Eindelijk: Lisa en Jonas geven elkaar het jawoord tijdens spetterend huwelijksfeest

donderdag 9 juni 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

De troubles tussen Lisa (Tinne Oltmans) en Jonas (Oscar Willems) leken lange tijd onoverkomelijk, maar waar de fans op bleven hopen is vandaag, donderdag 9 juni, toch gebeurd. In de seizoensfinale van de telenovelle gaven Jonas en Lisa elkaar het jawoord tijdens een spetterend huwelijksfeest.

De extra lange slotaflevering begon nochtans allesbehalve rooskleurig. De breuk tussen het gedroomde liefdeskoppel leek definitief toen Jonas op het punt stond naar New York te vertrekken. Gelukkig overwint echte liefde alles en vonden Jonas en Lisa elkaar tijdig terug. Even later stonden de tortelduifjes voor het altaar om elkaar de eeuwige liefde te verklaren. Leven ze nog lang en gelukkig?


Bekijk hier de geloften van Jonas & Lisa en hun jawoord:


Tijdens het huwelijksfeest laaide ook voor andere personages de romantiek en passie hoog op. Zo sloot Erik (Bert Cosemans) Greet (Marijke Hofkens) in de armen, sloeg de vonk tussen Remco (Arno Moens) en Pilar (Jean Janssens) opnieuw over en beleefde Katia (Anouck Luyten) een romantische avond met Vic (Briek Lesage). Werden ze beneveld door de romantische vibes van het huwelijksfeest of groeien deze prille liefdesvlinders uit tot iets moois? Tussen Lars (Thomas Van Caeneghem) en Olivia (Anushka Melkonian) was de romantiek dan weer ver te zoeken. Na een discussie vond Lars troost in de armen van Elke (Femke Verschueren), met traantjes bij Olivia tot gevolg. Gaat Lars weer voluit voor zijn oude vlam of geeft hij zijn relatie met Olivia nog een kans?

Naast chemie hing er plots ook een dosis spanning in de lucht toen Gert (Bert Verbeke) als getuige van Jonas op het huwelijksfeest verscheen. Het kwam tot een aanvaring tussen Gert en Katia, die daarbij een ernstige val maakte. Jaagt Gert zo weer iemand de dood in? Een andere hamvraag waar de kijkers mee blijven zitten: is Reinhout (Ben Van Ostade) de vader van Jonas? Een vreemde opmerking van Reinhout doet het in ieder geval wel vermoeden.

Antwoorden krijgen kijkers na de zomer, in een nieuw seizoen van ‘Lisa’.

Bekijk hier de val van Katia:




TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Rugzak' seizoen 2 met Jonatan Medart

Met nog twee dagen te gaan toont de Andes zich van zijn hardste kant. De groep klautert over rotsblokken richting de gletsjer en bereikt op 5.200 meter het ijskoude hoogtekamp. Om 3.00 uur 's nachts, bij -15°C, start de ultieme klim: een ijshelling van 45 graden, elke stap een test van focus en kracht. Daarna lijkt de weg vrij, maar de berg blijft genadeloos. Uitputting en ijle lucht wegen door terwijl elke adem hen dichter bij de 5.752 meter hoge top brengt.

'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:35
    De Columbus
    23:30
    Keno
  • 22:55
    De popcast
    23:55
    Nachtlus
  • 22:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:55
    Telefacts
    00:00
    Welkom Aan Boord
  • 23:15
    UEFA Champions League samenvattingen
    23:35
    Border Security: Australia's Front Line
  • 22:45
    Magnum P.I.
    23:40
    Narcos
  • 22:25
    Columbo
    00:05
    Xena: Warrior Princess
  • 22:50
    ER
    00:25
    Buffy the Vampire Slayer
  • 23:10
    Nonkel Jef
    23:40
    Are You Being Served?
  • 22:15
    Konvooi
    23:35
    Dealen Met Coke
  • 22:55
    Friends
    23:25
    New Girl
  • 23:15
    The Winter King
    00:20
    Bar Rescue
  • 22:40
    Huizenjagers
    23:40
    A Place in the Sun
  • 22:25
    Cold Case
    23:20
    C.S.I. New York
  • 23:05
    Trends Doc
    23:35
    Z-Nieuws
  • 23:10
    De ambachter
    23:55
    5-voor-12
  • 23:10
    De Smaaktoerist
    23:45
    Loďc: Zot van Koken
  • 23:15
    Unforgotten
    01:00
    The Castaways
  • 22:25
    NCIS: New Orleans
    23:20
    The Kardashians
  • 23:00
    Pauw & De Wit
    23:55
    NOS Journaal Laat
  • 23:05
    Nederland van binnen
    00:00
    VPRO Boeken
  • 22:55
    PowNed of View
    23:45
    Top 2000: The Untold Stories