De eerste finalist van 'Huis Gemaakt' is bekend

Over exact één week weet Vlaanderen wie de winnaar wordt van 'Huis Gemaakt 2026'. Die grote finalestrijd wordt uitgevochten tussen twee koppels, de twee anderen trekken de deur van hun droomhuis voorgoed dicht.
In de aflevering van vanavond werd de eerste finalist van 'Huis Gemaakt' bekendgemaakt en ging Dina langs bij het koppel dat dus nog steeds kans maakt op een gratis huis dat ze eigenhandig verbouwden. De spanning was te snijden en Dina stapte uiteindelijk uit bij het pand van Laura & Duncan in Langdorp. Van alle koppels hadden zij volgens de jury van bij het begin de duidelijkste visie: een urban jungle creëren in hun huis. Ongezien in 'Huis Gemaakt'. Volgens Cerina konden Laura & Duncan bovendien telkens de beste afwerking voorleggen en maakten ze zo het verschil ten opzichte van de andere koppels.
Laura & Duncan waren in de wolken met zoveel mooie woorden én met hun felbegeerde finaleplaats. 'What the fuck, finale! Dit hadden we nooit verwacht', klonk het geëmotioneerd. 'Het lijkt precies een droom waaruit iemand ons gaat wakker maken. Het was het waard om elkaar op de slechte en op de leuke momenten zo diep te zien gaan. Het was niet voor niets.'
Geluk wisselde vanavond af met teleurstelling, want voor één koppel spatte de droom uit elkaar. In de maquette van Elie & Thaylin doofde het licht en zo dooft ook hun 'Huis Gemaakt'-avontuur uit. Zij verlaten het programma vol trots. 'We hebben dan wel geen huis, maar we hebben zoveel andere dingen wél gewonnen. Voor ons, voor onze relatie. Dat is zoveel waard. Dit pakken ze ons niet meer af.' Wie staat naast Laura & Duncan in de grote finale van 'Huis Gemaakt'? Dat ontdekken de kijkers nu al exclusief met VTM GO+ of op maandag 8 juni bij VTM. Tijdens de uitzending van maandagavond kunnen zij ook live stemmen en bepalen wie op woensdag 10 juni de sleutels van zijn eigen huis krijgt.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit is de tweede finalist van 'Huis Gemaakt'
- Kijkcijfers: 5, 6 en 7 juni 2026
- VRT 1 brengt ontroerende ode aan Margriet Hermans
- Pickx+ Sport presenteert 'Herinneringen aan 2018'
- Kijk 'Rookie Truckers' vanaf dinsdag op Discovery
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- 'Telefacts Zomer'-docu 'Ye, geniaal of gek?' onthult de man achter de mythe
- Soe Nsuki in de laatste aflevering van 'Door de Bomen'
- Derde seizoen van 'Batwheels' op Cartoonito
- Liefhebbers van 'South Park' opgelet: seizoen 29 vanaf september op Comedy Central
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.
'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.



































