Verrassende comeback: Louise keert terug in 'Familie'

dinsdag 2 maart 2021

Twee jaar geleden vertrok ze met de noorderzon op een spannende wereldreis, maar binnenkort staat Louise Van den Bossche terug met beide voeten in het echte leven. Het populaire personage uit 'Familie' keert terug en wordt voortaan vertolkt door nieuwkomer Charlotte Sieben.

Charlotte studeert journalistiek, maar wilde altijd al actrice worden. Ze volgde een opleiding aan het Lemmensinstituut en startte een bachelor drama aan het Luca in Leuven. Na een gastrol in de fictiereeks 'Professor T.' heeft ze met Familie haar eerste grote tv-rol te pakken. Charlotte neemt de rol van Louise over van Sarah-Lynn Clerckx, die in 2018 uit 'Familie' stapte om zich toe te leggen op haar studies en op nieuwe uitdagingen.


Charlotte heeft er haar eerste draaidag bij 'Familie' al opzitten en verschijnt nog in de loop van dit voorjaar op het scherm. Al verloopt de terugkeer van Louise niet zonder slag of stoot. Ze laat haar vader Peter (Gunther Levi) weten dat ze na een laatste tussenstop van enkele dagen in Italië naar huis komt. Maar door een onverwachte wending dreigt haar terugkeer toch iets anders te lopen dan verwacht.

Charlotte Sieben: 'Met deze rol in 'Familie' zie ik een grote droom uit mijn kindertijd uitkomen. Ik heb Louise altijd een tof personage gevonden. Dat ik haar nu zelf mag spelen is echt een unieke kans. Al begrijp ik dat het voor de kijkers even wennen zal zijn. Louise heeft tijdens haar wereldreis één en ander meegemaakt en dat heeft haar veranderd. Ze weet wat ze wil en staat zelfbewust in het leven. Een grote en bijzonder leuke uitdaging voor mij om te spelen. Ik hoop dat de 'Familie'-kijkers even blij gaan zijn met haar terugkeer als ik (lacht).'

Hoe de wereldreis van Louise is verlopen, kunnen de 'Familie'-kijkers achterhalen in Dwaalspoor, het tweede deel in de reeks 'Familie'-boeken. Dwaalspoor vertelt de belevenissen van Louise tijdens haar reis rond de wereld, een verhaallijn die exclusief in het boek wordt belicht. Het tweede 'Familie'-boek verschijnt op 21 mei 2021. Op 9 april wordt de boekenreeks afgetrapt met het eerste boek Gevangen, waarin het verhaal van Marie Rose (Martine Jonckheere) in de gevangenis centraal staat.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ann Tuts als Doortje in 'F.C. De Kampioenen'

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.

'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Sporza: FIFA WK voetbal 2026 magazine
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Zomerbeelden
    06:00
    Radio 2 Zomerweekend
  • 09:00
    Tik Tak
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:50
    VLOGLAB Drama #Stories
    02:40
    Geen uitzending
  • 01:35
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Willy
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:10
    Geen uitzending
    15:30
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    09:35
    Tooldokter
  • 08:55
    Geen uitzending
    06:45
    Manifest
  • 08:40
    The First 48
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:50
    Foodies & The City
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:55
    Spring Break Murders
    02:40
    FBI: International
  • 04:03
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:58
    De perfecte tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:45
    Open Vuur
    02:05
    Culinair Thailand
  • 08:40
    Midsomer Murders
    03:00
    Father Brown
  • 08:45
    Scrubs
    02:30
    Below Deck
  • 09:00
    NOS Journaal
    07:30
    Nederland in Beweging
  • 09:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    08:20
    Natuur in de Cariben
  • 08:50
    Pieter Konijn
    05:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal