Hugo uit 'De Kotmadam' wordt makelaar in 'Huizenjagers'

zondag 10 februari 2019

Voor de derde week van 'Huizenjagers' trekken makelaars en kandidaat-kopers naar Oost-Vlaanderen. Daar houden ze halt Gent, een stad waar het hippe en het historische perfect in elkaar overvloeien.

Dit keer duikt er ook een oude bekende op als makelaar: Bert Van Poucke. Zo’n 20 jaar geleden speelde hij Hugo in 'De Kotmadam'. Zijn acteercarrère maakte nadien plaats voor zijn andere passie: de huizenmarkt. Kan hij de trofee afsnoepen van zijn collega’s?


De makelaars
Bert noemt zichzelf een ‘BVG’, een Bekende Vlaming Geweest. Zijn ervaring als acteur komt hem goed van pas. Bert kan het namelijk niet alleen goed uitleggen, hij kan ook nog eens heel goed luisteren en dat zorgt steevast voor een goede match tussen pand en klant.

Enkele jaren geleden richtte selfmade man Simon zijn eigen kantoor Rencura op. Als makelaar maakt hij er een erezaak van om zijn klanten te soigneren en een goed gevoel te geven. De kunst is dan ook om de nadelen van een woning om te zetten in iets positiefs.

De praatgrage Séverine uit Gent is medezaakvoerder van Vastgoed De Clercq, het kantoor dat haar man overnam van zijn vader. Samen vormen ze het ideale duo. Al heeft ze met haar charmante en spontane persoonlijkheid een eigen aanpak. Verkooptrucks zijn niet aan Séverine besteed. Ze trekt kopers liever over de streep met haar eerlijkheid.

Aflevering 1 – maandag 11 februari
Een hoeve in de Gentse zuidrand voor €550.000. Daar dromen Sofie, David en hun jonge tweeling van. Verbouwen lijkt voor hen een sport. Het liefst geven ze dan ook zelf karakter aan hun droomhuis. Dit gezin zoekt rust, ruimte en privacy. Vier slaapkamers zijn een must, een massa buren dan weer niet. Welke makelaar vindt voor hen de ideale match?

'Huizenjagers', van maandag tot donderdag om 19.45 uur op VIER.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vraag Het Aan' (VRT 1)

Ellen Callebout, Dominique Persoone, Patricia Kargbo, Amelie Albrecht en Frank Boeckx zijn deze week de gasten van Niels Destadsbader. Amelie vertelt hoe ze haar verloofde leerde kennen via een datingapp. Ozark Henry en tenor Denzil Delaere brengen een beklijvende versie van 'Miss Sarajevo' van Bono en Pavarotti. Isabelle A, Mayorga, Dina Ayada en Stijn Meuris staan ook op het podium. Voor het publiek steekt Niels het nummer 'Roller Coaster' van Danny Vera in een 'eigen' jasje.

'Ik Vraag Het Aan', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:00
    Karrewiet met VGT
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 07:00
    Mojo Wisseltop
    05:15
    Geen uitzending
  • 06:55
    Heidi
    01:45
    Geen uitzending
  • 02:50
    Geen uitzending
    07:20
    Urk!
  • 06:00
    Qmusic
    01:20
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:30
    Geen uitzending
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:15
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    02:20
    De Tafel van de Week
  • 07:05
    Friends
    02:05
    Geen uitzending
  • 06:55
    MacGyver
    02:55
    Geen uitzending
  • 06:45
    The Real Housewives of Beverly Hills
    02:30
    Zo Man Zo Vrouw
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:15
    CSI: Miami
  • 02:21
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:01
    Hallo Roger
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Bon Appetit
    02:00
    Tot op de Graat
  • 06:50
    Death in Paradise
    02:05
    Douglas is Cancelled
  • 06:55
    Grey's Anatomy
  • 07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
    02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:25
    Nieuwsuur
  • 07:05
    Ezel Chiel
    02:00
    NOS Studio Voetbal