Joe lanceert nieuwe radiozender 'Joe Lage Landen'

Van Clouseau tot Nielson, De Kreuners, Doe Maar en Marco Borsato. Kortom: de klok rond de grootste Nederlandstalige hits. Dat is waaraan luisteraars zich vanaf maandag 14 juni mogen verwachten op de gloednieuwe digitale zender Joe Lage Landen.
In aanloop naar de lancering, kunnen de Joe-luisteraars deze week hun meest favoriete Nederlandstalige hit insturen via joe.be. Elk uur zal één van deze songs worden toegevoegd aan de playlist van de nieuwe radiozender. Bovendien wordt het vaakst gekozen nummer de eerste plaat op Joe Lage Landen.
'We zijn altijd al een radiozender geweest waarbij onze luisteraars veel te zeggen hebben (lacht). Op deze manier bouwen ze ook mee aan de playlist van onze nieuwste digitale telg', vertelde Joe-dj Sven Ornelis vanmorgen tijdens de ochtendshow. 'Naast Joe 60’s & 70’s en Joe 80’s & 90’s hebben we nu dus ook een radiozender waarmee iedereen vlotjes kan meezingen', vult Anke Buckinx aan. Joe Lage Landen is vanaf volgende week maandag 14 juni te beluisteren via joe.be, de Joe-app én via DAB+.
Robin Vissenaekens, channel manager Joe: 'Met Joe Lage Landen zijn we de enige nationale radiozender, zowel op DAB+ als online, die 24 op 7 alleen maar Nederlandstalige muziek draait. Met de digitale zenders van Joe verdiepen we in muziek en entertainment en met succes want we bereiken daarmee luisteraars die in het huidige radiolandschap nergens anders hun smaak vinden. We voelen nu al enthousiasme bij zowel ervaren als startende artiesten, maar we doen het vooral voor onze luisteraars. We kregen de vraag naar meer Nederlandstalige muziek specifiek van hen en zij zijn onze grootste ambassadeurs.'
Vlaamse en Nederlandse artiesten maken radio op Joe Lage Landen
Sven en Anke geven op maandagochtend 14 juni het officiële startschot van Joe Lage Landen tijdens hun ochtendshow. De eerste twee weken van de digitale radiozender worden alvast extra speciaal want elke dag tussen 10u en 18u neemt een andere Vlaamse of Nederlandstalige artiest de zender in handen. Mama’s Jasje, Udo, Marco Borsato, Bart Peeters, Raymond van het Groenewoud, Willy Sommers en Clouseau zijn alvast van de partij. Elk draaien ze hun favoriete Nederlandstalige platen en delen ze anekdotes met de luisteraars.
Joe Lage Landen vormt een mooie aanvulling op de digitale familie van Joe. De nieuwe zender komt in het rijtje te staan naast Joe Easy, Joe 60’s & 70’s, Joe Top 2000 en Joe 80’s & 90’s. De digitale zenders zijn beschikbaar via joe.be, de Joe-app, via DAB+ en digitale televisie (Telenet en Proximus).
Lees ook:
Luistercijfers: Qmusic opnieuw marktleider bij 18- tot 44-jarigen, Joe wordt 3e grootste zender
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT brengt extra duidingsprogramma's voor live-uitzending Eurovisiesongfestival
- Nederlandse tv-première 'Sergio in Italië' met Marco Borsato op 25 april op SBS6
- Nieuwe serie 'Neighborhood Watch' op HGTV
- 'Podium Klassiek' zoekt kandidaten voor Masterclass Operazang Tania Kross
- Bekerfinale voetbal voor het eerst in jaren niet op tv
- Coaches staan lijnrecht tegenover elkaar in Cross Battles van 'The Voice'
- Bokssensatie Gradus Kraus stapt in de ring tijdens ‘Boxing Gladiators’, live bij Videoland
- 'Meldpunt Actueel' over zelfbeschikking bij het levenseinde
- Kookavontuur Ruben Van Gucht aan zijden draadje na diepe snijwonde
- 'NPO Doc: Alles moet beter' op NPO 3
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz
Kijktip van de dag

Na een typisch Limburgs folklore schuttersfestival wordt de winnaar doodgeschoten aangetroffen. Is hier sprake van jaloezie, of zit er meer achter? Marion en Romeo krijgen te maken met aan jeugdzorg toevertrouwde kinderen die er alles aan doen om zich aan die zorg te onttrekken. Pubergedrag, of is er sprake van grotere problemen?
'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.




































