Jani & James doen-het-zelf in de kringloopwinkel

dinsdag 17 september 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Jani en James doen het deze keer zelf in een kringloopwinkel. Ze gaan op schattenjacht in een tweedehandswinkel in Sint-Niklaas waar ze voor enkele dagen de job overnemen van teamleider Veerle en winkelverantwoordelijke Svitlana.

Als Jani en James horen dat er zo’n 420 mensen werken in de winkel, moeten ze toch even slikken. 'De mensen zijn voor ons het belangrijkste, niet de producten', vertelt Veerle. 'We willen mensen helpen die problemen hebben om aan werk te geraken, door hen bij ons een betaalde job aan te bieden'. De opbrengst van de verkochte spullen gaat niet naar een extern goed doel, maar wel naar de werknemers die een extra steuntje in de rug kunnen gebruiken. En James heeft tijdens het nakijken van de gezelschapspellen al meteen een openhartig gesprek met Afdi, een alleenstaande vader van vier die werkt in de kringloopwinkel en zo'n steuntje in de rug zeker kan gebruiken. ​


Jani heeft het dan weer vooral lastig om niet afgeleid te raken. Tijdens de rondleiding die ze krijgen van Svitlana kan hij zich moeilijk in bedwang houden om niet tussen de kledingrekken te gaan rondneuzen, tot grote frustratie van James. En de heren proberen ook zélf hun duit in het zakje te doen. Met hun opmerkelijke camper gaan ze thuis heel wat spullen ophalen om te verkopen in hun zelfgemaakte'JJ Corner'.


'Jani & James doen-het-zelf', elke woensdag om 21.15 uur op Play4 en GoPlay.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Logo Play Fictie

Eind jaren 70. Wanneer Patrizia Reggiani, een vrouw van eenvoudige komaf, trouwt met Maurizio Gucci, erfgenaam van het modehuis Gucci, meent ze dat haar broodje gebakken is. De jonge Maurizio interesseert zich weinig voor het familiebedrijf, maar Patrizia brandt van ambitie en gaat over lijken om haar doel te bereiken.

'House of Gucci', film uit 2021 met oa. Lady Gaga, om 20.35 uur op Play Fictie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:10
    Kapot gaan
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    07:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Wat een weekend
  • 08:00
    Waiko
    06:00
    Tik Tak
  • 08:15
    De Buurtpolitie Extra
    00:40
    The Floor
  • 02:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:45
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:55
    Mafia's Greatest Hits
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:55
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:00
    De Tafel van de Week
  • 08:00
    This Is Us
    02:10
    Watson
  • 08:05
    Two and a Half Men
    03:30
    Geen uitzending
  • 08:05
    Het Blok
    02:15
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 08:05
    Without a Trace
    02:20
    Geen uitzending
  • 04:12
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:14
    Mijn tuin
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Het Weekmenu
    02:30
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 07:50
    Ghosts
    02:50
    Six Four
  • 08:05
    American Housewife
    02:15
    Law & Order: Organized Crime
  • 08:10
    Goedemorgen Nederland
    02:25
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:05
    BinnensteBuiten
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:10
    Buurman en Buurman
    02:10
    NOS Studio Sport