Hugo uit 'De Kotmadam' wordt makelaar in 'Huizenjagers'

zondag 10 februari 2019

Voor de derde week van 'Huizenjagers' trekken makelaars en kandidaat-kopers naar Oost-Vlaanderen. Daar houden ze halt Gent, een stad waar het hippe en het historische perfect in elkaar overvloeien.

Dit keer duikt er ook een oude bekende op als makelaar: Bert Van Poucke. Zo’n 20 jaar geleden speelde hij Hugo in 'De Kotmadam'. Zijn acteercarrère maakte nadien plaats voor zijn andere passie: de huizenmarkt. Kan hij de trofee afsnoepen van zijn collega’s?


De makelaars
Bert noemt zichzelf een ‘BVG’, een Bekende Vlaming Geweest. Zijn ervaring als acteur komt hem goed van pas. Bert kan het namelijk niet alleen goed uitleggen, hij kan ook nog eens heel goed luisteren en dat zorgt steevast voor een goede match tussen pand en klant.

Enkele jaren geleden richtte selfmade man Simon zijn eigen kantoor Rencura op. Als makelaar maakt hij er een erezaak van om zijn klanten te soigneren en een goed gevoel te geven. De kunst is dan ook om de nadelen van een woning om te zetten in iets positiefs.

De praatgrage Séverine uit Gent is medezaakvoerder van Vastgoed De Clercq, het kantoor dat haar man overnam van zijn vader. Samen vormen ze het ideale duo. Al heeft ze met haar charmante en spontane persoonlijkheid een eigen aanpak. Verkooptrucks zijn niet aan Séverine besteed. Ze trekt kopers liever over de streep met haar eerlijkheid.

Aflevering 1 – maandag 11 februari
Een hoeve in de Gentse zuidrand voor €550.000. Daar dromen Sofie, David en hun jonge tweeling van. Verbouwen lijkt voor hen een sport. Het liefst geven ze dan ook zelf karakter aan hun droomhuis. Dit gezin zoekt rust, ruimte en privacy. Vier slaapkamers zijn een must, een massa buren dan weer niet. Welke makelaar vindt voor hen de ideale match?

'Huizenjagers', van maandag tot donderdag om 19.45 uur op VIER.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT1 logo

André probeert Luc met een geschenk aan zijn kant te krijgen. Rudy's pogingen om opnieuw een goede beenhouwer te worden, zijn niet echt succesvol. Joepie, de hond van de familie, zorgt ervoor dat Luc en Rudy een andere kant van André leren kennen.

'Van Vlees en Bloed', om 21.30 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:05
    Down The Road
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:25
    The Brokenwood Mysteries
    20:00
    VRT NWS Update
  • 18:30
    Wannabe's
  • 18:10
    The Voice Comeback Stage
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:50
    Verslaafd!
    18:40
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
  • 18:30
    The Karate Kid III
    20:30
    Knock at the Cabin
  • 18:05
    Police Interceptors
    22:30
    Ironclad: Battle for Blood
  • 18:15
    Allegiance
    00:40
    Murder in a Small Town
  • 18:25
    Pa heeft een lief
    20:00
    Nonkel Jef
  • 18:10
    Huizenjagers
    20:00
    The Real Housewives of Antwerp
  • 17:40
    NCIS
    22:45
    Criminal Minds
  • 18:25
    Two and a Half Men
    19:55
    Journey to the Center of the Earth
  • 18:00
    Chateau Meiland
    20:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 18:30
    World's Most Evil Killers
  • 18:10
    Z-Weekoverzicht
    18:44
    Trends Talk
  • 18:30
    Mijn tuin
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:15
    Loïc zot van koken weekmenu
    19:10
    De Zomerkeuken
  • 17:55
    Call the Midwife
    20:00
    Silent Witness
  • 18:10
    White Collar
    20:00
    See How They Run
  • 18:30
    EenVandaag
    19:05
    De kleine reuzenpanda - Het echte leven in de dierentuin
  • 18:10
    Nederland Zingt
    18:40
    Ik mis je
  • 18:15
    Rachel en Elbert passen op
    18:40
    Steken en Prikken in Zuid-Afrika