1,8 miljoen luisteraars voor Back to the Nillies-week op MNM

Ruim 1,8 miljoen luisteraars hebben afgelopen week afgestemd op de allereerste Back to the Nillies-week van MNM. Daarmee is de eerste editie van de themaweek vol muziek en nieuws uit de jaren 2000 meer dan geslaagd. De redactie van MNM maakt zich ondertussen op voor die andere grote afspraak van het najaar: de 'MNM1000'. Vanaf vrijdag 8 oktober kan er gestemd worden via MNM.be.
Van maandag 27 september tot en met zaterdag 2 oktober hebben maar liefst 1.827.101 mensen afgestemd op de Back to the Nillies-week van MNM.* Daarmee is de allereerste editie van de themaweek, waarin muziek en nieuwsfeiten uit de jaren 2000 centraal staan, een schot in de roos. Het hoogtepunt van de Back to the Nillies-week was de Top 100 van de Nillies op zaterdag 2 oktober, waarin I Gotta Feeling van Black Eyed Peas tot beste nummer van de jaren 2000 werd verkozen.
Nethoofd Rino Ver Eecke blikt tevreden terug: 'Het is fijn om te merken dat de luisteraars van MNM onze themaweken rond muziek op prijs stellen. In die themaweken staat niet alleen de muziek centraal, maar zoomen we ook in op de recente geschiedenis, met 'flashbacks' over de hoogtepunten van het nieuws van toen. Daarvoor doen we een beroep op het rijke geluidsarchief en de berichten van de nieuwsredactie van de VRT. We brengen trouwens niet alleen tijdens de Back to the 90’s- en Back to the Nillies-weken maar het hele jaar door muziek en nieuws uit de jaren '90 en 2000. Dat gebeurt in '90's & Nillies', het dagelijkse programma van Karolien Debecker op MNM.'
Maar de redactie van MNM rust niet op haar lauweren, want ondertussen komt ook die andere grote afspraak van het najaar dichterbij.
Rino Ver Eecke: 'Nu vrijdag, op 8 oktober, hebben we alweer een belangrijke dag. Dan geven we het startschot voor de stemming van de 'MNM1000', de ultieme hitlijst van MNM. De hele dag komen Vlaamse artiesten live in de studio langs om hun favoriet voor de 'MNM1000' te brengen.'
'MNM1000 Kick-off' op vrijdag 8 oktober
Op vrijdag 8 oktober geven de MNM-dj’s de aftrap voor de 'MNM1000' met de 'MNM1000 Kick-off'. Vanaf die dag kunnen de luisteraars op de website van MNM een lijst vinden met alle nummers waarop ze kunnen stemmen voor de 'MNM1000'.
De hele dag lang komen artiesten en BV’s trouwens live in de studio hun stem uitbrengen voor de lijst. Onder meer Udo, Sandrine, Brahim en Born hebben hun komst al bevestigd. Zij verklappen de luisteraars hun persoonlijke top vijf en brengen live een nummer op de radio. Dat kan zowel een eigen nummer zijn als een van hun persoonlijke favorieten voor de 'MNM1000'.
De 'MNM1000' zelf zal vanaf maandag 8 november te horen zijn op MNM.
- '90's & Nillies', van maandag tot en met vrijdag van 12.00 tot 13.00 uur. Op zaterdag en zondag van 13.00 tot 16.00 uur.
- 'MNM1000 Kick-off', start van de stemming op vrijdag 8 oktober.
- 'MNM 1000', vanaf maandag 8 november.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit zijn de kandidaten van het tweede seizoen van 'Bestemming X'
- Goed nieuws voor de fans: 'Mijn Restaurant' dit najaar weer bij VTM
- Daan Boom, Tobias Camman en Stijn van Vliet reizen naar India in nieuw seizoen 'FOMO Show'
- Nieuwe serie 'Home Town: Inn This Together' op HGTV
- Kijkcijfers: maandag 3 augustus 2026
- Dit is de tussenstand voor de 4e kwalificatieronde van de Gouden Televizier-Ring 2026
- Kijk in augustus naar de première van 'Camp Rock 3' op Disney Channel
- 'Telefacts Zomer' over nepagent die 30 staten in zijn greep hield
- Dit mag je niet missen op Crime+Investigation in augustus
- Elke maandag een Film van de Week bij FilmBox
- BNNVARA presenteert nieuwe ochtendshow NPO Radio 2 'Daniël & Roelof Zijn Al Op'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Speciale MAX-uitzending op NPO Radio 1: kan Nederland nog zonder vrijwilligers?
- Radiospecial over vrouwenstraten in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield -
'Niets houdt me tegen' door Celien Hermans, Siska, Niels & Zita tijdens VRT Zomerhit -
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie' -
Tara heeft een zaadje geplant -
CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning -
Kijk binnenkort 'The Whisper Man' op Netflix
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief' -
Veel competitiedrang deze week in 'Met Vier in Bed' -
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2' -
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz
Kijktip van de dag

Wanneer documentairemaker Zoe hoort dat haar jeugdvriend Kaz gekozen heeft voor een traditioneel gearrangeerd huwelijk, besluit ze hier een documentaire over te maken. Gaandeweg slaan de twijfels toe.
'What's Love Got to Do with It?', film uit, 2022 met oa. Emma Thompson, om 20.35 uur op Play Fictie.
































