Tweede seizoen van 'Lioness' te zien op Streamz

zondag 27 oktober 2024

'Lioness' is gebaseerd op een bestaand programma van het Amerikaanse leger en volgt Cruz Manuelos (Laysla De Oliveira), een jonge Marinier met een ruwe rand maar veel passie.

Ze wordt gerekruteerd om zich aan te sluiten bij het Lioness Engagement Team om van binnenuit een terroristische organisatie neer te halen. Zoe Saldaña speelt Joe, hoofd van het Lioness-programma, die verantwoordelijk is voor de training, het management en het leiden van haar vrouwelijke undercoveragenten.



In het tweede seizoen, terwijl de strijd van de CIA tegen terreur dichter bij huis komt, roepen Joe (Zoe Saldaña), Kaitlyn (Nicole Kidman) en Byron (Michael Kelly) de hulp in van een nieuwe Lioness-agent om een tot nu toe onbekende dreiging te infiltreren. Met toenemende druk van alle kanten wordt Joe gedwongen de diepe persoonlijke offers onder ogen te zien die ze heeft gebracht als leider van het Lioness-programma. De serie heeft ook rollen voor ​ Morgan Freeman, Genesis Rodriguez ('The Umbrella Academy'); Dave Annable ('Yellowstone'), Jill Wagner ('A Merry Christmas Wish'), LaMonica Garrett ('1883'), James Jordan ('Mayor of Kingstown'), Austin Hébert ('Shot in the Dark'), Jonah Wharton ('The Rookie'), Thad Luckinbill ('Ballers') en Hannah Love Lanier ('Road House').

De reeks is een creatie van Taylor Sheridan. De Amerikaanse film- en serieproducent is het best bekend als medebedenker van de hitserie 'Yellowstone' dat voor het eerst uitkwam in Amerika en al snel een van de best bekeken televisiereeksen werd. Hij creëerde er ook reeds twee prequels van die dieper in de geschiedenis van de Dutton familie duiken, '1883' en '1923'. De succesvolle reeksen leverden hem al een Oscarnominatie én een plek in de Texas Cowboy Hall of Fame op. Daarnaast co-creëerde hij ook andere series zoals 'Tulsa King' en 'Mayor of Kingstown' waarmee hij al vaak de vraag opwierp: heeft Taylor Sheridan meer uren in een dag dan de gemiddelde mens?

Voor 'Lioness' werkte Sheridan samen met uitvoerend producenten David C. Glasser, Zoe Saldaña, Nicole Kidman, Ron Burkle, Bob Yari, David Hutkin, Jill Wagner, David Lemanowicz, Geyer Kosinski, Michael Friedman en Keith Cox.

'Lioness', vanaf maandag 28 oktober te zien op Streamz.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mijn Restaurant' (VTM)

Een verrassende wending: een geheim recensentenduo krijgt een belangrijk aandeel in de wedstrijd. Terwijl de duo's hun juryscores verwerken en de takeaway voorbereiden, bezoeken de geheime recensenten onopgemerkt al twee restaurants.

'Mijn Restaurant', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 Top 500 van de 80s
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Herfstbeelden
    01:03
    Het weer
  • 09:00
    Gordon & Paddy
    04:50
    Geen uitzending
  • 09:20
    Maya de Bij
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    00:45
    Bel-Air
  • 07:00
    Willy
    00:25
    Street Cops
  • 08:55
    A Joyous Christmas
    06:00
    Sugarplummed
  • 08:55
    Geen uitzending
    01:00
    Cheers
  • 09:00
    Geen uitzending
    01:25
    De Tafel van de Week
  • 09:20
    Modern Family
    01:10
    Criminal Minds
  • 08:45
    Lock Up
    01:40
    Ocean's Eleven
  • 08:45
    De Chalet
    02:00
    De Moeite Waard?!
  • 08:35
    24 Hours in Police Custody
    01:20
    Strike
  • 04:02
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:22
    De perfecte energieoplossing
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:45
    Winterse Kost
    02:10
    De Garde van Gert
  • 09:10
    Midsomer Murders
    01:05
    Hope Street
  • 08:55
    The Resident
    05:05
    First Dates Australia
  • 09:10
    Goedemorgen Nederland
    01:10
    Even tot hier
  • 09:14
    Nederland in Beweging
    01:25
    Nieuwsuur
  • 09:20
    Kikker en zijn vriendjes
    01:05
    First Dates