MNM viert op 20 mei alle scholen op 'De Strafste Schooldag'

In een schooljaar vol mondmaskers, online lessen en ontsmettingsmiddel, toonden alle scholen in Vlaanderen zich stuk voor stuk straffe scholen. Leerkrachten vonden zichzelf opnieuw uit, poetsploegen maakten scholen meer dan ooit weer proper en veilig, directeurs pasten zich flexibel aan aan een steeds wisselend 'nieuw normaal', en leerlingen realiseerden groepswerken op afstand via Discord.
Om al die straffe scholen en hun straffe schoolhelden te feliciteren en in de kijker te zetten, viert MNM hen op 20 mei tijdens 'De Strafste Schooldag'. MNM organiseert die dag een spetterende radioshow met MNM DJ Sander Gillis. Het wordt een show vol optredens en met een uitgebreide playlist gekozen door alle scholen van Vlaanderen.
Alle scholen zijn straffe scholen
MNM DJ’s Laura Govaerts, Esther Nwanu, Wanne Synnave en Kawtar Ehlalouch staan die dag ook paraat om alle helden van het onderwijs te bedanken. In tegenstelling tot de voorafgaande jaren kiest MNM dit jaar dus niet één Strafste School, maar viert de jeugdzender alle scholen! Want in deze uitzonderlijke tijd is elke school gewoonweg een ontzettend straffe school.
Schoolhelden
De Strafste Schoolhelden actie die MNM al maanden organiseert, wordt op 20 mei nog eens extra in de verf gezet. MNM is deze editie op zoek gegaan naar de verhalen van alle Strafste Schoolhelden. Luisteraars konden en kunnen nog steeds hun held nomineren via MNM.be en de MNM-app. MNM DJ’s Sander Gillis en Laura Govaerts zetten deze helden vervolgens in de bloemetjes. Tot 20 mei trekken ze heel Vlaanderen door om dit te doen. Op 'De Strafste Schooldag' volgt dan de grote apotheose van deze actie.
'Er wordt te weinig gezegd en getoond wat er allemaal GOED gaat op de scholen. En dat terwijl onze scholen, ook net in deze moeilijke tijden, zich op zoveel manieren straf tonen. Ik heb zoveel zin om alle spotlights die ik kan vinden te zetten op al die fantastische leerlingen, leerkrachten, poetsvrouwen, oudercomités, zorgleerkrachten, directies… die van onze scholen een plek maken waar je graag bent, ook al ben je er misschien fysiek niet zoveel geweest', vertelt DJ Laura Govaerts.
'Het is geen makkelijke tijd om op de schoolbanken te zitten, maar er zijn zoveel Strafste Schoolhelden die elke dag het beste van zichzelf geven. Die mensen verdienen meer dan ooit een feest, een schouderklopje, een dankuwel', zegt Sander Gillis.
Schrijf je nu school in
Maandag 3 mei werd tijdens 'Gillis & Govaerts' de aftrap van 'De Strafste Schooldag' campagne gegeven met een DJ-set op het Sint-Jozef Humaniora in Brugge. Hiermee zijn de inschrijvingen geopend en kan vanaf nu iedere school zich inschrijven om deel te nemen aan 'De Strafste Schooldag' op 20 mei.
Wat moet je doen? Laat via de MNM-app of MNM.be weten waarom jouw school ook een straffe school is! Zet vervolgens op 20 mei tussen 13.00 en 18.00 uur je radio aan in de klas, de leraarszaal of de speelplaats. MNM zet dan alle ingeschreven scholen in de bloemetjes met verrassende optredens, muziek gekozen door de scholen en met de MNM DJ’s die de helden van het onderwijs gaan bedanken.
'De Strafste Schooldag', donderdag 20 mei tussen 13.00 en 18.00 uur op MNM en MNM.be.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Joris wint 'De Box' en neemt 17.500 euro mee naar huis
- Rachel en Elbert runnen een zeehondenopvang in nieuw seizoen 'Rachel en Elbert passen op'
- De ongekende schoonheid van het Ierland van Van Boven
- EO-kinderserie 'Oorlog-stories' vertelt het verhaal over Adriaan en het geheim van zijn vader
- Generaties nog één keer onder de loep in slotseizoen 'Wortelboer en Van Rossem'
- 'Kassa' zaterdag over de stijgende brandstofprijzen
- An Lemmens kruipt in 'The Masked Singer'-pak om kandidaat te verrassen in 'The Voice'
- Alle hens aan dek wanneer verwarde man op de sporen belandt in 'De Trein'
- Wantrouwen bereikt hoogtepunt in finale 'De Box': 'Hoe naïef kan je zijn?'
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': thuiszorgmedewerker vogelvrij voor agressie bij cliënt thuis
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Rene van Kooten in 'FM op 5'
- De Nostalgie-luisteraar eert Prince met een plek op nr. 1 in de '80's Top 1500'
- Esmee uit Beneden-Leeuwen door JOE-dj Kai Merckx gekroond tot nieuwe ‘vorstin’ van Nederland
- Q-luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens en wint daarmee 'De Jacht op Vincent Live'
Multimedia SPOTLIGHT
-
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië
Kijktip van de dag

Jan merkt dat Roos ineens anders is: vrolijk, lief voor haar broer en opvallend zelfverzekerd. JP en Julie maken zich ook zorgen, en Jan raakt steeds meer in de war. Wat zit er echt achter haar plotselinge verandering, en hoe moet hij omgaan met alles wat hij ontdekt?
'Boomer', om 20.50 uur op VRT 1.



































