1,8 miljoen luisteraars voor Back to the Nillies-week op MNM

dinsdag 5 oktober 2010

Ruim 1,8 miljoen luisteraars hebben afgelopen week afgestemd op de allereerste Back to the Nillies-week van MNM. Daarmee is de eerste editie van de themaweek vol muziek en nieuws uit de jaren 2000 meer dan geslaagd. De redactie van MNM maakt zich ondertussen op voor die andere grote afspraak van het najaar: de 'MNM1000'. Vanaf vrijdag 8 oktober kan er gestemd worden via MNM.be.

Van maandag 27 september tot en met zaterdag 2 oktober hebben maar liefst 1.827.101 mensen afgestemd op de Back to the Nillies-week van MNM.* Daarmee is de allereerste editie van de themaweek, waarin muziek en nieuwsfeiten uit de jaren 2000 centraal staan, een schot in de roos. Het hoogtepunt van de Back to the Nillies-week was de Top 100 van de Nillies op zaterdag 2 oktober, waarin I Gotta Feeling van Black Eyed Peas tot beste nummer van de jaren 2000 werd verkozen.


Nethoofd Rino Ver Eecke blikt tevreden terug: 'Het is fijn om te merken dat de luisteraars van MNM onze themaweken rond muziek op prijs stellen. In die themaweken staat niet alleen de muziek centraal, maar zoomen we ook in op de recente geschiedenis, met 'flashbacks' over de hoogtepunten van het nieuws van toen. Daarvoor doen we een beroep op het rijke geluidsarchief en de berichten van de nieuwsredactie van de VRT. We brengen trouwens niet alleen tijdens de Back to the 90’s- en Back to the Nillies-weken maar het hele jaar door muziek en nieuws uit de jaren '90 en 2000. Dat gebeurt in '90's & Nillies', het dagelijkse programma van Karolien Debecker op MNM.'

Maar de redactie van MNM rust niet op haar lauweren, want ondertussen komt ook die andere grote afspraak van het najaar dichterbij.

Rino Ver Eecke: 'Nu vrijdag, op 8 oktober, hebben we alweer een belangrijke dag. Dan geven we het startschot voor de stemming van de 'MNM1000', de ultieme hitlijst van MNM. De hele dag komen Vlaamse artiesten live in de studio langs om hun favoriet voor de 'MNM1000' te brengen.'

'MNM1000 Kick-off' op vrijdag 8 oktober
Op vrijdag 8 oktober geven de MNM-dj’s de aftrap voor de 'MNM1000' met de 'MNM1000 Kick-off'. Vanaf die dag kunnen de luisteraars op de website van MNM een lijst vinden met alle nummers waarop ze kunnen stemmen voor de 'MNM1000'.

De hele dag lang komen artiesten en BV’s trouwens live in de studio hun stem uitbrengen voor de lijst. Onder meer Udo, Sandrine, Brahim en Born hebben hun komst al bevestigd. Zij verklappen de luisteraars hun persoonlijke top vijf en brengen live een nummer op de radio. Dat kan zowel een eigen nummer zijn als een van hun persoonlijke favorieten voor de 'MNM1000'.

De 'MNM1000' zelf zal vanaf maandag 8 november te horen zijn op MNM.

  • '90's & Nillies', van maandag tot en met vrijdag van 12.00 tot 13.00 uur. Op zaterdag en zondag van 13.00 tot 16.00 uur.
  • 'MNM1000 Kick-off', start van de stemming op vrijdag 8 oktober.
  • 'MNM 1000', vanaf maandag 8 november.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

De spelers van Eendracht Vooruit zijn vijftigers ondertussen. Maar de vrienden zijn uit elkaar gegroeid en hebben andere dingen aan hun hoofd dan voetbal: elk op hun eigen manier worstelen ze met de opvoeding van hun kinderen. Wanneer een van hen ziek wordt, komen ze tot het besef dat het leven te kort is voor ruzies. Maar om opnieuw bij elkaar te komen, hebben ze de hulp nodig van de nieuwe generatie.

'Team Spirit NXT GEN', film uit 2025 met oa. Dimitri Leue en Tania Kloek, om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:40
    Het weer
  • 17:50
    Sporza: European Open
    19:55
    Het weer
  • 19:00
    GameKeepers
    19:25
    Zotte dieren
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:45
    Het Weer
  • 19:00
    Darts
    23:00
    A Million Ways to Die in the West
  • 18:20
    Let Him Go
    20:30
    The King's Man
  • 18:40
    Police Interceptors
    22:30
    The Hurricane Heist
  • 18:55
    The Christmas Bow
    20:35
    A Heidelberg Holiday
  • 18:55
    'Allo 'Allo!
  • 18:25
    De Verhulstjes
    19:30
    Nonkels
  • 18:30
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 18:35
    That '70s Show
  • 18:45
    Het Roer Om
    20:35
    Oh Oh Den Haag
  • 18:35
    World's Most Evil Killers
  • 19:02
    Z- Work different
    19:12
    Z-Defensie
  • 18:51
    Kan ik het ook?
    19:09
    Publireportage
  • 18:20
    Guten Appetit
    19:15
    De Sterrenkaart - Nederland
  • 18:10
    Inspector George Gently
    20:00
    Silent Witness
  • 19:05
    Scandal
    20:00
    White Collar
  • 19:05
    Meer dan verwacht
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:00
    Kassa
    19:55
    Blauw Bloed
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:20
    Heel Holland Bakt Kids