Streamz onthult teaser en releasedatum van 'Holy Sh!t'

Yasmine heeft een droom. Ze wil lerares worden, op zich geen bijzondere droom, ware het niet dat ze lijdt aan het syndroom van Gilles de la Tourette... Ze geeft bijles in wiskunde en fysica, ontwerpt artistieke juwelen, en probeert zich staande te houden terwijl rond haar heen mensen vooral vragen 'om haar tics wat meer onder controle te houden'.
Daarop heeft ze één antwoord: Gaat. Niet. Maar voor zichzelf opkomen is niet meteen haar sterkste kant. Om haar daarbij te helpen heeft ze gelukkig haar flapuit van een beste vriendin Kim, haar overbeschermende moeder Christine en haar therapeut Gerard. Ontmoet Yasmine en haar gevolg alvast in de teaser, vanaf 28 mei ontdek je 'Holy Sh!t' volledig op Streamz.
Mona Mina Leon ('1985') speelt Yasmine, een jonge vrouw met het Syndroom van Gilles de la Tourette die vastberaden is om leerkracht te worden. Haar droom volgen gaat niet zonder slag of stoot. Wanneer een gênante video van haar online opduikt, verliest ze een leerling én haar job. Gekwetst zoekt ze steun bij haar overbeschermende moeder Christine, gespeeld door Ini Massez ('Knokke Off', 'Rough Diamonds') die haar aanraadt om wat minder te willen. Bij de buitenwereld stoot ze vooral op onbegrip en moet ze zichzelf telkens opnieuw verantwoorden. Maar deze keer besluit Yasmine het anders aan te pakken. Met de steun van haar flapuit van een beste vriendin Kim, vertolkt door Ella-June Henrard ('Fair Trade', 'Exen'), en bemoedigende woorden van haar therapeut Gerard, die je zal herkennen als Ben Segers ('De zonen van Van As', 'Dealer'), blijft ze gaan voor haar droom.
Yasmine vecht, struikelt, tict — en krabbelt telkens weer recht. Ze is onvoorspelbaar, scherp en pijnlijk eerlijk. En precies daarom onweerstaanbaar.
Naast Mona Mina Leon, Ella-June Henrard, Ini Massez en Ben Segers wordt de topcast verder aangevuld door Nabil Mallat ('Déjà Vu - Alles is voorbestemd'), Nora Dari ('WtFOCK'), Vincent Van Sande ('Onder Vuur', 'Déjà Vu - Alles is voorbestemd'), Roda Fawaz ('1985', 'Putain'), Afida Tahri ('Exen') en gastrollen voor Saar Rogiers ('Young Hearts', 'Zeevonk') en Bart Hollanders ('Exen', 'Dealer').
'Holy Sh!t' wordt gemaakt door scenarist Nore Maatala ('Déjà Vu - Alles is Voorbestemd', 'Onder Vuur'), regisseur Geoffrey Enthoven ('Déjà Vu - Alles is Voorbestemd', 'Hasta la Vista') en producent Mariano Vanhoof ('Hasta la vista', 'Déjà Vu'). Voor het personage van Yasmine vonden ze inspiratie bij de Channel 5-documentaire ‘The Teacher with Tourette’. De reeks kwam tot stand in samenwerking met IkTic-Jetique en Belgian Tourette Syndrome Association.
Canneseries
Eerder deze maand werd bekend gemaakt dat'Holy Sh!t' een exclusieve wereldpremière zal krijgen tijdens de achtste editie van Canneseries. Daar zal de eerste aflevering op 28 april vertoond worden tijdens de Belgian Night georganiseerd door het internationale festival.
De Streamz Original 'Holy Sh!t' is geproduceerd door Fobic Films voor Streamz met producent Mariano Vanhoof. De regie is in handen van Geoffrey Enthoven. Het scenario is geschreven door Nore Maatala. De opnames van 'Holy Sh!t' kwamen tot stand met de steun van het VAF/Mediafonds en van de Tax-Shelter maatregel van de Belgische Federale Overheid en in samenwerking met IkTic-Jetique en Belgian Tourette Syndrome Association. 'Holy Sh!t' zal vanaf 28 mei 2025 exclusief te zien zijn op Streamz.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Erik Van Looy trapt het nieuwe seizoen van 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang
- 'In Transit' toont de strijd van Indigo voor een leven buiten genderhokjes
- Ook VTM zendt het verhaal van slachtoffers seksueel misbruik in 'Het Bestaat' uit voor een breed publiek
- KRO-NCRV lanceert 'Alle Dagen Druk': een chaotische talkshow over ADHD voor kinderen én ouders
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- BNXT League live van start op Play Sports
- Een oktober vol nieuwe avonturen en griezelplezier met Cartoon Network
- Dit potje kookt 24Kitchen in oktober
- BBC Belgium in oktober: nieuwe zaken, oude geheimen en bovennatuurlijke chaos
- Ontdek wat National Geographic te bieden heeft in oktober
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Peter Van de Veire danst opnieuw 24 uur tegen kanker
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
Multimedia SPOTLIGHT
-
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

Een Syrische academica in Amsterdam ontvangt beelden van een bloedbad onder burgers, gepleegd door een onbekende officier tijdens de oorlog in Syrië. De beelden laten haar niet los. Ze spoort de dader op en doet zich voor als 'Anna' om via Facebook contact te leggen, waarna ze hem verleidt tot een reeks onthullende gesprekken.
'Killing Anna', om 22.40 uur op VRT Canvas.



































