Ian Thomas te gast in 'Control Pedro'

In de vierde aflevering van 'Control Pedro' schuiven opnieuw vier gasten hun voeten onder de digitale tafel. Dit keer verkent Pedro de uithoeken van het internet met Barbara Sarafian, Ian Thomas, Jens Dendoncker en Sven De Leijer.
Jens trakteert op lekkers, Ian krijgt op spectaculaire wijze op z’n gamersdoos, Sven mag het uitleggen en Barbara laat een sterk staaltje drama zien.
Ian Thomas mag dan wel zijn verslaving bezworen hebben, hij heeft het gamen nog altijd in de vingers. Wanneer hij echter uitgedaagd wordt in een spelletje Streetfighter, wordt hij op ongeziene wijze ingemaakt door een mysterieuze online tegenstander. Ieders mond valt open als ze uiteindelijk te weten komen wie de vloer heeft aangeveegd met Ian…
Een dickpic naar de foute bestemmeling, een impulsieve boodschap of je ex in cc: om dergelijke gênante situaties te voorkomen, heeft Gmail het nu mogelijk gemaakt om het versturen van je mail ongedaan te maken. Een handig systeem waarvan Pedro het nut wil bewijzen. Spijtig genoeg voor Sven De Leijer resulteert Pedro’s experiment in een gênante mail in Svens naam naar niemand minder dan Jan Peumans.
Het internet is een zegen voor de die-hard fan. Dankzij allerlei sites en apps kom je in rechtstreeks contact met je idool. Zo verrast Pedro Ian Thomas, een hardcore fan van Game of Thrones, met een persoonlijke boodschap van één van de acteurs uit de serie. En als de realiteit niet volstaat, biedt het fenomeen van de fanfictie soelaas. Dat zijn gefantaseerde, vaak seksueel getinte verhalen over beroemdheden, geschreven voor en door fans. En Pedro weet: je bent pas ècht een idool als er op die online bibliotheken ook over jou wordt gefantaseerd… Groot is de verbazing van de panelleden als blijkt dat er over enkelen van hen al pikante fanfictie op het net blijkt te staan.
'Control Pedro', donderdag 14 maart om 16.00 uur op VIER.be en om 21.35 uur op VIER.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Bloeit daar iets moois? Jongste duo moet 'puppy love' tonen op de dansvloer van 'So You Think You Can Dance'
- Nieuw seizoen van 'Temptation Island' onder vuur: koppel blijkt samen een kind te hebben
- Kijkcijfers: maandag 27 april 2027
- SBS6 tijdens WK elke dag live met dubbele uitzendingen 'Vandaag Inside Oranje' óf 'De Oranjezomer'
- 'A.S.S. - Anti Survival Show' in mei nieuw bij NET5
- Viktor Verhulst geraakt door verhaal van Silvie in 'Brieven Aan Samson'
- 'Wortelboer en Van Rossem' donderdag over de dood
- Tom Egbers onderzoekt onbekend oorlogsverhaal in EO-documentaire 'De Brief'
- 'De Bi-Kwestie': over identiteit, liefde en biseksualiteit
- Andy Peelman ontmaskert ondernemer achter malafide webshop in 'Ze Zeggen Dat'
- Q-Beach House blijft aan Belgische kust: Oostende verlengt succesformule tot 2032
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Slot Loevestein
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'?
Kijktip van de dag

De laatste badkamers worden door de jury beoordeeld en de winnaar van de kamerprijs wordt bekendgemaakt. Daarna start de keukenfase, met een onverwachte extra deadline: de duo's hebben nog maar twee dagen om alle technieken, muren en vloeren af te werken.
'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.


































