Hugo uit 'De Kotmadam' wordt makelaar in 'Huizenjagers'

zondag 10 februari 2019

Voor de derde week van 'Huizenjagers' trekken makelaars en kandidaat-kopers naar Oost-Vlaanderen. Daar houden ze halt Gent, een stad waar het hippe en het historische perfect in elkaar overvloeien.

Dit keer duikt er ook een oude bekende op als makelaar: Bert Van Poucke. Zo’n 20 jaar geleden speelde hij Hugo in 'De Kotmadam'. Zijn acteercarrère maakte nadien plaats voor zijn andere passie: de huizenmarkt. Kan hij de trofee afsnoepen van zijn collega’s?


De makelaars
Bert noemt zichzelf een ‘BVG’, een Bekende Vlaming Geweest. Zijn ervaring als acteur komt hem goed van pas. Bert kan het namelijk niet alleen goed uitleggen, hij kan ook nog eens heel goed luisteren en dat zorgt steevast voor een goede match tussen pand en klant.

Enkele jaren geleden richtte selfmade man Simon zijn eigen kantoor Rencura op. Als makelaar maakt hij er een erezaak van om zijn klanten te soigneren en een goed gevoel te geven. De kunst is dan ook om de nadelen van een woning om te zetten in iets positiefs.

De praatgrage Séverine uit Gent is medezaakvoerder van Vastgoed De Clercq, het kantoor dat haar man overnam van zijn vader. Samen vormen ze het ideale duo. Al heeft ze met haar charmante en spontane persoonlijkheid een eigen aanpak. Verkooptrucks zijn niet aan Séverine besteed. Ze trekt kopers liever over de streep met haar eerlijkheid.

Aflevering 1 – maandag 11 februari
Een hoeve in de Gentse zuidrand voor €550.000. Daar dromen Sofie, David en hun jonge tweeling van. Verbouwen lijkt voor hen een sport. Het liefst geven ze dan ook zelf karakter aan hun droomhuis. Dit gezin zoekt rust, ruimte en privacy. Vier slaapkamers zijn een must, een massa buren dan weer niet. Welke makelaar vindt voor hen de ideale match?

'Huizenjagers', van maandag tot donderdag om 19.45 uur op VIER.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Geld Gezocht' (VRT 1)

Lore (38) is een energieke alleenstaande mama van twee kinderen. Ze woont in Kessel-Lo, werkt als zorgleerkracht en is het zonnetje in haar vriendengroep. Onder de mensen komen, dat is haar lang leven. Overal bij zijn, niets willen missen - haar vriendinnen noemen haar niet voor niets FOMO-Lore. Maar dat kost ook heel wat geld.

'Geld Gezocht', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 09:00
    Winterbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 10:15
    Simon Superkonijn
    14:20
    Sarah zingt
  • 09:45
    Geen uitzending
    19:00
    VTM Nieuws
  • 10:00
    Ik Vertrek
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:50
    Geen uitzending
    18:45
    9-1-1: Lone Star
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    18:15
    De Rechtbank
  • 10:10
    Coroner
    18:45
    Family Law
  • 09:55
    The First 48 Presents Critical Minutes
    18:50
    Bar Rescue
  • 10:05
    A Place in the Sun
    18:45
    Retour Masters
  • 10:05
    Homicide for the Holidays
    18:35
    Cold Justice
  • 10:00
    Herhalingslus
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:01
    Het appartement
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 09:55
    Bon Appetit
    18:40
    Comfort Food
  • 09:25
    Midsomer Murders
    12:00
    Recipes for Love and Murder
  • 09:35
    The Real Housewives of Beverly Hills
    18:45
    First Dates Australia
  • 10:15
    Nederland in Beweging
    19:00
    Een huis vol
  • 09:50
    Nieuwsuur
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 10:15
    Hoi Duggee
    19:00
    NOS Jeugdjournaal