Lucas Van den Eynde wordt ontvoerd door Koen De Bouw in komische misdaadreeks 'Glad Ijs'

vrijdag 21 mei 2021

De VTM-reeks 'Glad Ijs' zal vanaf 16 juni te zien zijn op Streamz. De nieuwe serie werd geregiseerd door Raf Reyntjens ('Déja Vu') & Koen Van Sande ('16+' en 'De Vijfhoek'). Van Sande nam samen met Jacques Boon ('Souvenir') en Daniel Lambo ('Duts') ook het scenario voor zijn rekening.

'Glad Ijs' is een geslaagde combinatie van humor en suspense in een authentieke Kempische setting met onmisbare sappige dialecten en filmische decors.


De cast bestaat ook uit echte Kempenaars, zo is Lucas Van den Eynde in de Zuiderkempen geboren in Lier en heeft Tiny Bertels Noordkempische roots, net zoals Koen De Bouw die van Turnhout afkomstig is. Daarnaast wisten de makers een topcast te verzamelen met Viv Van Dingenen, Vincent Van Sande, Barbara Sarafian, Luk Wyns, Lize Feryn, Laurence Roothooft, Peter Van den Eede, Jan Hammenecker, Nico Sturm, Ward Kerremans, Marthe Schneider, Jennifer Heylen en ook Tijs Vanneste, bekend van De Kemping, die hiermee zijn acteerdebuut maakt.


In 'Glad Ijs' volgen we Phil 'Frisco' Druyts, een hardwerkende selfmade man die extreem populair is onder zijn werknemers, maar onwetend is over alles wat er gebeurt in zijn eigen familie. Zijn levenswerk verdwijnt als sneeuw voor de zon wanneer zijn vrouw en oudste zoon zijn ijsroom fabriek achter zijn rug verkopen. Wanneer Phil ontvoerd wordt staat het hele land in rep en roer.

De druk op de speurders om te presteren, de angst bij de familie, de sensatiebeluste pers, maar ook de niet altijd zo perfect uitgekiende plannen van de excentrieke ontvoerders, vluchtroutes door de Kempische bossen, gestolen wagens die ontploffen, de grote som losgeld in diamanten en familieleden die in tranen een speech op televisie geven, maakt van 'Glad Ijs' een komische misdaadreeks die je niet mag missen.

'Glad Ijs' is een productie van Cartouche en Deds Film. De serie kwam tot stand met de steun van VAF/Mediafonds van Vlaams minister van Media Benjamin Dalle en de Belgische Tax Shelter. Vanaf 16 juni 2021 is de volledige reeks beschikbaar op Streamz en Streamz+ en later bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Pano' (VRT NWS)

In oktober en november vorig jaar signaleerde men op verschillende plaatsen in België drones. Ze verschenen boven meerdere militaire bases en luchthavens. Brussels Airport moest zelfs meerdere keren tijdelijk sluiten. Minister van Defensie Theo Francken en legerstafchef Frederik Vansina gaven herhaaldelijk toelichting in de media.

'Pano', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 22:40
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 23:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Kabouter Plop
  • 02:35
    Geen uitzending
    07:15
    Urk!
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:20
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:45
    Geen uitzending
    01:40
    De Tafel van Tine
  • 02:35
    Geen uitzending
    01:10
    So Help Me Todd
  • 02:00
    Geen uitzending
    01:30
    Bar Rescue
  • 02:40
    Geen uitzending
    01:35
    Botched
  • 01:20
    Geen uitzending
    01:15
    The Rookie
  • 04:08
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:31
    Het appartement
    00:00
    Oh What A Night
  • 04:15
    De Smaaktoerist
    01:45
    A la carte
  • 03:55
    Midsomer Murders
    01:40
    Happy Valley
  • 04:05
    Grey's Anatomy
  • 03:50
    NOS Journaal Laat
    02:00
    EenVandaag
  • 01:55
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 04:05
    Eva
    04:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal