Ann Reymen neemt afscheid van MNM en stapt over naar Radio 2

Ann Reymen neemt na twaalf jaar afscheid van MNM. Ze maakt deze zomer de overstap naar Radio 2. Achter de schermen steken ze daar al volop de koppen bij elkaar, details over concrete plannen volgen later.
'Twaalf jaar bij MNM. Twaalf jaar lang met veel plezier in de studio gestaan. Veel bijgeleerd over sport en gezondheid. Elke dag gelachen. Vrienden voor het leven gemaakt. Alleen maar liefde voor de zender en de ploeg! Maar als de grootste radiozender van Vlaanderen je roept, dan twijfel je niet. Ik vind de overstap dan ook heel erg spannend en kijk er naar uit', vertelt Ann Reymen.
'Ann staat positief in het leven. En daarom zijn we heel blij met haar komst naar Radio 2. Ann is een professionele radiomaker die heel veel ervaring meebrengt. Na al die radiojaren bouwde ze een stevige band op met de luisteraars. We bekijken samen welke radio- en online-projecten Ann kan versterken bij Radio 2 en VRT. En uiteraard gaan we ook op zoek naar nieuwe uitdagingen voor Ann bij Radio 2', aldus Rino Ver Eecke, nethoofd Radio 2.
Ann Reymen was er van bij de start van MNM bij. Jarenlang was ze één van de sterkhouders in de voormiddag van MNM en sinds enkele jaren konden de luisteraars haar aan te werk horen tijdens het middagslot. Van gewoon Ann Reymen, 'Kwistet' tot 'Boost' vol met weetjes over gezondheid en sport. Ann werd door de jaren heen ook een tandem met SportStan. Zo presenteerden ze samen maar liefst zeven keer 'Tour Of Beauty' waarbij ze vrouwen en koers verbonden.
'Ann is al sinds de start één van de steunpilaren van MNM. Voor luisteraars was ze al die jaren een trouwe vriendin. En ook voor de collega’s stond ze altijd klaar. Het is moeilijk om ons MNM voor te stellen zonder Ann. Maar we zijn heel dankbaar voor alles wat ze de voorbije jaren aan ons en aan de luisteraars heeft gegeven. Bij MNM wensen we Ann veel succes bij Radio 2', zegt Steven Lemmens, nethoofd MNM.
Ann kan je voor het laatst aan de slag horen bij MNM op vrijdag 23 juli. Op 22 juli lanceert MNM nog een gloednieuwe podcast met Ann Reymen. In Tokyo Hotel gaat Ann Reymen dieper in op sportverhalen. Elke aflevering maakt ze samen met atleten een auditieve trip door een hotel waar ze vaak verblijven. Wat doen ze in hun kamer als ze daar uren alleen zitten? Hoe vaak moeten ze voor een wedstrijd naar het toilet...? Je komt het allemaal te weten in Tokyo Hotel.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ontdek nu de trailer van het nieuwe seizoen van 'Tucci in Italy'
- EO-serie 'De Klas van '26' volgt examenleerlingen richting eindstreep
- Award winnende 'Regular Show' keert terug met nieuwe serie op Cartoon Network
- Nieuw seizoen '1000-lb Sisters' op TLC
- VTM zoekt nieuw zangtalent: schrijf je nu in voor 'The Voice van Vlaanderen' 2027
- Dit zie je maandag in 'Blauw'
- 'Radar' maandag over botox en chinese auto's
- 'PowNed of View: ME' over toenemend geweld tegen politie en de Mobiele Eenheid
- Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht': 'Dat beseffen jullie toch zelf ook wel?'
- 'Wacht… kussen zij echt?' Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance'
- Deze onderwerpen hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Groeiend succes voor Kai Merckx op JOE: extra show op vrijdagochtend
- Qmusic brengt K3 en Donnie samen voor het Foute Anthem van 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning
Kijktip van de dag

Geheim agent Robert Scott en zijn collega Curtis krijgen de opdracht de dochter van een politicus te bevrijden. Tijdens het onderzoek wordt duidelijk dat de ontvoering slechts een klein onderdeel is van een veel groter complot. Heel wat aanwijzingen leiden naar het Witte Huis.
'Spartan', film uit 2004 met oa. Val Kilmer, om 20/35 uur op VTM 4.




































