Exclusieve reünie van Touch of Joy tijdens De Foute Party van Qmusic

woensdag 7 mei 2025
Foto: Qmusic - © DPG Media 2025

Wat volgens henzelf lang onmogelijk leek, wordt nu tóch werkelijkheid: Sergio en Xandee staan binnenkort weer samen op het podium. Meer dan twintig jaar na het laatste optreden van Touch of Joy. Hoog tijd dus voor een langverwachte én exclusieve reünie.

Op 27 juni staan ze op het podium van De Foute Party van Qmusic. Come on and get up!


Vergeet de schoorsteen op de Sixtijnse Kapel in Rome: Qmusic had de afgelopen dagen z’n eigen schoorsteen op het dak van de radiostudio in Vilvoorde. Het was dagenlang wachten op witte rook, want dat zou betekenen: (nog) géén opvolger voor Paus Franciscus, wél nieuwe artiesten voor De Foute Party op vrijdag 27 juni in Flanders Expo Gent. Daarnet ,tijdens de ochtendshow van Maarten & Dorothee, kwam er plots witte rook uit de Q-schoorsteen. Niemand minder dan Sandy ‘Xandee’ Boets en Sergio Quisquater doken op in de studio om een eenmalige reünie van Touch of Joy aan te kondigen. ​ ​

Sergio Quisquater: 'Ik had eerlijk gezegd niet verwacht dat het er nog van zou komen. Xandee en ik hebben elkaar lang niet gesproken, maar onlangs kwam ze een nummer zingen ​ tijdens mijn verjaardagsconcert. De ​ liedjesteksten van Touch Of Joy kennen we allebei nog vanbuiten, dus dat komt helemaal goed op het podium van De Foute Party. Ik ben wel benieuwd of de mensen ons nog kennen. Voor hetzelfde geld staan daar 20.000 feestvierders die zich afvragen: wie zijn dat?.' (lacht)

Maken ook een spetterend feest van De Foute Party: De Venga Boys, because ‘They like to party’. De Gebroeders Ko, mét waterscooter. Dorothee Vegas & Like Maarten jagen binnenkort dan weer hun beste Foute beats door Flanders Expo, terwijl Samson & Marie de zaal aan het Samsonrocken brengen. En als kers op de foute taart heeft Frans Bauer ‘ook nog even’ voor de Q-luisteraars.

Tickets voor De Foute Party van Qmusic op 27 juni zijn beschikbaar via Qmusic.be.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Stukken van Mensen' (Play)

Een studente modetechnieken biedt een trui van Moschino aan die ze kocht op de rommelmarkt voor amper één euro. Axel Daeseleire komt aankloppen met een werk van Albert Szukalski.

'Stukken van Mensen', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:05
    The Ninth Gate
    01:15
    Dagelijkse kost
  • 23:45
    Sthlm Requiem: Hostage
    00:30
    Het weer (laat)
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:00
    Huis Gemaakt
    01:05
    Gooische Vrouwen
  • 00:00
    3 Days to Kill
    02:00
    Geen uitzending
  • 22:45
    Fatale
    00:40
    The Big Bang Theory
  • 00:00
    Xena: Warrior Princess
    00:50
    Geen uitzending
  • 23:30
    ER
    00:15
    Suits
  • 00:00
    The Golden Girls
    00:50
    Geen uitzending
  • 22:55
    Konvooi
    00:10
    Daan & Jani
  • 23:20
    FBI: Most Wanted
    00:20
    FBI
  • 22:35
    Live by Night
    01:05
    The Winter King
  • 23:40
    A Place in the Sun
    00:40
    Love Island UK
  • 23:35
    Cold Case
    00:30
    C.S.I. New York
  • 00:00
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 23:51
    De ambachter
    00:12
    Diy on wheels
  • 23:55
    Winterse Kost
    00:45
    Toasted on wheels!
  • 23:05
    Silent Witness
    01:05
    Harry Wild
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    01:20
    Grey's Anatomy
  • 23:45
    NOS Journaal Laat
    00:10
    NOS Paralympische Winterspelen
  • 23:50
    This is not a murder mystery
    00:40
    De Nachtzoen
  • 23:05
    Louis Theroux: Shooting Joe Exotic
    00:35
    De slimste mens