Dramaserie 'Red Light' start vrijdag 19 februari op NPO 1

woensdag 10 februari 2021

Mensensmokkel, prostitutie en uitbuiting is de complexe wereld waarin de spannende nieuwe BNNVARA-serie 'Red Light' zich afspeelt.

In de serie staan de levens van drie verschillende vrouwen, gespeeld door Carice van Houten, Halina Reijn en Maaike Neuville, centraal. Sylvia (Carice van Houten), een sekswerker, Esther (Halina Reijn), een bekende sopraanzangeres en Evi (Maaike Neuville), een gedreven rechercheur, blijken elkaar nodig te hebben in hun zoektocht naar vrijheid.


'Red Light' is de eerste Nederlandstalige televisieserie die Carice van Houten en Halina Reijn creëerden en waarin ze gezamenlijk te zien zullen zijn. 'Red Light' is geproduceerd door Hollands Licht en Eyeworks België in coproductie met BNNVARA en VTM en in samenwerking met Man Up Film. De serie won diverse prijzen, waaronder twee Gouden Kalveren tijdens het Nederlands Film Festival en de Special Performance Award en prijs van de Studentenjury tijdens het prestigieuze Canneseries.

De cast van 'Red Light' bestaat naast de drie hoofdrolspelers uit Jacob Derwig ('Klem'), Beppie Melissen ('Gooische Vrouwen'), Nadia Amin ('De Fractie'), Robert de Hoog ('Mocro Maffia'), Majd Mardo ('Gewoon Vrienden') en Bilal Wahib ('De Libi'). Bekende Vlaamse acteurs als Geert van Rampelberg, Koen de Bouw en Joren Seldeslachts maken ook hun opwachting in de serie.

Wouter Bouvijn ('De Twaalf') en Anke Blondé ('The Best of Dorien B.') zijn verantwoordelijk voor de regie van 'Red Light'. Hoofdschrijver van de serie is de veelgeprezen auteur en scenarist Esther Gerritsen ('Nena', 'Dorst', 'Instinct'). Christophe Dirickx ('Tabula Rasa', 'De Helaasheid der Dingen'), Frank Ketelaar ('Klem', 'Overspel') en Halina Reijn ('Instinct') hebben meegeschreven.

De serie is tot stand gekomen met de bijdragen van VAF/Mediafonds, The Netherlands Film Production Incentive, Belgische Tax Shelter in samenwerking met SCIO Productions.

'Red Light' is vanaf 19 februari tien weken lang elke vrijdag om 21.30 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1. Alle afleveringen zijn tevens vanaf 19 februari te zien op NPO Plus.


DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play5 logo

Na heel wat succes te hebben geboekt in haar jongere jaren, probeert de briljante 70-jarige Madeline Matlock met haar onpretentieuze gedrag nu een job te bemachtigen bij het prestigieuze advocatenkantoor Jacobson Moore.

'Matlock', om 22.15 uur op Play5.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:40
    Mega Maffe Monsterfreaks
    07:55
    De dokter Bea show
  • 01:25
    Nachtlus
    07:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Zomerweekend
  • 06:40
    Sarah zingt
    08:00
    Annabet zapt terug
  • 16:30
    America's Funniest Home Videos
  • 02:50
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:45
    The Goldbergs
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:40
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Joe
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    09:30
    Mijn tuin
  • 05:00
    Geen uitzending
    08:00
    The Rookie
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:45
    The Blacklist
  • 07:45
    Love Island
    13:55
    Hello Goodbye
  • 07:45
    Without a Trace
    13:15
    Accident, Suicide, or Murder
  • 06:00
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 06:35
    Roger
    08:00
    Knuffel Pop
  • 06:15
    Open Vuur
    08:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 06:30
    Joanna Lumley's Trans-Siberian Adventure
  • 01:50
    First Dates Australia
    13:50
    Storage Wars
  • 02:15
    NOS Journaal
    07:25
    Erik Satie - Tussen de noten
  • 03:10
    Nieuwsuur
    08:05
    Petrus in het land
  • 06:40
    Kikker en zijn vriendjes
    12:22
    Zara en de magische kicksen