'Waarheid Durven Of Doen': de crush van Riadh Bahri op… Kürt Rogiers

De villa van 'Waarheid Durven of Doen' warmt zich op voor een nieuwe week vol onthullingen en uitdagende opdrachten van bekende Vlamingen. Op maandag 2 augustus om 21.20 uur maken Valerie De Booser, Anke Buckinx, Riadh Bahri en Jasper Erkens hun opwachting in de villa.
En dat zorgt al van bij het begin voor stress bij Riadh: Anke kent hij, maar dan komt een man hun richting uit. 'Oh, daar is iemand! Is dat voor ons? Hij heeft meer interesse in de beesten dan in ons… Wie is dat? Ik ken die niet! Help, een hulplijn!', roept hij verschrikt. Het blijkt Jasper Erkens te zijn… met baard. Als laatste komt Valerie De Booser aan en zij hoeft zich gelukkig aan niemand voor te stellen.
Bij de vraag 'met welke Vlaamse bekendheid - levend of dood - zou je een avond willen doorbrengen?', vertelt Riadh dat hij al heel zijn leven verliefd is op Kürt Rogiers: 'Kan jij iets regelen, Anke?'. Dat kan ze: ze belt Kürt op en Riadh mag zijn liefdesverklaring uitspreken: 'Dag Kürt, het is met Riadh Bahri van de VRT, van het televisiejournaal. Ik heb u de voorbije maanden af en toe al eens een berichtje gestuurd via Instagram en ik kan nu eindelijk toegeven dat ik al sinds de prille jaren toen je nog paradeerde als een hunk in 'Wittekerke' en ik nog als jonge homoseksuele tiener in de kast zat, stiekem een beetje stapelzot ben op u… Dus wie weet, als je je ooit verveelt en naar Brussel wil komen, wil ik je gerust trakteren op een gezellig diner en ge moogt Anke ook meebrengen, hoor! En ik ben getrouwd, dus je moet niks vrezen van mij.' Kürt antwoordt lachend: 'Ik voel mij daar helemaal niet door geïntimideerd, dus bij deze: volgaarne - dat doen we!'
Verder legt Jasper uit hoe hij zijn Italiaanse vriendin heeft leren kennen in Amsterdam en blijkt dat Valerie en Anke op hetzelfde type man vallen. Bij de vraag 'durf je te vertellen wanneer je voor het laatst hebt gehuild en waarom?' vertelt het viertal heel openhartig over ontroerende gebeurtenissen uit hun leven.
Ook de rest van de week komen er boeiende gasten langs in de villa. Op dinsdag 3 augustus maken Gers Pardoel, Sam Gooris, Annelien Coorevits en voetbalspeelster Tessa Wullaert hun opwachting. Op woensdag 4 augustus worden Laura Tesoro, Hakim Chatar, Bert Verbeke en William Boeva uitgedaagd en op donderdag 5 augustus sluiten Jelle Cleymans, Metejoor, Evelien Van Hamme ('Dertigers') en Grace Khuabi (winnares 'The Voice van Vlaanderen 2021') de week af.
'Waarheid Durven of Doen', van maandag 2 tot en met donderdag 5 augustus om 21.20 uur bij VTM. De afleveringen zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Valerie De Booser verrast dochter Zita met emotioneel optreden in 'JAMES & co'
- Nieuw seizoen 'Geheimen van het Museum' in Kunstmuseum Den Haag
- Kijk vanaf maandag 'House Hunters: Amazing Water Homes' op HGTV
- Deze bekende Vlamingen wagen zich aan de Atlantische Oceaan in het vierde seizoen 'Over de Oceaan'
- 'Alles in orde!' met Danira Boukhriss Terkessidis nieuw op VRT 1
- 21-jarige voetballer riskeert schorsing van drie jaar in 'De Rechtbank'
- 'Focus' duikt in de wereld van de ruimtevaart
- Volg de Olympische Winterspelen bij de NOS
- Comedy Central in februari is de plek waar de winter grappig wordt
- Februari staat in het teken van actie en humor op Cartoonito
- NPO Radio 1 zit boven op de Spelen met 'RadiOlympia'
- Radiozender JOE en NS lanceren exclusieve Singalong Trein met ABBA-tribute
- NPO FunX front row bij iconische concertreeks New Wave
- Belgian Music Matters: DAAN, Portland, High Hi, ‘t Hof van Commerce en Das Pop kapen de avond van Willy
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de kantine van FC Aalsmeer
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België
Kijktip van de dag

Bij de familie Brantegem uit Aalst hebben de spullen, en dan vooral het speelgoed, het huis overgenomen. Omdat elk gezinslid een 'labeltje' heeft, slagen ze er zelf niet in om de orde en het overzicht in huis te bewaren. De confrontatie met de spullen in de loods zorgt voor een rollercoaster aan emoties, terwijl in huis alles in het werk wordt gesteld om het gezin de juiste handvatten te bieden om de uitdagingen die leven met een label met zich meebrengt, zo verteerbaar mogelijk te maken.
'Alles In Orde!', om 20.50 uur op VRT 1.



































