Joe lanceert nieuwe radiozender 'Joe Lage Landen'

Van Clouseau tot Nielson, De Kreuners, Doe Maar en Marco Borsato. Kortom: de klok rond de grootste Nederlandstalige hits. Dat is waaraan luisteraars zich vanaf maandag 14 juni mogen verwachten op de gloednieuwe digitale zender Joe Lage Landen.
In aanloop naar de lancering, kunnen de Joe-luisteraars deze week hun meest favoriete Nederlandstalige hit insturen via joe.be. Elk uur zal één van deze songs worden toegevoegd aan de playlist van de nieuwe radiozender. Bovendien wordt het vaakst gekozen nummer de eerste plaat op Joe Lage Landen.
'We zijn altijd al een radiozender geweest waarbij onze luisteraars veel te zeggen hebben (lacht). Op deze manier bouwen ze ook mee aan de playlist van onze nieuwste digitale telg', vertelde Joe-dj Sven Ornelis vanmorgen tijdens de ochtendshow. 'Naast Joe 60’s & 70’s en Joe 80’s & 90’s hebben we nu dus ook een radiozender waarmee iedereen vlotjes kan meezingen', vult Anke Buckinx aan. Joe Lage Landen is vanaf volgende week maandag 14 juni te beluisteren via joe.be, de Joe-app én via DAB+.
Robin Vissenaekens, channel manager Joe: 'Met Joe Lage Landen zijn we de enige nationale radiozender, zowel op DAB+ als online, die 24 op 7 alleen maar Nederlandstalige muziek draait. Met de digitale zenders van Joe verdiepen we in muziek en entertainment en met succes want we bereiken daarmee luisteraars die in het huidige radiolandschap nergens anders hun smaak vinden. We voelen nu al enthousiasme bij zowel ervaren als startende artiesten, maar we doen het vooral voor onze luisteraars. We kregen de vraag naar meer Nederlandstalige muziek specifiek van hen en zij zijn onze grootste ambassadeurs.'
Vlaamse en Nederlandse artiesten maken radio op Joe Lage Landen
Sven en Anke geven op maandagochtend 14 juni het officiële startschot van Joe Lage Landen tijdens hun ochtendshow. De eerste twee weken van de digitale radiozender worden alvast extra speciaal want elke dag tussen 10u en 18u neemt een andere Vlaamse of Nederlandstalige artiest de zender in handen. Mama’s Jasje, Udo, Marco Borsato, Bart Peeters, Raymond van het Groenewoud, Willy Sommers en Clouseau zijn alvast van de partij. Elk draaien ze hun favoriete Nederlandstalige platen en delen ze anekdotes met de luisteraars.
Joe Lage Landen vormt een mooie aanvulling op de digitale familie van Joe. De nieuwe zender komt in het rijtje te staan naast Joe Easy, Joe 60’s & 70’s, Joe Top 2000 en Joe 80’s & 90’s. De digitale zenders zijn beschikbaar via joe.be, de Joe-app, via DAB+ en digitale televisie (Telenet en Proximus).
Lees ook:
Luistercijfers: Qmusic opnieuw marktleider bij 18- tot 44-jarigen, Joe wordt 3e grootste zender
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Koppel daagt elkaar uit in 'So You Think You Can Dance'
- Van Italië tot Kirgizië en alles daartussen: dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'
- 'Vandaag Inside' en 'De Oranjezomer' verhuizen tijdelijk naar het zonnige Curaçao
- Unieke onthulling KRO-NCRV in 'Holland Gate - de vlucht uit Kabul'
- 'Het Verhaal van Nederland – De tweede Wereldoorlog' duikt in een donkere periode van onze geschiedenis
- Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
- De Planckaerts steken de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'
- Karine Claassen gaat 'Op Een Ander' bij Musica Mundi
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Waar mag ik je voor wakker maken?
- 'Break Free' vertelt het verhaal van Manon
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
- Qmusic-dj’s Mattie & Marieke gaan de strijd aan met de zomertijd
- Kobe Ilsen presenteert 'Verstand van Zaken' op Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' zondag live vanuit gemeente West Betuwe
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug!
Kijktip van de dag

Met Emmanuel Item verkent Tijs Wenen, een stad vol verborgen lagen. Van de Secession en klassieke én hedendaagse koffiehuizen tot het Amalienbad en de Akademie der bildenden Künste. Ze bezoeken de Plaster Cast Collection, Kugelmugel en het Prater, terwijl verhalen over spionnen een andere kant van de gelukkigste stad ter wereld blootleggen.
'Tattoorist', om 21.25 uur op VRT Canvas.




































