JOE-dj Tess Goossens gaat op date met bekende Vlamingen in 'Datenight'

JOE-dj Tess Goossens waagt zich vanaf 7 november elke week aan een radiodate met een bekende Vlaming in haar gloednieuwe programma 'Datenight'. Iedere donderdag tussen 21u00 en 23u00 ontvangt ze een BV voor een avond vol onthullende gesprekken over liefde, verlangen en alles daartussen.
Tess duikt samen met haar date in de wereld van de liefde, waar ze praten over hun eerste jeugdliefde, gebroken harten en zelfs hun stoutste slaapkamergeheimen. Onder meer William Boeva, Kelly Pfaff, Gustaph, Ellen Callebout, Eline De Munck, Christoff en JOE-collega Raf Van Brussel geven zich bloot over liefde in al haar vormen, van romantische triomfen tot kleine irritaties. Want waarom iets in het midden laten als het ook ongefilterd kan?
In 'Datenight' neemt Tess haar gasten mee op een warme, intieme reis door hun liefdesleven – een kant die ze zelden publiekelijk laten zien. In openhartige gesprekken geven Bekende Vlamingen een inkijk in hun romantische ups en downs. 'Mijn doel is om liefde en relaties uit de taboesfeer te halen', vertelt Tess. 'Iedereen worstelt wel eens met vragen over liefde en trouw, en ik denk dat de verhalen van mijn gasten veel luisteraars zullen raken. Met Datenight gaan we op zoek naar wat ware liefde echt voor hen betekent en wat zij belangrijk vinden in een relatie. Geen afgezaagde clichés, maar oprechte, vaak verrassende details: wie was hun eerste grote liefde? Splitsten ze de rekening op de eerste date? Wat zijn hun stoutste dromen? De gesprekken zijn niet alleen herkenbaar, maar brengen ook soms een lach naar boven', vertelt Tess.
Tijdens de show praat Tess met haar gasten over hun allereerste verliefdheid en hoe liefdesverdriet hen gevormd heeft. Maar Tess gaat ook verder dan de eerste vlinders: in elke aflevering zijn er speelse rubrieken zoals ‘het vluggertje’ waarin de gasten snel en eerlijk reageren op intieme vragen. Ook delen ze een aantal ergernissen over hun partner en werken ze samen met Tess toe naar hun ‘hoogtepunt’ van de avond - een moment waarop een verrassend detail, een kwetsbare herinnering of een onverwacht inzicht naar voren komt.
'Datenight' is vanaf 7 november elke donderdagavond te beluisteren tussen 21.00 en 23.00 uur bij JOE, via JOE.be en de JOE-app. Voor wie niet live kan luisteren op donderdagavond, is er goed nieuws: 'Datenight' wordt ook omgezet in podcastvorm, zodat luisteraars op elk moment kunnen genieten van de gesprekken. William Boeva schuift als eerste aan bij Tess.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijk naar Tom Hiddleston in 'Pompeii: Out of Time' nieuw op National Geographic
- Wilfred Genee presenteert nieuw programma 'Mi Dushi: Wat is dan liefde?'
- Kijk vanaf zondag 'How Close Can I Beach' op HGTV
- Driedelige documentaire 'Big Girls Wanted: Escaping Pearadise' op TLC
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Peter Pannekoek eerste gast in 'VPRO Zomergasten'
- Dit zie je in augustus bij RTL
- Allerlaatste 'Andere Tijden Sport' gaat over Leontien van Moorsel en Jeannie Longo
- Wouter is Davy te slim af in 'B&B Zoekt Lief'
- 'Petrus in het Land' met Pride-special over geloof, liefde en acceptatie
- Radiospecial over vrouwenstraten in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Giel Beelen komende weken te horen in de ochtend van Radio Veronica
- Dit hoor je deze week in 'FM op 5'
- Qmusic-dj’s Tom & Bram schudden de Nederlandse zomer op met 'Shake Up Your Day'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning -
Kijk binnenkort 'The Whisper Man' op Netflix
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief' -
Veel competitiedrang deze week in 'Met Vier in Bed' -
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2' -
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug
Kijktip van de dag

Boisies pakhuis is in de as gelegd door de IRA en Joan wordt in de gevangenis in elkaar geslagen. Ze komt op borgtocht vrij, maar er hangt haar een gevangenisstraf van tien jaar boven het hoofd. Joan vindt dat Boisie en zij het land uit moeten vluchten. Boisie gaat akkoord en Joan bedenkt een gewaagd plan om de vlucht te financieren.
'Joan', om 20.30 uur op VRT Canvas.



































