Sean Dhondt ontslagen bij Qmusic: 'Einde van een tijdperk'

zaterdag 24 juni 2023
Foto: Qmusic - © DPG Media 2023

Sean Dhondt zal vanaf september niet langer radio maken voor Qmusic. Dat nieuws deelde hij daarnet zelf via zijn social media-kanalen. Sean is wel nog de hele zomer lang te horen bij Qmusic.

Vanaf zaterdag 1 juli reist hij samen met het dj-team af naar Oostende, waar ze met de voeten in het zand live radio maken vanuit het Q-Beach House. Van maandag tot donderdag neemt hij, afwisselend met Yoren Linsen, het namiddagblok tussen 13u00 en 16u00 voor zijn rekening.

Sean is sinds 2015 achter de microfoon te vinden bij Qmusic. Bij de radiozender zijn ze hem alvast heel dankbaar voor al die jaren: 'Het vertrek van Sean uit onze radiofamilie markeert het einde van een periode waar we met warme herinneringen op terugkijken. We zijn enorm dankbaar voor de vele prachtige jaren radio die Sean ons gegeven heeft. Met een ontembare passie voor muziek, heeft hij Qmusic verrijkt met zijn kennis en ongeëvenaarde gedrevenheid. We zijn blij dat hij deze zomer nog steeds radio bij ons zal maken, rechtstreeks vanuit het Q-Beach House. Nadien wensen we hem alle succes toe... en blijven de deuren van onze radiostudio uiteraard wagenwijd openstaan voor Sean als gast, performer en vriend van het huis.', vertelt Michael Dujardin, channel manager van Qmusic.

 In augustus 2015 startte Sean bij Qmusic als presentator van 'The BSMNT', een avondprogramma met voornamelijk alternatieve muziek. In het najaar van 2017 kreeg Sean zijn eigen radioprogramma op zondag van 10u00 tot 12u00. Sinds januari 2018 helpt hij de luisteraars van Qmusic dagelijks van 13u00 tot 16u00 door de werkdag.


Hieronder de reactie van Sean Dhondt zelf:


Bron: persbericht Qmusic/Instagram Sean Dhondt
http://www.qmusic.be
Meer artikels over Qmusic

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Aan het einde van WO II beloven wereldleiders dat er nooit meer zulke door de mens veroorzaakte wreedheden zullen plaatsvinden. Maar tijdens de Koude Oorlog worden dergelijke beloften regelmatig over het hoofd gezien in naam van geopolitieke wijsheid. Een voorbeeld hiervan is de relatie tussen de VS en het Irak van Saddam Hoessein. Hoesseins oorlog met het revolutionaire Iran, een door de VS gezworen vijand, brengt Washington ertoe alle berichten over de wreedheden die Saddam tegen zijn eigen volk begaat te negeren. Amerika blijft hem militaire en economische hulp bieden, zelfs wanneer Hoessein chemische wapens gebruikt tegen Iraanse soldaten.

'The Corridors of Power', om 22.55 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Man bijt hond
    01:15
    Het weer (laat)
  • 20:00
    Terzake
    00:05
    Nachtlus
  • 20:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 19:55
    Het Weer
    01:45
    Kan ik het ook?
  • 19:40
    Horrorhuurders & Huisjesmelkers
    02:20
    Geen uitzending
  • 19:40
    The Big Bang Theory
    01:25
    Geen uitzending
  • 19:05
    Gold Rush
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:40
    Achter gesloten deuren
    01:50
    Geen uitzending
  • 20:00
    En Toen Kwam Ons Ma Binnen
    00:25
    The Flying Doctors
  • 20:00
    De Tafel van Gert
    03:20
    Geen uitzending
  • 19:40
    CSI: Vegas
    01:00
    Neighbours: A New Chapter
  • 19:40
    Two and a Half Men
    01:35
    Lethal Weapon
  • 19:40
    Het Blok
    01:45
    Naked Attraction
  • 19:40
    Snapped
    01:50
    Geen uitzending
  • 20:00
    Z-Nieuws
    06:00
    Herhalingslus
  • 19:52
    Keuken afwerken
    05:55
    Sixties To Six
  • 19:55
    Tot op het Bot: Het Varken
    01:00
    Guten Appetit
  • 20:00
    Murdoch Mysteries
    01:00
    The Famous Five
  • 19:40
    Fantasy Island
    01:05
    Snowfall
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    01:10
    Bar Laat
  • 19:55
    De Cirkel
    01:30
    Nieuwsuur
  • 19:25
    First Dates
    01:10
    Gezond of gelul?