Hugo uit 'De Kotmadam' wordt makelaar in 'Huizenjagers'

zondag 10 februari 2019

Voor de derde week van 'Huizenjagers' trekken makelaars en kandidaat-kopers naar Oost-Vlaanderen. Daar houden ze halt Gent, een stad waar het hippe en het historische perfect in elkaar overvloeien.

Dit keer duikt er ook een oude bekende op als makelaar: Bert Van Poucke. Zo’n 20 jaar geleden speelde hij Hugo in 'De Kotmadam'. Zijn acteercarrère maakte nadien plaats voor zijn andere passie: de huizenmarkt. Kan hij de trofee afsnoepen van zijn collega’s?


De makelaars
Bert noemt zichzelf een ‘BVG’, een Bekende Vlaming Geweest. Zijn ervaring als acteur komt hem goed van pas. Bert kan het namelijk niet alleen goed uitleggen, hij kan ook nog eens heel goed luisteren en dat zorgt steevast voor een goede match tussen pand en klant.

Enkele jaren geleden richtte selfmade man Simon zijn eigen kantoor Rencura op. Als makelaar maakt hij er een erezaak van om zijn klanten te soigneren en een goed gevoel te geven. De kunst is dan ook om de nadelen van een woning om te zetten in iets positiefs.

De praatgrage Séverine uit Gent is medezaakvoerder van Vastgoed De Clercq, het kantoor dat haar man overnam van zijn vader. Samen vormen ze het ideale duo. Al heeft ze met haar charmante en spontane persoonlijkheid een eigen aanpak. Verkooptrucks zijn niet aan Séverine besteed. Ze trekt kopers liever over de streep met haar eerlijkheid.

Aflevering 1 – maandag 11 februari
Een hoeve in de Gentse zuidrand voor €550.000. Daar dromen Sofie, David en hun jonge tweeling van. Verbouwen lijkt voor hen een sport. Het liefst geven ze dan ook zelf karakter aan hun droomhuis. Dit gezin zoekt rust, ruimte en privacy. Vier slaapkamers zijn een must, een massa buren dan weer niet. Welke makelaar vindt voor hen de ideale match?

'Huizenjagers', van maandag tot donderdag om 19.45 uur op VIER.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Franco klom op van eenvoudige soldaat tot generaal, tot de Spaanse Republiek in 1931 zijn carrière abrupt stopzette. Maar de burgeroorlog die volgde, werd zijn kans om alles te veranderen. Hoe werd Franco de man die decennialang over Spanje zou heersen? En wat zegt zijn opkomst over de fragiele balans tussen democratie en dictatuur?

'Franco: The Last Inquisitor', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:10
    Journaallus
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 01:15
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:00
    Geen uitzending
    07:00
    Kaatje zingt
  • 01:20
    Geen uitzending
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 02:45
    Geen uitzending
    07:15
    Dirty Home Rescue
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:45
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:55
    JOE XMAS
    05:25
    Mystery on Mistletoe Lane
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:45
    Geen uitzending
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 02:45
    Geen uitzending
    06:40
    Friends
  • 03:00
    Cobra Kai
    06:45
    Wordt aangekondigd
  • 03:00
    Love Island Australia
    06:05
    The Block Australia
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:40
    Cold Case
  • 02:25
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:02
    Simple diy
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:55
    Chris Cooks Cymru
    06:45
    A la carte
  • 02:35
    All Creatures Great and Small
    06:00
    Death in Paradise
  • 02:40
    The Equalizer
    06:40
    Storage Wars
  • 03:00
    NOS Journaal
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 01:20
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:30
    Bodem
    05:55
    Ziggy en de Zootram