:28
    Het zelfbouwhuis
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 14:10
    Winterse Kost
    18:40
    Comfort Food
  • 14:10
    Art Detectives
    12:00
    Recipes for Love and Murder
  • 14:00
    NCIS: New Orleans
    18:45
    First Dates Australia
  • 14:30
    NOS Journaal
    19:00
    Een huis vol
  • 13:50
    De Ongelooflijke Podcast
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 14:35
    Masha en de Beer
    19:00
    NOS Jeugdjournaal