Ferry Bouman wordt zanger - De King van de Camping brengt levenslied uit

Ferry Bouman laat zien dat hij meer is dan een doorgewinterde crimineel. Vandaag lanceert hij zijn gloednieuwe single De King van de Camping, een rauw en eerlijk levenslied gezongen door Frank Lammers, die opnieuw in de huid kruipt van de legendarische drugsbaron uit het zuiden.
De single verschijnt ter ere van de langverwachte release van 'Ferry 2', de nieuwe film die vanaf 20 december exclusief te zien is op Netflix. De film sluit aan op de gebeurtenissen uit het derde seizoen van 'Undercover'. Naast Frank Lammers spelen ook Huub Smit, Aiko Mila Beemsterboer, Tobias Kersloot, Marouane Meftah, Hamza Othman, Jonas Smulders, Kendrick Etmon, Charlie-Chan Dagelet en Tenzing Woing mee in 'Ferry 2'.
De King van de Camping is geschreven en geproduceerd door Arno Krabman en Leon Palmen en is te beluisteren op verschillende platformen zoals Spotify en Apple Music.
Ferry Bouman: 'Ge wordt in december toch gek van al die kerstnummers man. Dus ik dacht: ik geef de mensen efkes een andere keuze. Daarom heb ik ’n liedje gemaakt over m’n eigen leven. Daar kende nog wa van leren! En we kenne d’r lang over gaan lopen ouwehoeren, maar ge moet ’t gewoon maar gaan luisteren.'
Over 'Ferry 2'
Ferry heeft alles verloren en leeft nu een teruggetrokken leven, ver weg van Brabant. Hoewel alles op het eerste gezicht goed lijkt te gaan, verandert alles wanneer Ferry's achternichtje, Jezebel van Kamp, hem om hulp vraagt en Ferry belast met een zwaar geweten. Ferry weet dat één geheim nooit aan het licht mag komen: zijn betrokkenheid bij de moord op Jezebel’s vader, Jurgen. De inzet is hoog en de waarheid weegt zwaar op Ferry’s schouders…
Cast: Frank Lammers, Huub Smit, Aiko Mila Beemsterboer, Tobias Kersloot, Marouane Meftah, Hamza Othman, Jonas Smulders, Kendrick Etmon, Charlie-Chan Dagelet en Tenzing Woing
Regie: Wannes Destoop
Schrijvers: Tibbe van Hoof en Geerard Van de Walle
Uitvoerend producenten: Ivy Vanhaecke en Pieter Van Huyck
Productiemaatschappij: De Mensen
International sales: Federation Studios
De film is een productie van De Mensen en wordt gemaakt met de steun van Screen Flanders en Tax Shelter van de Belgische Federale overheid en in samenwerking met de VRT.
De King van de Camping is vanaf nu te beluisteren en 'Ferry 2' is vanaf 20 december 2024 exclusief te zien op Netflix.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De Trein' neemt kijkers mee op een exclusieve rit achter de schermen van NMBS
- Kijkcijfers: 13, 14 en 15 maart 2026
- Iconische show 'K3 Originals: De Reünie' binnenkort op VTM GO+
- Raven van Dorst met X in paspoort reist door het Amerika van Trump in nieuw seizoen 'Nachtdieren USA'
- Reboot van 'Buffy the Vampire Slayer' geschrapt
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Op zijn knieën
- 'Break Free' vertelt het verhaal van Dorian
- Frank Boeckx, Joris Brys, Goedele Liekens en Sarah Vandeursen maken het bont in 'Komen Eten': van bodyshots tot gesneuvelde glazen
- Beelden verdachten aanslag Joodse school in 'Opsporing Verzocht'
- Het geduld van Yasna & Estelle wordt serieus op de proef gesteld in 'Huis Gemaakt'
- JOE-dj Kai Merckx zoekt nieuwe vorst: luisteraars maken maken kans op een 'Koninklijk Leven'
- Eindbedrag 3FM Serious Request bekendgemaakt: 18.848.700 euro voor Spieren voor Spieren
- Hans Zimmer elfde jaar op rij populairste componist 'NPO Filmmuziek Top 400'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Castricum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
Kijktip van de dag

Op 1 juli 2010 wordt Brenda Rollier in Stekene dood aangetroffen, hangend aan een hondenleiband. De politie spreekt van zelfdoding, maar haar familie verdenkt echtgenote Cindy. Drie jaar later komt de gruwelijke waarheid aan het licht.
'Moordzaken: Liefde is geen alibi', om 21.50 uur op VTM.



































