Wat schaft de pot in 'Dagelijkse Kost'?

zondag 3 november 2024
Foto: VRT - © Sam Van den Brandt 2023

Jeroen Meus zet in 'Dagelijkse Kost' elke dag van de week een smakelijk gerecht op tafel. Hij bewijst dat koken een plezier is voor iedereen, voor elk moment of evenement en naar ieders smaak. We kijken al even vooruit naar het menu van deze week.

Maandag: Tabouleh met gekonfijte paprika en vegan mozzarella
Een couscoussalade met groene kruiden en rucola, paprikapreepjes in balsamico en blokjes vegan mozzarella.


Dinsdag: Kalfsfricassee met puree en wortelen
Zacht gegaarde blokjes kalfsvlees met balletjes en champignons in een romige saus, geserveerd met aardappelpuree en gestoofde wortelen.

Woensdag: Chocolademousse met pinda en banaan
Een smeuïge chocolademousse op basis van stevia met een vleugje pindakaas, schijfjes banaan en geroosterde pinda's.

Donderdag: Heek met saffraanpuree en prei
Een mooi stukje gebakken vis met gebraiseerde prei en een heerlijke saffraanpuree.

Vrijdag: Gehaktballen in uiensaus met frietjes
Pure dagelijkse kost: balletjes met krokant spek in een variant van Luikse saus, geserveerd met knapperige frietjes en kropsla.

'Dagelijkse Kost', van maandag tot vrijdag om 18.10 uur op VRT 1.

Download nu de GRATIS TVvisie app voor Android of iOS!


Dagelijkse kost op tv
Donderdag 14 mei 2026 om 18u10  »
VRT 1
Stukken gebakken kip van de bout in een tomatensaus met kruidenkaas, goudbruin gebakken aardappelen en sla.
Vrijdag 15 mei 2026 om 01u20  »
VRT 1
Stukken gebakken kip van de bout in een tomatensaus met kruidenkaas, goudbruin gebakken aardappelen en sla.
Vrijdag 15 mei 2026 om 12u10  »
VRT 1
Stukken gebakken kip van de bout in een tomatensaus met kruidenkaas, goudbruin gebakken aardappelen en sla.
Vrijdag 15 mei 2026 om 18u10  »
VRT 1
Thaise rijstnoedels met gebakken rundreepjes en Thaise basilicum in licht pikante saus.
Vrijdag 15 mei 2026 om 23u45  »
VRT 1
Thaise rijstnoedels met gebakken rundreepjes en Thaise basilicum in licht pikante saus.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vier astronauten - Reid Wiseman, Victor Glover, Christina Koch en Jeremy Hansen - worden de eerste mensen die de maan omcirkelen sinds 1972. Met unieke toegang volgen we het volledige traject van de ingenieurs die worstelen met technische problemen en een falend hitteschild, tot de astronauten die zich voorbereiden op een missie waar elke fout fataal kan zijn.

'Artemis: To the Moon and Back', om 20.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:40
    Flikken Maastricht
    16:30
    Pano
  • 15:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026