2 keer de dansvloer op in 'Sterren Op De Dansvloer'

Afgelopen vrijdag stond de 'Dance Off' bol van de emotie. Er was de blijdschap van Elke Vanelderen en de verbazing van Martine Jonckheere toen bleek dat ze gespaard bleven van de herkansingsronde. Voor Dominique Monami en Koen Crucke werd het wél het moment van de waarheid en zij gooiden al hun wapens in de strijd om een vervolg te kunnen breien aan hun dansavontuur.
Z
oals altijd tijdens de 'Dance Off' hadden de professionele juryleden het laatste woord en zij oordeelden dat Dominique Monami & Pascal in de danswedstrijd moesten blijven.
Op woensdag 7 mei 2008 moeten de dansduo's voor het eerst 2 keer live dansen. Ze demonstreren elk een Latin- of ballroom-dans die ze nog niet eerder in de wedstrijd hebben gebracht én ze bundelen de krachten voor een aanstekelijke mambo op het ritme van 'Mambo Italiano' van El Tattoo del Tigre.
Van de Cubaanse mambo gaat het naar de Braziliaanse samba. Deze ritmische feestdans wordt gekenmerkt door verleidelijke heupbewegingen, wiebelende achterwerken en uitgestrekte armen én straalt veel vrolijkheid uit. Bjorn De Wilde & Carole, Martine Jonckheere & Arman, Dominique Monami & Pascal en Elke Vanelderen &Aerjen weten dus wat er hen te doen staat. Tijdens hun optreden worden ze naar goede gewoonte begeleid door de live-band:
- Bjorn De Wilde & Carole dansen de samba op 'La camisa negra' van Juanes.
- Martine Jonckheere & Arman dansen de samba op 'Tu no me quieres' van Gabriel Rios.
- Dominique Monami & Pascal dansen de samba op 'Crazy in love' van Beyoncé.
- Elke Vanelderen & Aerjen dansen de samba op 'Hips don't lie' van Shakira.
Antony Arandia & Leila gaan de uitdaging aan om de dansvloer om te toveren tot een Spaanse corrida tijdens hun paso doble. Trotse wandelpassen op de hielen, gestamp met de voeten, fijne handbewegingen en een dramatische gelaatsuitdrukking maken deze dans compleet. Het paar brengt de paso doble op 'Malaguena' van Connie Francis.
Tiany Kiriloff & Guy moeten het betere heup- en billenwerk en veel synchrone en parallelle bewegingen demonstreren tijdens hun chachacha. Deze dans die ontstaan is in Brazilië en in de jaren '50 opdook in de Amerikaanse danszalen wordt ook gekenmerkt door ingehouden passie. Tiany & Guy dansen de chachacha op 'New soul' van Yael Naim.
'Sterren op de Dansvloer' voert je op woensdag 7 mei 2008 al dansend naar Cuba, Brazilië en Spanje en dat om 20.40 uur op vtm.
DOSSIER: Sterren op de Dansvloer 3 (2008)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De kinderen van de Jodenboerderij': tweeluik in 'Andere Tijden'
- Nieuw programma 'Echte Reizigersvrouwen' bij TLC
- Kijkcijfers: woensdag 18 februari 2026
- ‘Got Talent’ krijgt nieuwe jury: deze vijf sterren zoeken het beste talent van de Lage Landen
- Peter Van de Veire niet naar het Eurovisiesongfestival: 'EBU houdt onvoldoende rekening met gevoeligheden'
- Dotan is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice van Vlaanderen'
- Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' tijdens eerste citytrip
- Véronique De Kock openhartig over onvervulde kinderwens in 'Maison Verhulst': 'We waren zwanger, maar het is niet gelukt'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- NPO Klassiek geeft startschot voor 'Filmmuziek Top 400': stembus geopend
- Luistercijfers! Nostalgie zet groei verder
- Luistercijfers! Qmusic en JOE bevestigen leiderschap, Willy breekt record
- Luistercijfers! Lichte groei voor TOP
Multimedia SPOTLIGHT
-
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

De knappe privédetectives Dylan, Natalie en Alex, die voor de mysterieuze Charlie werken, worden ingehuurd door miljonair Eric Knox van Knox Technologies. Het revolutionaire stemherkenningsprogramma dat hij heeft ontwikkeld, werd gestolen. De Angels brengen een bezoek aan Roger Corwin, Knox' grootste concurrent.
'Charlie's Angels', film uit 2000 met oa. Cameron Diaz, om 22.35 uur op VTM 3.
































