Streamz onthult teaser en releasedatum van 'Holy Sh!t'

Yasmine heeft een droom. Ze wil lerares worden, op zich geen bijzondere droom, ware het niet dat ze lijdt aan het syndroom van Gilles de la Tourette... Ze geeft bijles in wiskunde en fysica, ontwerpt artistieke juwelen, en probeert zich staande te houden terwijl rond haar heen mensen vooral vragen 'om haar tics wat meer onder controle te houden'.
Daarop heeft ze één antwoord: Gaat. Niet. Maar voor zichzelf opkomen is niet meteen haar sterkste kant. Om haar daarbij te helpen heeft ze gelukkig haar flapuit van een beste vriendin Kim, haar overbeschermende moeder Christine en haar therapeut Gerard. Ontmoet Yasmine en haar gevolg alvast in de teaser, vanaf 28 mei ontdek je 'Holy Sh!t' volledig op Streamz.
Mona Mina Leon ('1985') speelt Yasmine, een jonge vrouw met het Syndroom van Gilles de la Tourette die vastberaden is om leerkracht te worden. Haar droom volgen gaat niet zonder slag of stoot. Wanneer een gênante video van haar online opduikt, verliest ze een leerling én haar job. Gekwetst zoekt ze steun bij haar overbeschermende moeder Christine, gespeeld door Ini Massez ('Knokke Off', 'Rough Diamonds') die haar aanraadt om wat minder te willen. Bij de buitenwereld stoot ze vooral op onbegrip en moet ze zichzelf telkens opnieuw verantwoorden. Maar deze keer besluit Yasmine het anders aan te pakken. Met de steun van haar flapuit van een beste vriendin Kim, vertolkt door Ella-June Henrard ('Fair Trade', 'Exen'), en bemoedigende woorden van haar therapeut Gerard, die je zal herkennen als Ben Segers ('De zonen van Van As', 'Dealer'), blijft ze gaan voor haar droom.
Yasmine vecht, struikelt, tict — en krabbelt telkens weer recht. Ze is onvoorspelbaar, scherp en pijnlijk eerlijk. En precies daarom onweerstaanbaar.
Naast Mona Mina Leon, Ella-June Henrard, Ini Massez en Ben Segers wordt de topcast verder aangevuld door Nabil Mallat ('Déjà Vu - Alles is voorbestemd'), Nora Dari ('WtFOCK'), Vincent Van Sande ('Onder Vuur', 'Déjà Vu - Alles is voorbestemd'), Roda Fawaz ('1985', 'Putain'), Afida Tahri ('Exen') en gastrollen voor Saar Rogiers ('Young Hearts', 'Zeevonk') en Bart Hollanders ('Exen', 'Dealer').
'Holy Sh!t' wordt gemaakt door scenarist Nore Maatala ('Déjà Vu - Alles is Voorbestemd', 'Onder Vuur'), regisseur Geoffrey Enthoven ('Déjà Vu - Alles is Voorbestemd', 'Hasta la Vista') en producent Mariano Vanhoof ('Hasta la vista', 'Déjà Vu'). Voor het personage van Yasmine vonden ze inspiratie bij de Channel 5-documentaire ‘The Teacher with Tourette’. De reeks kwam tot stand in samenwerking met IkTic-Jetique en Belgian Tourette Syndrome Association.
Canneseries
Eerder deze maand werd bekend gemaakt dat'Holy Sh!t' een exclusieve wereldpremière zal krijgen tijdens de achtste editie van Canneseries. Daar zal de eerste aflevering op 28 april vertoond worden tijdens de Belgian Night georganiseerd door het internationale festival.
De Streamz Original 'Holy Sh!t' is geproduceerd door Fobic Films voor Streamz met producent Mariano Vanhoof. De regie is in handen van Geoffrey Enthoven. Het scenario is geschreven door Nore Maatala. De opnames van 'Holy Sh!t' kwamen tot stand met de steun van het VAF/Mediafonds en van de Tax-Shelter maatregel van de Belgische Federale Overheid en in samenwerking met IkTic-Jetique en Belgian Tourette Syndrome Association. 'Holy Sh!t' zal vanaf 28 mei 2025 exclusief te zien zijn op Streamz.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ruben Van Gucht, Metejoor, Astrid Coppens, Toby Alderweireld openen hun deuren voor nieuw seizoen 'Komen Eten'
- Dit is de cast van KRO-NCRV’s 'The Passion 2026'
- In primeur op Pickx+: 'J'ai filmé le 22 mars - de dag dat iedereen journalist werd'
- Kijkcijfers: woensdag 11 februari 2026
- Tranen van het lachen in Edinburgh: De familie Gooris waagt zich aan de doedelzak
- William Boeva en vriendin Nikki in 'Maison Verhulst'
- 'Zembla' focust donderdag op verslavende pijnstillers
- Hoe makkelijk geraak je in België aan een vuurwapen? 'Kan je gewoon ophalen bij een postpunt'
- Stilte van klusser Nick is te snijden in 'Help, Mijn Man is Klusser'
- Maandag in 'Opsporing Verzocht': Wat gebeurde er met Jerzy in Schiedam?
- WK-wedstrijd Oranje live op groot scherm tijdens pre-show Qmusic Foute Party - The Big One
- NPO Klassiek verdubbelt 'Filmmuziek Toplijst': grootste editie ooit met 400 scores
- Arno voert met 'Les yeux de ma mère' voor vijfde keer op rij 'Radio 1 Belpop 100' aan
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Katwijk aan Zee
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO
Kijktip van de dag

Het tiende seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' barst los. Coaches Koen, Mathieu, Laura en Joost brengen de sfeer er meteen in met een knallend openingsnummer. Zodra de stoelen draaien, begint de strijd tussen de coaches pas écht.
'The Voice van Vlaanderen', om 20.40 uur op VTM.



































