Tweede seizoen van 'Lioness' te zien op Streamz

zondag 27 oktober 2024

'Lioness' is gebaseerd op een bestaand programma van het Amerikaanse leger en volgt Cruz Manuelos (Laysla De Oliveira), een jonge Marinier met een ruwe rand maar veel passie.

Ze wordt gerekruteerd om zich aan te sluiten bij het Lioness Engagement Team om van binnenuit een terroristische organisatie neer te halen. Zoe Saldaña speelt Joe, hoofd van het Lioness-programma, die verantwoordelijk is voor de training, het management en het leiden van haar vrouwelijke undercoveragenten.



In het tweede seizoen, terwijl de strijd van de CIA tegen terreur dichter bij huis komt, roepen Joe (Zoe Saldaña), Kaitlyn (Nicole Kidman) en Byron (Michael Kelly) de hulp in van een nieuwe Lioness-agent om een tot nu toe onbekende dreiging te infiltreren. Met toenemende druk van alle kanten wordt Joe gedwongen de diepe persoonlijke offers onder ogen te zien die ze heeft gebracht als leider van het Lioness-programma. De serie heeft ook rollen voor ​ Morgan Freeman, Genesis Rodriguez ('The Umbrella Academy'); Dave Annable ('Yellowstone'), Jill Wagner ('A Merry Christmas Wish'), LaMonica Garrett ('1883'), James Jordan ('Mayor of Kingstown'), Austin Hébert ('Shot in the Dark'), Jonah Wharton ('The Rookie'), Thad Luckinbill ('Ballers') en Hannah Love Lanier ('Road House').

De reeks is een creatie van Taylor Sheridan. De Amerikaanse film- en serieproducent is het best bekend als medebedenker van de hitserie 'Yellowstone' dat voor het eerst uitkwam in Amerika en al snel een van de best bekeken televisiereeksen werd. Hij creëerde er ook reeds twee prequels van die dieper in de geschiedenis van de Dutton familie duiken, '1883' en '1923'. De succesvolle reeksen leverden hem al een Oscarnominatie én een plek in de Texas Cowboy Hall of Fame op. Daarnaast co-creëerde hij ook andere series zoals 'Tulsa King' en 'Mayor of Kingstown' waarmee hij al vaak de vraag opwierp: heeft Taylor Sheridan meer uren in een dag dan de gemiddelde mens?

Voor 'Lioness' werkte Sheridan samen met uitvoerend producenten David C. Glasser, Zoe Saldaña, Nicole Kidman, Ron Burkle, Bob Yari, David Hutkin, Jill Wagner, David Lemanowicz, Geyer Kosinski, Michael Friedman en Keith Cox.

'Lioness', vanaf maandag 28 oktober te zien op Streamz.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?

'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:05
    Thuis
    00:30
    Dagelijkse kost
  • 23:50
    De Verrekijkers
    00:35
    Nachtlus
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:30
    Vrederechters
    00:30
    Gooische Vrouwen
  • 00:05
    America's Toughest Jails
  • 22:35
    Blackhat
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 23:35
    Most Daring
    00:30
    Police Interceptors
  • 23:35
    'Tis the Season to Be Merry
  • 00:05
    SOS Piet
    00:35
    Binnenstebuiten
  • 23:50
    De Tafel van Ruben
    02:20
    Geen uitzending
  • 23:55
    Modern Family
    00:30
    NCIS: Hawaii
  • 23:40
    Hawaii Five-0
    00:40
    See No Evil
  • 23:50
    Love It or List It
    01:00
    Masterchef USA
  • 23:15
    Strike
    00:25
    Cold Case
  • 00:12
    CEO van mijn leven
    00:24
    Car Upd8te
  • 00:18
    Tooldokter
    00:42
    Publireportage
  • 23:55
    Hidden Gems
    00:45
    Meat Timon
  • 23:55
    Murder Before Evensong
    00:40
    Emma
  • 23:45
    NCIS: Los Angeles
    01:35
    NCIS
  • 23:45
    Eva
    00:40
    NOS Journaal Laat
  • 00:15
    De Nachtzoen
    00:30
    Nieuwsuur
  • 23:55
    De slimste mens
    00:45
    Bij ons op de Wallen