Peter Van de Veire neemt afscheid van MNM

Peter Van de Veire heeft aangekondigd dat hij na dertien jaar afscheid neemt van MNM. Hij was erbij toen de jongerenzender van de VRT werd opgestart in 2009 en zal voor het laatst te horen zijn op MNM op vrijdag 1 april 2022.
Peter en MNM willen alle luisteraars enorm hard bedanken. Daarom trekt MNM op zaterdag 2 april naar het Sportpaleis met 'De Grote Peter Van de Veire Sportpaleis Show' met heel wat bijzondere gasten.
Peter Van de Veire: 'MNM was altijd mijn radiokind. Ik was bij de geboorte van een prachtige baby, maakte me af en toe zorgen toen de kleuter opgroeide maar intussen hoor en zie ik een kerngezonde tiener die perfect weet wat-ie (M/V/X) wil. We hebben gezorgd voor een boel jong en bruisend talent. Dus ik kan gerust afscheid nemen en zeggen: 'Het was élke ochtend mooi . En vanaf nu wordt het alleen maar mooier.' Het waren 13 spectaculaire jaren. Vol mooie verhalen en prachtige luisteraars. Dus Merci MNM. Merci collega's en vooral: Merci Luisteraar. Je bent oprecht ... spectaculair.'
Steven Lemmens, nethoofd MNM: 'Peter ìs MNM. Hij was er vanaf dag één bij. En binnenkort sluit hij zijn hoofdstuk bij MNM af. We willen hem dan ook bedanken om er al die jaren te zijn voor de luisteraars, maar ook voor ons als collega’s. Zonder Peter was MNM niet de zender geworden die het vandaag is.'
'De Grote Peter Van de Veire Sportpaleis Show'
Over exact vier maanden zal Peter Van de Veire officieel afscheid nemen van MNM. Dit doet hij met een enorm feest samen met de MNM-luisteraars en heel wat bekende gasten. Vanaf vandaag kunnen de MNM-luisteraars zich registreren door te klikken op de Enorme Bol in de MNM-app en op Degrotepetervandeveiresportpaleisshow.be. Op die manier blijven ze op de hoogte van al het nieuws over het event, tickets en veel meer. De komende dagen, weken en maanden nodigt Peter heel wat bekend en onbekend volk uit voor het mooiste dankfeest van 2022.
Dertien jaar Peter Van de Veire op MNM
In 2008 was Peter Van de Veire één van de krachten die in alle stilte de gloednieuwe radiozender MNM mee oprichtte. Op maandag 5 januari 2009 was 'De Grote Peter Van de Veire Ochtendshow' het allereerste programma dat te horen was op de jongerenzender. Over de jaren heen kreeg Peter het gezelschap in de ochtend van heel wat andere MNM-dj’s: Lieselot Ooms en Gunther Tiré, Eva Daeleman, Nasrien Cnops, Julie Van den Steen, Kawtar Ehlalouch en Wanne Synnave. Bijna dertien jaar MNM betekent ook heel wat straffe momenten. Zo presenteerde hij ooit de ochtendshow vanuit een reusachtige pot choco, al wandelend, live achter de vuilniskar, vanop een motor, in een vrachtwagen, samen met 100 kleuters, verbrak hij ooit het wereldrecord radiomaken en nog veel meer.
Peter Van de Veire zette zijn eerste stappen in de media in 1993 bij de regionale zender AVS. In 1997 maakt hij de overstap naar Ketnet om 'Studio.KET' te presenteren. Twee jaar later was hij voor het eerst te horen op de radio en presenteerde hij 'De Afrekening' op Studio Brussel. Vanaf 2002 nam hij het middagblok voor zijn rekening met 'De Grote Peter Van de Veire Show'. Samen met Sofie Lemaire verhuisde hij in 2006 naar de ochtend met 'De Grote Peter Van de Veire Ochtendshow'. Tijdens de eerste en tweede editie van 'Music For Life' in 2006 en 2007 verbleef hij in het Glazen Huis. Sinds 2007 combineert Peter Van de Veire radio met televisiewerk voor Eén en SBS.
Zo vertelde Peter Van de Veire het nieuws aan zijn ochtendteam:
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit koppel levert de beste woonkamer af in 'Huis Gemaakt'
- Nederlandse tv-première 'Sergio in Italië' met Marco Borsato op 25 april op SBS6
- Ticketverkoop van de 21ste Nederland Zingt Dag van start
- Kijkcijfers: maandag 13 en dinsdag 14 april 2026
- Ankers los! Tom Waes is vertrokken voor opnames 'Zeilen Waes'
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
- 'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht: 'Ik durf er niks meer tegen zeggen, anders wordt hij boos'
- Donderdag in 'Nomaden': 'Destination Ghana – Pim'
- Qmusic lanceert AI-gestuurd stemmen via DM als extra kanaal voor 00s hitlijst
- NPO 3FM zoekt ultieme festivalganger voor het 3FM Gouden Festivalbandje
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal'
Kijktip van de dag

Charlie ontdekt onder zijn huis een geheim hoofdkwartier dat van een mysterieuze superheld lijkt te zijn. Samen met zijn vrienden gaat hij op onderzoek uit, maar hun avontuur verandert in een nachtmerrie wanneer de plek aangevallen wordt door slechteriken. Om het hoofdkwartier te verdedigen en de wereld te redden, moeten Charlie en zijn vrienden hun krachten bundelen en elk hulpmiddel inzetten dat ze kunnen vinden.
'Secret Headquarters', film uit 2022 met oa. Owen Wilson, om 20.35 uur op VTM 3.



































