Kobe Ilsen & Viktor Verhulst lanceren debuutsingle met Jan Smit, James Cooke en Gert Verhulst

We kennen Kobe Ilsen en Viktor Verhulst vooral als televisiepresentatoren, maar de twee zijn in normale tijden tijdens weekends vaak terug te vinden achter een draaitafel. Als dj-duo 'Ilsen en Verhulst' stonden ze eerder al in de dj-booth op grote festivals, in clubs en op fuiven. Nu komen ze met hun debuutsingle.
'Vóór corona holden we elke week van de opnameset naar een dj-set. Nu hadden we plots tijd óver op vrijdag- en zaterdagavonden en dus hebben we de laatste maanden gefocust op de productionele kant van muziek. We wilden iets van onszelf uitbrengen', aldus Kobe en Viktor. Het resultaat is 'Mooi zo', mét de stemmen van James Cooke, Gert Verhulst en Jan Smit. Het nummer komt uit op dinsdag 25 mei – dan brengt het vijftal het lied in 'De Cooke & Verhulst Show' op Play4.
Het begon als een uit de hand gelopen grap: de muziekcarrière van Kobe Ilsen en Viktor Verhulst. Maar intussen nemen Kobe Ilsen en Viktor Verhulst die carrière erg serieus. Van plaatjes draaien in clubs, ging het naar remixen producen voor radiozender MNM. En nu vond het duo het tijd voor een eigen single én bestormen ze de hitlijsten met 'Mooi zo'. Een aanstekelijk nummer over vriendschap, maar ook hét lied van de nieuwe vrijheid.
Nederlandstalig, vlot meezingbaar én het nodigt uit tot dansen. Niemand minder dan het trio James Cooke, Gert Verhulst én de Nederlandse Jan Smit zong het lied in.
Kobe Ilsen: 'Viktor en ik waren al even aan het werken aan een eigen single, We hadden de melodie, de sfeer én een muziektekst – geschreven door Jaap Reesema - maar nog niemand om het nummer in te zingen. Want Viktor en ik hebben veel kwaliteiten (lacht), maar zingen is daar niet één van. Eind april was ik te gast in de televisieshow van Gert en James. Na de uitzending bleven we nog even napraten over ons muzikale project. En rijpte het idee om met Gert, James én Jan Smit aan de slag te gaan.'
Gert Verhulst: 'In 2019 maakten James en ik al eens een nummer met Jan Smit, na zijn passage op de Evanna. 'Altijd' is een echte oorwurm die nog steeds wordt meegezongen. Dat was zó leuk dat we daar graag een vervolg aan wilden breien. De voorzet om voor ons te kiezen hebben we wel zelf moeten geven. Geen seconde hebben ze aan ons gedacht. Straffer nog: ze vroegen of we niet iemand kenden.' (lacht)
James Cooke: 'Het nummer is zo’n oorwurm. We hebben onszelf een beetje opgedrongen aan Kobe en Viktor. Maar van zodra we de melodie hoorden, wísten we: dit is iets voor ons!'
Viktor Verhulst: 'Na alle ellende met het virus weten we nu wat écht belangrijk is: familiebanden en vriendschappen die we intenser dan ooit beleefd hebben. Ik hoop vooral dat de mensen die levensvreugde vinden waar we anderhalf jaar naar gesnakt hebben. Dit wordt het lied van de nieuwe vrijheid.'
Oproep videoclip
Het vijftal lanceert meteen ook een oproep. Voor de videoclip zoeken ze filmpjes waarin mensen toosten met een glas. Hoe? Gewoon jezelf (horizontaal) filmen wanneer je met je vrienden een glaasje drinkt. 'Proost-filmpjes' inzenden kan via e-mail: mooizo@ilsenenverhulst.be.
Jan & Alleman
Op zaterdag 22 januari 2022 kan je voor de 2de keer in het Antwerpse Sportpaleis terecht voor Jan Smit zijn 'Jan & Alleman'-concert. Met zijn liveband kan je meezingen met Jan Smit zijn grootste hits. Ook Gert Verhulst en James Cooke zijn van de partij. Samen met Jan zingen zij hun gemeenschappelijke hitsingle 'Altijd' en vervoegen ze het populaire dj-duo Viktor Verhulst & Kobe Ilsen voor een live-versie van hun debuutsingle 'Mooi zo'. Het 'Jan & Alleman'-concert van Jan Smit wordt opnieuw een unieke Sportpaleisavond met heel wat verrassende gasten, waarvan Jan er binnenkort nog enkele bekendmaakt. Tickets kan je bestellen op www.ticketkopen.eu of 070/345.345 (Max. €0,30/Min). Het concert is een organisatie van House of Entertainment.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Blind Getrouwd 2026': zo gaat het nu met de koppels!
- Kijkcijfers: dinsdag 27 oktober 2026
- Van peepshow tot politiek: 'Bij ons op de Wallen' is terug
- Zes humoristen schrijven een afscheidsrede in 'De Laatste Lach'
- Patrick Lodiers laat comedians en acteurs los op het nieuws in 'Wat speelt er'
- Paniek slaat toe bij verrader Stephanie tijdens duel in 'De Verraders'
- Astrid Coppens helemaal ontroerd door bevalling: 'Zie wat een schoon patatje'
- Kijk 'NPO Doc: Erfenis van liefde' op NPO 3
- Noraly Beyer en Frank van Leeuwen in 'Boerderij van Dorst'
- Happily ever after? Of een echtscheiding rijker? Je ontdekt het in 'Blind Getrouwd, De Reünie'
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
- An Lemmens krijgt vrij spel op Willy met '120 Minuten An Lemmens'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

Bert (44) leeft voor zijn gezin en voor zijn basklarinet. Maar wanneer Philippe Geubels hem leert kennen is zijn leven al heel kwetsbaar. Door zijn ziekte is Bert vergeetachtig, maar de – ietwat flauwe – mopjes waar hij zo om bekendstaat, is hij nog niet verleerd. Bert wil dat er ook op zijn uitvaart nog gelachen wordt. Onmogelijk, denkt Philippe, tot Bert zijn beroep verklapt: ambtenaar van de Stad Antwerpen.
'De Laatste Lach', om 20.55 uur op VRT 1.




































