Europese topreeks 'Babylon Berlin' nieuw op Canvas.be (TRAILER)

donderdag 30 april 2020

Vanaf vrijdag 1 mei is 'Babylon Berlin' beschikbaar op canvas.be: een visueel verbluffende neonoir-reeks van Tom Tywker (Lola Rennt), gebaseerd op de romans van Volker Kutscher.

De reeks speelt zich af in 1929 in het Duitsland van de Weimar-republiek met zijn sterke communistische beweging en tegelijk het opkomende militarisme van extreem-rechts. Centraal in de serie staat de jonge politieman Gereon Rath, vertolkt door Volker Bruch (bekend van die andere Duitse topserie 'Unsere Mütter, Unsere Väter'). Hij komt vanuit Keulen naar Berlijn voor een onderzoek naar een afpersingszaak met seksfilms. Rath is een veteraan van WO 1 en lijdt aan PTSS, een kwaal die hij met drugs bestrijdt. Een ander hoofdpersonage is Charlotte Ritter (Live Lisa Fries), een jonge en ambitieuze vrouw met een dubbelleven. Overdag heeft ze een kantoorjob bij de politie en ’s nachts duikt ze in het broeierige nachtleven van Berlijn, waar ze bijklust als prostituee. Ze wil zelf politie-inspecteur worden en helpt Rath bij zijn onderzoek.


'Babylon Berlin' was een van de duurste Duitse televisieproducties ooit en werd nationaal en internationaal geprezen om haar dynamische plot, sterke vertolkingen en uitstekende evocatie van de tijdsgeest en de sfeer van het Berlijn eind jaren ’20. De reeks won ook diverse Duitse en internationale filmprijzen, waaronder die voor Beste Europese fictieserie op de European Film Awards.

'Babylon Berlin', vanaf vrijdag 1 mei op Canvas.be



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De jonge Whitney Houston heeft een stem als een nachtegaal. In de jaren 80 begint ze te zingen met haar moeder in het gospelkoor in New Jersey. Ze krijgt algauw een platencontract en scoort de ene nummer 1-hit na de andere. Uiteindelijk ontpopt Whitney zich als een van de grootste popartiesten, maar de roem en het sterrendom eisen een zware tol.

'Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody', film uit 2022 met oa. Naomi Ackie, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:50
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 04:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:05
    Geen uitzending
    05:55
    Kabouter Plop
  • 02:25
    Geen uitzending
    11:10
    MasterChef Australië
  • 05:25
    Geen uitzending
    00:55
    Anoniem
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:15
    Joe
    05:40
    The Perfect Christmas Date
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:05
    Grey's Anatomy
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:50
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:05
    Love Island UK
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:20
    Without a Trace
  • 00:37
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:54
    Hobbyklus
    00:00
    Oh What A Night
  • 05:55
    Loïc zot van koken weekmenu
    02:00
    De Dagschotel
  • 05:05
    Return to Paradise
    02:10
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 05:45
    Wat eten we vandaag?
    02:10
    NCIS
  • 02:55
    NOS Journaal
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:00
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 04:52
    Tekst-TV
    02:00
    Welkom Terug