'De Warmste Week' afgetrapt! Klaar voor een golf van solidariteit door Vlaanderen?

zaterdag 18 december 2021

'De Warmste Week' ging deze ochtend van start, live vanuit Mechelen. Met de slogan 'Kunnen zijn wie je bent, dat verdient iedereen' zet de bekende solidariteitsactie van de VRT dit jaar één maatschappelijk thema op de kaart.

'De Warmste Week' zamelt ook geld in voor het DWW Fonds, dat speciaal werd opgericht bij de Koning Boudewijnstichting om 200 projecten te steunen. Deze 200 projecten zorgen er volgend jaar voor dat er meer mensen echt zichzelf kunnen zijn in onze samenleving.

'De Warmste Week' roept iedereen op om coronaveilig in actie te komen. Naast het organiseren van de bekende acties, kan je het DWW Fonds ook rechtstreeks steunen door de QR-vlam te scannen. Bovendien kan je een vlammetje of een mondmasker van De Warmste Week kopen. Door die steun kunnen de 200 projecten van De Warmste Week, concrete verandering brengen in onze samenleving.

Het kloppende hart van 'De Warmste Week' is 'DWW Radio': MNM en Studio Brussel delen een week lang hun frequentie. Naast fundraising zorgt 'DWW Radio' voor ‘funraising’, met de zotste verzoekweek ooit. Met Iedereen Danst: elke dag om 10u meedansen met 'DWW Radio'. En met radioreporters die met De Microfoon door het land op zoek gaan naar warme acties.



DWW Radio van start
Siska Schoeters gaf deze ochtend de aftrap van DWW Radio, op Studio Brussel, MNM, Eén en VRT NU. Daarna namen Peter Van de Veire en Fien Germijns de microfoon over. Het eerste verzoeknummer dat Fien en Peter draaiden kwam van luisteraar Emily De Coster uit Evergem: 'This is me' door Keala Settler and The Greatest Showman Ensemble. Emily was vroeger onzeker omdat ze hoorapparaten draagt. Omdat haar omgeving daar rekening mee houdt, kan ze nu wel helemaal zichzelf zijn. Andreas, de broer van Julie Van Espen koos voor 'Bird' van Imagine Dragons. Andreas vertelde over één van de 200 projecten van 'De Warmste Week': vzw Pioen, dat weerbaarheidscoaching organiseert voor meisjes en vrouwen.  

Bazart speelde deze ochtend als eerste band live op 'DWW Radio'. Deze week komen nog een pak andere artiesten langs: het is uitkijken naar Bart Peeters, Chuki Beats + Yung Mavu + Dina Ayada, Clouseau, Dikke, Gestapo Knallmuzik, Goldband, Intergalactic Lovers, K3, Kids With Buns, Meau, Merol, Meskerem Mees, Metejoor, Milow, Niels Destadsbader, Novastar, Oski, Pommelien Thijs, Rian Snoeks en Willy Sommers. Met Iedereen Danst lanceerde DWW Radio ook een vaste afspraak: elke dag om 10u zie je op Eén hoe 'De Warmste' Week heel Vlaanderen aan het dansen krijgt.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Floor' - Bruno Wyndaele (VTM)

In deze finale wordt het hard tegen hard tussen de laatste twaalf kandidaten. De hoofdprijs ligt binnen handbereik, maar slechts één kandidaat kan het ultieme quizduel winnen en het prijzengeld mee naar huis nemen. Wie wint het tweede seizoen van 'The Floor'?

'The Floor', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:45
    Sporza: Beker van België Vrouwen
    17:15
    Clips
  • 16:30
    Sporza: Giro d'Italia Vrouwen 2026
  • 17:00
    Nachtwacht
    17:25
    GameKeepers
  • 16:15
    America's Funniest Home Videos
  • 16:10
    Te Land Ter Zee En In De Lucht
    17:30
    UEFA Champions League
  • 16:45
    9-1-1
    18:40
    Colors of Love
  • 16:55
    Ultimate Police Interceptors
    22:30
    The Night House
  • 16:35
    S.W.A.T.
    00:30
    Suits
  • 16:35
    Geen uitzending
    17:05
    Wat nu weer?
  • 16:10
    Huizenjagers
    20:00
    Blind Gekocht NL
  • 16:45
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 17:00
    Two and a Half Men
    20:35
    Space Jam: A New Legacy
  • 16:40
    Wat goééééd! Het beste van Chateau Meiland
    17:25
    Chateau Meiland: En Route
  • 17:00
    World's Most Evil Killers
  • 16:29
    Z-Weekoverzicht
    17:03
    Trends Talk
  • 16:57
    Hallo Roger
    18:00
    Classics 55
  • 16:25
    Open Vuur
    17:15
    De Smaaktoerist
  • 16:25
    The Marlow Murder Club
    17:20
    Art Detectives
  • 16:20
    Station 19
    18:10
    White Collar
  • 16:30
    Andere Tijden Sport
    17:10
    Het Familiediner
  • 17:00
    NOS Journaal 17.00 uur
    17:10
    Petrus in het land
  • 16:45
    De Selectie
    17:05
    Checkpoint