Veelzijdigheid en verbroedering in 'The Voice Senior'

maandag 9 augustus 2021

De coaches Angela Groothuizen, Ilse DeLange, Frans Bauer en Gerard Joling zitten weer klaar in de befaamde rode stoelen om alles in de strijd te gooien om muzikaal talent voor hun team te winnen.

En de talenten? Die staan te popelen om na een lange tijd weer het podium op te gaan en te genieten van hun optreden onder begeleiding van The Voice liveband. Vanaf vrijdag 27 augustus is de meest sfeervolle muzikale zoektocht van Nederland vanaf 20.00 uur weer te zien bij RTL 4.


De auditanten komen uit alle hoeken van het land, hebben uiteenlopende achtergronden en levensverhalen, maar hebben allemaal één ding gemeen: hun liefde en passie voor muziek. De energie en het enthousiasme spat dit seizoen van het scherm, want de talenten mogen na een jaar zonder optredens weer het grote podium op. De kijker kan genieten van spectaculaire optredens met hits uit lang vervlogen tijden en hartverwarmende gesprekken met presentatoren Martijn Krabbé en Lieke van Lexmond.

Gerard Joling: 'Dit seizoen zien we een divers palet aan talenten, met prachtige stemmen die uiteenlopende genres brengen: van Sinatra tot Jordanese volksliedjes. We zien talenten die ooit een succesvolle zangcarrière hadden, maar om bepaalde redenen zijn gestopt. We raken regelmatig ontroerd vanwege de indrukwekkende levensverhalen die zij met ons delen, maar hebben ook gewoon vreselijk gelachen met elkaar!'

Vanwege het grote aantal talenten met bijzondere levensverhalen is gekozen om een extra aflevering te maken. Maar liefst 7 weken lang kan de kijker genieten van 4 blind auditions, 2 knock-outs en uiteraard…de finale!

'The Voice Senior' wordt geproduceerd door ITV en is vanaf 27 augustus elke vrijdag om 20.00 uur te zien op RTL4.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Topdokters van Morgen' (Play4)

Neurochirurg in opleiding Elle Vermeulen bereidt zich samen met professor Bruneau voor op een delicate ingreep: het afsluiten van twee uitstulpingen aan een hersenslagader. Uroloog in opleiding Pieter De Backer voert een sterilisatie uit en assisteert bij een robotgestuurde prostaatverwijdering.

'Topdokters van Morgen', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    112 Hulp is onderweg
    21:35
    40 jaar reilen en Heylen
  • 20:35
    De Afspraak
    21:25
    De Campus Cup
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    Eenmaal Andermaal
    21:55
    Telefacts Zomer
  • 20:45
    De Wereld Van De Marechaussee
    21:45
    De Harde Kern
  • 20:35
    Independence Day
    23:05
    Bram Stoker's Dracula
  • 20:35
    Wind River
    22:25
    Foute Vrienden Australië
  • 20:50
    Condor
    22:35
    ER
  • 20:35
    Zuidflank
    22:20
    Airwolf
  • 21:15
    Topdokters van Morgen
    22:20
    Blind Gekocht
  • 20:35
    SkyMed
    22:30
    Friends
  • 20:35
    The First 48
    21:25
    SEAL Team
  • 21:20
    Komen Eten
    22:15
    Huizenjagers
  • 21:15
    World's Most Evil Killers
  • 21:15
    Z-Beurs
    21:28
    Trends Doc
  • 21:18
    De perfecte tuin
    22:00
    De Tijdlijn met Herbert
  • 21:00
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    21:25
    Vanavond bij ons
  • 21:00
    Call the Midwife
    22:05
    The Hardacres
  • 20:35
    Below Deck
    21:30
    The Secret Lives of Mormon Wives
  • 20:35
    Dag & nacht
    21:30
    Ons Droomproject in Wales
  • 21:15
    Pointer
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:15
    Daten in het Dorp op Texel
    22:10
    3 op Reis: De reis van je leven