Streamz onthult teaser en releasedatum van 'Holy Sh!t'

maandag 14 april 2025

Yasmine heeft een droom. Ze wil lerares worden, op zich geen bijzondere droom, ware het niet dat ze lijdt aan het syndroom van Gilles de la Tourette... Ze geeft bijles in wiskunde en fysica, ontwerpt artistieke juwelen, en probeert zich staande te houden terwijl rond haar heen mensen vooral vragen 'om haar tics wat meer onder controle te houden'.

Daarop heeft ze één antwoord: Gaat. Niet. Maar voor zichzelf opkomen is niet meteen haar sterkste kant. Om haar daarbij te helpen heeft ze gelukkig haar flapuit van een beste vriendin Kim, haar overbeschermende moeder Christine en haar therapeut Gerard. Ontmoet Yasmine en haar gevolg alvast in de teaser, vanaf 28 mei ontdek je 'Holy Sh!t' volledig op Streamz.



Mona Mina Leon ('1985') speelt Yasmine, een jonge vrouw met het Syndroom van Gilles de la Tourette die vastberaden is om leerkracht te worden. Haar droom volgen gaat niet zonder slag of stoot. Wanneer een gênante video van haar online opduikt, verliest ze een leerling én haar job. Gekwetst zoekt ze steun bij haar overbeschermende moeder Christine, gespeeld door Ini Massez ('Knokke Off', 'Rough Diamonds') die haar aanraadt om wat minder te willen. Bij de buitenwereld stoot ze vooral op onbegrip en moet ze zichzelf telkens opnieuw verantwoorden. Maar deze keer besluit Yasmine het anders aan te pakken. Met de steun van haar flapuit van een beste vriendin Kim, vertolkt door Ella-June Henrard ('Fair Trade', 'Exen'), en bemoedigende woorden van haar therapeut Gerard, die je zal herkennen als Ben Segers ('De zonen van Van As', 'Dealer'), blijft ze gaan voor haar droom.

Yasmine vecht, struikelt, tict — en krabbelt telkens weer recht. ​ Ze is onvoorspelbaar, scherp en pijnlijk eerlijk. En precies daarom onweerstaanbaar.

Naast Mona Mina Leon, Ella-June Henrard, Ini Massez en Ben Segers wordt de topcast verder aangevuld door Nabil Mallat ('Déjà Vu - Alles is voorbestemd'), Nora Dari ('WtFOCK'), Vincent Van Sande ('Onder Vuur', 'Déjà Vu - Alles is voorbestemd'), Roda Fawaz ('1985', 'Putain'), Afida Tahri ('Exen') en gastrollen voor ​ Saar Rogiers ('Young Hearts', 'Zeevonk') en Bart Hollanders ('Exen', 'Dealer').

'Holy Sh!t' wordt gemaakt door scenarist Nore Maatala ('Déjà Vu - Alles is Voorbestemd', 'Onder Vuur'), regisseur Geoffrey Enthoven ('Déjà Vu - Alles is Voorbestemd', 'Hasta la Vista') en producent Mariano Vanhoof ('Hasta la vista', 'Déjà Vu'). Voor het personage van Yasmine vonden ze inspiratie bij de Channel 5-documentaire ‘The Teacher with Tourette’. De reeks kwam tot stand in samenwerking met IkTic-Jetique en Belgian Tourette Syndrome Association.

Canneseries
Eerder deze maand werd bekend gemaakt dat'Holy Sh!t' een exclusieve wereldpremière zal krijgen tijdens de achtste editie van Canneseries. Daar zal de eerste aflevering op 28 april vertoond worden tijdens de Belgian Night georganiseerd door het internationale festival.

De Streamz Original 'Holy Sh!t' is geproduceerd door Fobic Films voor Streamz met producent Mariano Vanhoof. De regie is in handen van Geoffrey Enthoven. Het scenario is geschreven door Nore Maatala. De opnames van 'Holy Sh!t' kwamen tot stand met de steun van het VAF/Mediafonds en van de Tax-Shelter maatregel van de Belgische Federale Overheid en in samenwerking met IkTic-Jetique en Belgian Tourette Syndrome Association. 'Holy Sh!t' zal vanaf 28 mei 2025 exclusief te zien zijn op Streamz.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT 1 logo

Op het sterfbed van zijn vader krijgt Placide Smellekens de raad om snel te trouwen en kinderen te krijgen. Dat is echter makkelijker gezegd dan gedaan voor Placide, aangezien hij niet moeders mooiste is en enkel op beeldschone vrouwen valt. Wanneer Placide toevallig op de reclameadvertentie voor een modebedrijf belandt, ontstaat er een hype rond zijn persoon. Hij krijgt een contract aangeboden en wordt verliefd op Sarah, de knappe secretaresse. Met de hulp van zijn broer Azère zet Placide alles op alles om haar hart te veroveren.

'Koko Flanel', film uit 1990 met oa. Urbanus, om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:40
    Sander tegen de tijd
    01:00
    VRT NWS Villa Politica
  • 23:50
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 03:30
    Geen uitzending
    05:55
    Kabouter Plop
  • 01:55
    Geen uitzending
    01:00
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 01:35
    Geen uitzending
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 01:40
    Geen uitzending
    00:30
    Police Interceptors
  • 01:15
    Joe
    06:00
    Love You Like Christmas
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 03:05
    Geen uitzending
    01:00
    De Tafel van Ruben
  • 02:20
    Geen uitzending
    01:30
    Fire Country
  • 03:00
    Geen uitzending
    01:40
    Pawn Stars
  • 02:35
    Geen uitzending
    01:55
    A Place in the Sun
  • 02:35
    Geen uitzending
    01:40
    Cold Case
  • 04:29
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:29
    Zelf gedaan, goed gedaan
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:15
    Meat Timon
    01:30
    Winters Grillen
  • 04:25
    Midsomer Murders
    01:35
    Emma
  • 04:15
    NCIS: Los Angeles
    02:00
    NCIS
  • 02:35
    NOS Journaal
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 01:55
    Nieuwsuur
    01:15
    Ongehoord Nieuws
  • 03:55
    Eva
    01:30
    Hard