Jerrel is de vijfde afvaller van 'Big Brother'

vrijdag 19 februari 2021

In de 'Big Brother' liveshow op donderdag 18 februari heeft Jerrel als vijfde afvaller het Big Brother huis moeten verlaten. Hiermee komt zijn 'Big Brother' avontuur tot een eind. Zijn mede-genomineerden Michel en Nick mogen van de kijker in het huis blijven.

Het was een spannende nominatie in het huis op woensdag. Michel werd genomineerd door de mede-bewoners met de meeste stemmen. Jerrel, Nick en Jill kwamen op een gedeelde tweede plaats. Dat betekende dat huismeester Zoey één van de overige 3 genomineerden kon veilig stellen. Nadat haar keuze eerst op Jerrel viel, besloot ze na enige tijd toch nog haar keuze te wijzigen en Jill veilig te stellen.


De Nederlandse Jerrel werd op 4 februari in de liveshow door de bewoners het huis ingestemd, samen met Matt. Jerrel is niet op zijn mondje gevallen en zette al snel na binnenkomst zijn stempel op het huis. Nadat hij door mede-bewoners op zijn gedrag werd aangesproken vond hij uiteindelijk zijn draai. Jerrels prachtige visagie-kunsten zorgden regelmatig voor wat extra glamour in huis.

'Big Brother' wordt elke werkdag om 21.30 uur en elke zaterdag om 18.00 uur uitgezonden bij RTL 5 en Videoland. Elke donderdag is om 21.30 uur de liveshow 'Big Brother: Live' te zien, gepresenteerd door Geraldine Kemper en Peter Van de Veire. Bij Videoland kan via twee livestreams 24/7 worden meegekeken met de bewoners in het 'Big Brother'-huis. Alle reguliere afleveringen en de wekelijkse liveshow zijn ook bij Videoland te zien.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ann Tuts als Doortje in 'F.C. De Kampioenen'

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.

'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:05
    Flikken Maastricht
    16:55
    Dierendokters 24/7
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:40
    De Zevende Dag
  • 16:25
    De Marsupilami's
  • 16:15
    America's Funniest Home Videos
  • 16:10
    Blind Getrouwd Nieuw-Zeeland
    17:10
    My Kitchen Rules
  • 15:20
    Return to the Blue Lagoon
    17:10
    9-1-1
  • 15:40
    Most Daring
    16:30
    Cheers
  • 15:55
    Matlock
    16:50
    Suits
  • 16:10
    Geen uitzending
    16:45
    Wat nu weer?
  • 16:00
    Oogappels
    17:10
    Lang Leve de Liefde
  • 16:25
    This Is Us
    17:10
    Manifest
  • 16:20
    Pawn Stars
    16:50
    Two and a Half Men
  • 16:10
    Property Brothers
    17:05
    Come Dine with Me: The Professionals
  • 16:15
    The Body Next Door
    18:50
    Killer at the Crime Scene
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:19
    Hallo Roger
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 16:20
    Toasted!
    16:40
    Lekker Messy
  • 16:00
    The Doctor Blake Mysteries
    17:10
    Death in Paradise
  • 16:10
    American Housewife
    17:00
    Below Deck
  • 16:05
    Tussen Kunst en Kitsch
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:25
    NOS Veteranendag
    17:05
    MAX Geheugentrainer
  • 16:20
    Jungle Book
    16:30
    Agent Binky