VTM verrast met eenmalige terugkeer van 'Tien Om Te Zien' 'anno 2021'

De jonge Koen Wauters, de kleurrijke hemdjes van Willy Sommers, de schoudervullingen van Anne De Baetzelier, tientallen onvergetelijke zomerhits en aanstekelijke new beat dansjes. De afgelopen weken kon iedereen het iconische programma 'Tien Om Te Zien' helemaal herbeleven bij VTM.
En dat werd gesmaakt door wekelijks gemiddeld een half miljoen kijkers. Voor al die fans pakt VTM uit met een verrassing van formaat: hét muziekprogramma der muziekprogramma’s keert voor één keer terug en krijgt een live versie 'anno 2021'. Op algemeen verzoek slaat 'Tien Om Te Zien' zijn iconische tenten eenmalig op in Middelkerke voor een unieke TV-show met artiesten van vroeger en nu. Ook het legendarische presentatieduo Willy Sommers en Anne De Baetzelier mag niet ontbreken. De speciale uitzending van 'Tien Om Te Zien' is eind deze zomer te zien bij VTM.
Maarten Janssen, Channel manager VTM: 'De heruitzendingen van 'Tien Om Te Zien' hebben duidelijk een gevoelige snaar geraakt in Vlaanderen. Zowel van kijkers als artiesten hebben we massaal veel reacties en vragen gekregen. En daar geven we nu met veel plezier gehoor aan! Aan het einde van de zomer keert de iconische tent van 'Tien Om Te Zien' nog één keer terug, met hits van vroeger én nu. We zijn alles nu organisatorisch aan het bekijken maar één ding staat vast: 2021 wordt de zomer van' Tien Om Te Zien'!'
'Het is alsof heel Vlaanderen al jaren zit te wachten op een reünie van 'Tien Om Te Zien'. En niet alleen de kijkers van toen, ook jongeren hebben het programma nu herontdekt', vertelt Willy Sommers. 'Ik heb zo'n warme herinneringen aan 'Tien Om Te Zien' en zeker aan die zwoele zomeravonden aan zee. Dat we dat nog eens mogen herbeleven, is fantastisch!', vult Anne De Baetzelier aan.
De opname van deze unieke TV-show zal op het einde van de zomer plaatsvinden op de dijk van Middelkerke. Meer informatie over de opname en wanneer de special exact te zien is bij VTM, wordt later bekendgemaakt. In afwachting daarvan kan iedereen elke zondag om 19.55 uur genieten van 'Tien Om Te Zien - De Zomer van 199X'. Daarin wordt aan de hand van een top 10 van de meest memorabele momenten uit de rijke 'Tien Om Te Zien'-geschiedenis teruggeblikt op de zalige zomers vol hits.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Peter Van de Veire niet naar het Eurovisiesongfestival: 'EBU houdt onvoldoende rekening met gevoeligheden'
- Dit is Essyla die België naar het Eurovisiesongfestival stuurt – ontdek haar liedje!
- Talpa Network en ZDF Studios verlengen hun samenwerking omtrent de populaire SOKO-misdaadseries
- Kijkcijfers: dinsdag 17 februari 2026
- Kijkcijfers: nu al 11,5 miljoen kijkers voor Olympische Winterspelen
- Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' tijdens eerste citytrip
- Véronique De Kock openhartig over onvervulde kinderwens in 'Maison Verhulst': 'We waren zwanger, maar het is niet gelukt'
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2
Kijktip van de dag

Met uitzicht op het Grootste Lichtpunt tegen Kanker in De Schorre in Boom luistert Siska Schoeters naar verhalen van bekende en onbekende mensen die met kanker kampen. We ontdekken hoe lama’s helpen om kanker te bestrijden, dj Vincent Fierens en de leden van de dansende lotgenotengroep Esperanza doorbreken het taboe op kanker in de schaamstreek, en Goedele Wachters en Geert De Vlieger zijn klaar om 1.000 kilometer te fietsen voor Kom op tegen Kanker.
'Lichtpuntjes tegen Kanker', om 21.35 uur op VRT 1.




































