Gloednieuwe DC-serie 'Batwheels' op Cartoonito

vrijdag 17 maart 2023
Foto: Boomerang - © Day One MPM 2023

Riemen vast en sluit je aan bij de Batwheels en DC superhelden, Batman, Robin, en Batgirl, terwijl ze Gotham City beschermen tegen een team van schurken!

'Batwheels' is een leuke actie-avonturenshow die twee favoriete dingen van jonge kinderen combineert: superhelden en voertuigen! Zij zijn de Batwheels, een geweldige groep van super-krachtige misdaad bestrijdende voertuigen die Gotham City verdedigen samen met een aantal DC superhelden.


De heldhaftige Batwheels, tot leven gebracht door de Batcomputer om Gotham City te helpen verdedigen, beleven hilarische avonturen en adembenemende actie terwijl ze belangrijke levenslessen leren. Aangevoerd door Bam, de Batmobile, moeten de Batwheels de uitdagingen doorstaan van een pas opgericht superteam, evenals de groeipijnen die horen bij het kind zijn. Deze sympathieke en ambitieuze serie volgt de reis van dit dynamische team wanneer ze hun heldhaftige avonturen beleven, en jonge kinderen de waarde van zelfvertrouwen, vriendschap en teamwerk leren.

De sterrencast bestaat uit onder andere uit Ethan Hawke (als Batman), Jacob Bertand (als Bam de Batmobile), Gina Rodriguez (als Catwoman) en Xolo Maridueña (als Snowy de Snowcrawler). Sam Register (Looney Tunes Cartoons) dient als uitvoerend producent, Michael G. Stern (Doc McStuffins) als co-uitvoerend producent, Simon J. Smith (Penguins of Madagascar) als toezichthoudend producent en Steven Fink van Bang Zoom Ltd. als producent. 'Batwheels', gebaseerd op personages van DC, wordt geproduceerd door Warner Bros. Animation met animatie ondersteuning van Superprod Studio.

'Batwheels' debuteert met de half uur durende prequel special 'Secret Origin of the Batwheels' op Cartoonito op 18 maart om dat het achtergrondverhaal vertelt over hoe de Batwheels zijn ontstaan.


Persbericht Day One MPM
https://www.cartoonito.nl/

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Van rekkenvuller in de Colruyt tot megacomedyster in Vlaanderen en ver daarbuiten: dat is de switch die Philippe Geubels op enkele jaren tijd heeft gemaakt. De impact van die plotse bekendheid op zijn leven was de inspiratiebron voor zijn theatershow 'Hoe moet het nu verder?'. Goed voor talloze hilarische beslommeringen over het BV-schap, en zoals het iemand betaamt die eenzaam aan de top staat, over de wanhopige zoektocht naar liefde. 'Hoe moet het nu verder?': na 210 uitverkochte voorstellingen overal te lande, nu eindelijk op tv.

'Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder ?', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:05
    Down The Road
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:50
    Lockerbie: A Search for Truth
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 20:40
    Sportweekend met VGT
    05:15
    Geen uitzending
  • 20:35
    Fair Trade
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 20:00
    WK Darts 2026
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    Fury
    06:00
    Qmusic
  • 20:35
    First Knight
    07:00
    Willy
  • 20:35
    Holiday Crashers
    05:40
    Sugarplummed
  • 20:30
    SUPER 50
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:00
    De Expeditie: Patagonië
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:25
    FBI
    01:00
    Fire Country
  • 20:35
    Mortal Kombat
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    One Delicious Christmas
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:30
    The Woman With My Face
    05:00
    Geen uitzending
  • 20:23
    Trends Talk
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:55
    Roger
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:40
    Loïc zot van koken weekmenu
    08:00
    Winterse Kost
  • 21:00
    Agatha Christie's Marple
  • 20:55
    Grey's Anatomy
  • 20:25
    Heel Holland Bakt
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 20:20
    Hila voorbij de Taliban
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 20:15
    Top 2000 Quiz
    06:55
    Ta-daaa!