Eva Jinek van RTL 4 naar AVROTROS

donderdag 20 juli 2023
Foto: AVROTROS - © Linda Stulic 2023

Eva Jinek gaat vanaf begin 2024 exclusief samenwerken met AVROTROS en keert daarmee voor minimaal vier jaar terug naar de publieke omroep.

De basis van de samenwerking is een nieuw te ontwikkelen programma waarin actualiteiten en cultuur centraal staan.


Eric van Stade, algemeen directeur AVROTROS: 'AVROTROS heeft de nadrukkelijke wens om een onderscheidend programma te brengen waarbij actualiteiten en cultuur de basis vormen. Eva heeft ruimschoots bewezen dat zij zo’n programma met verve kan dragen. Daarom heb ik haar benaderd met de vraag of ze open stond voor een terugkeer naar de publieke omroep. Haar komst is een verrijking voor AVROTROS en de publieke omroep in het algemeen.'

Eva Jinek: 'Ik kijk met veel plezier terug op de afgelopen jaren bij RTL. De hele periode was avontuurlijk en ook nog eens heel leerzaam. Nu is het tijd voor iets anders. Toen AVROTROS me vroeg terug te keren naar de publieke omroep om samen met hen een programma te ontwikkelen waarin ik zowel mijn journalistieke kant maar vooral ook mijn hart voor cultuur een plek kan geven, werd ik meteen enthousiast. We hebben heel veel zin om de kijker daar straks mee te inspireren. Op een later moment gaan we de plannen voor onze samenwerking in detail uitwerken, maar eerst komt mijn baby en daar kijk ik nu natuurlijk heel erg naar uit.'


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Iedereen zomert
    13:55
    Thuis
  • 13:00
    Zomerbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 13:20
    Imago
    13:45
    Grizzy & the Lemmings
  • 13:40
    Florentina
    15:00
    Familie
  • 13:40
    My Kitchen Rules
    15:05
    Onderweg naar liefde
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:45
    Community
  • 13:00
    Geen uitzending
    13:45
    Stargate SG-1
  • 09:40
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 13:10
    De Tafel van Gert
    14:20
    Komen Eten
  • 13:35
    CSI: Crime Scene Investigation
    14:30
    The Rookie
  • 13:40
    Storage Wars
    14:10
    Most Outrageous Crimes
  • 13:25
    Council House Swap
    14:20
    It's Aperotime Somewhere in the World
  • 13:10
    The Hunt for Shannon Matthews
    14:10
    Accident, Suicide, or Murder
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:31
    Hobbyklus
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 13:00
    Open Vuur
    13:45
    Smossen Mag
  • 13:25
    Hudson & Rex
    14:10
    Emma
  • 13:30
    NCIS
    15:10
    Burn Notice
  • 13:35
    NOS Journaal
    15:30
    Op Safari
  • 13:20
    Verborgen verleden
    14:15
    Kunststof
  • 13:35
    Mike de Ridder
    13:45
    Mojo Fliptop