De Ronde van Lombardije zaterdag live bij VTM

vrijdag 14 augustus 2020

Ook nu zaterdag 15 augustus is het al sport wat de klok slaat bij VTM, Q2 en op HLN.be. Wielerliefhebbers kunnen vanaf 15.50 uur afstemmen op VTM en HLN.be voor de eendaagse klassieker Ronde van Lombardije.

Volgt Mollema zichzelf op in de Ronde van Lombardije? Of maakt Evenepoel zijn ambitie waar?


Afgelopen zaterdag zagen 637.000 wielerfans bij VTM hoe Wout Van Aert voor de eerste keer de zege in Milaan-San Remo pakte, goed voor een stevig marktaandeel van 51,7% (VVA 18-54).

Nu zaterdag 15 augustus staat de Ronde van Lombardije op het programma. De 114de editie ziet er dit jaar wat anders uit. De 'Koers van de Vallende Bladeren' vindt niet alleen in de zomer plaats, de organisatie heeft de rit ook 12 kilometer ingekort. Maar de belangrijke hindernissen in de Italiaanse klassieker blijven onaangeroerd. Onderweg van Bergamo naar het Comomeer moeten de renners nog steeds zes beklimmingen trotseren.

Titelverdediger Bauke Mollema krijgt in Lombardije te maken met tweevoudig winnaar én teamgenoot Vincenzo Nibali. Maar alle ogen zijn natuurlijk gericht op topfavoriet Remco Evenepoel, die na winst in de Ronde van Polen nu ook de Giro di Lombardia wil winnen. De laatste Belg die daarin slaagde was Philippe Gilbert in 2009 en 2010.

De Ronde van Lombardije is op zaterdag 15 augustus vanaf 15.50 uur live te volgen bij VTM en op HLN.be. Het commentaar tijdens de wedstrijd is van wielerjournalist Merijn Casteleyn. Op HLN.be blikt sportjournalist Stijn Vlaeminck diezelfde dag ook nog vooruit op de Ronde van Lombardije, samen met ex-wielrenner Johan Museeuw.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.

'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:05
    Down The Road
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 17:25
    Jamie Cooks the Mediterranean
    18:10
    JFK: the home movie that changed the world
  • 18:00
    Ket & Doc
    18:15
    Zig & Sharko
  • 16:25
    I Can See Your Voice
    18:20
    SOS Piet XL
  • 17:35
    Only Joling
    18:55
    Alle Remmen Los!
  • 17:40
    9-1-1
    18:35
    Return to the Blue Lagoon
  • 17:45
    Caught on Dashcam
    22:30
    Deadly Inferno
  • 17:30
    S.W.A.T.
    22:55
    Magnum P.I.
  • 17:40
    Keeping Up Appearances
    20:30
    Nonkel Jef
  • 17:30
    Komen Eten
    20:30
    Blind Gekocht NL
  • 17:55
    NCIS
    22:40
    Criminal Minds
  • 18:00
    Two and a Half Men
    20:35
    Joker
  • 17:15
    The Block Australia
    20:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 17:55
    World's Most Evil Killers
  • 17:49
    Fleet TV
    18:23
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 18:01
    Het perfecte terras
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:00
    Urban Barbecue
    18:25
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 17:15
    Whitstable Pearl
    18:10
    McDonald and Dodds
  • 17:15
    Below Deck
    18:10
    White Collar
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:20
    EenVandaag
  • 17:55
    EO Metterdaad
    18:15
    Nederland Zingt
  • 18:05
    De Eindmusical
    18:20
    Enkeltje Verweggistan