Nostalgie Plus haalt Bert Geenen opnieuw naar de radio

Radiolegende Bert Geenen gaat opnieuw radio maken: na de herfstvakantie neemt hij de woensdagmiddag op Nostalgie Plus voor zijn rekening. Bert zal er '100% Geenen' presenteren: een programma waarin hij 100% zijn goesting mag doen met de muziek waar hij 100% van houdt.
Voor Nostalgie Plus keert Bert terug uit pensioen naar zijn grote liefde, de radio.
Een straffe comeback dus. Bijna 7 jaar geleden ging Bert Geenen met pensioen, maar toen de vraag van Nostalgie Plus kwam, begon het opnieuw te kriebelen. Op 6 november is het zover: tussen 12.00 en 14.00 uur kruipt Bert weer achter de microfoon voor het programma '100% Geenen'.
En het is ook écht 100% Geenen, zegt hij: 'Ik wil persoonlijke verhalen vertellen, aan de hand van goeie songs. Het begint met de eerste pick-up bij ons thuis over herinneringen aan mijn schooltijd en de radio van de jaren ’60, tot het jeugdhuis waar ik mijn eerste stappen zette als dj en vanwaar ik uiteindelijk zelf doorgroeide tot radio-dj.'
Nostalgie Plus, dat is de beste muziek uit de jaren ’60, ‘70 en ’80. Geregeld wordt een van die decennia extra in de spots gezet, zo begint op 11 november 'Het Feest van de 60’s'. Twee weken lang wordt er elke weekdag een ander jaartal uit de 60’s belicht, met een top 50 van de beste songs uit dat jaar.
Muziek ook uit de jeugdjaren van Bert Geenen, waarmee hij die prachtige tijd weer tot leven wil wekken. En die verhalen wil hij delen met de luisteraars, met een goeie dosis humor:
'Nogal wat kenmerken van vinyl zijn intussen op mij van toepassing: gekraak overal, steeds meer groeven en grijs(gedraaid), maar de nostalgie écht mogen armen, daar doe ik het voor.'
Bert is een stukje radiogeschiedenis op zichzelf: hij werkte eerst meer dan 20 jaar voor de VRT, waar hij op Radio 1 en Studio Brussel presenteerde en later nethoofd werd van Radio Donna. Begin 2000 stapte hij over, eerst naar Qmusic, later naar 4FM (nu Joe) en tussendoor stond hij ook enkele jaren aan het hoofd van VTM, samen met Jan Verheyen. Dat een radio-icoon als Bert Geenen nu zijn comeback maakt bij Nostalgie Plus, is alleen maar een cadeau, zegt programmadirecteur Robin Vissenaekens:
'We hebben ook grootse ambities met Nostalgie Plus en zetten alles op alles om 50-plussers een radiozender te bieden waar ze zich echt thuis voelen. Daarom ben ik verheugd dat niemand minder dan Bert Geenen aan boord stapt bij Nostalgie Plus. Zijn iconische stem hoort thuis op de Vlaamse radiogolven, en vanaf nu kleurt elke woensdagmiddag 100% Geenen!'
Nostalgie Plus is het kleine zusje van Play Nostalgie, maar verankert zich steeds meer in het Vlaamse radiolandschap. Achter de schermen werkt het radioteam elke dag hard om de beste live radio te maken, op de zender hoor je bekende stemmen zoals Johan Henneman, Dominique Crommen, Serge Hadermann, Sander Vandenhende en Tony Talboom.
'100% Geenen', elke woensdag van 12.00 tot 14.00 uur op Nostalgie Plus. Het programma wordt ook elke zondag om 16.00 heruitgezonden.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ketnet lanceert 'No Yap!' onderzoeksmagazine voor én door kinderen
- Kijkcijfers: 29, 30 en 31 mei 2026
- Birgit Van Mol opent 'Telefacts Zomer' met Michael Jackson en een blik in de illegale steroïdenwereld
- VRT trapt sportzomer 2026 af met WK voetbal, Tour de France en vernieuwde Sporza-look
- Femke danst zich naar de top en wint 'So You Think You Can Dance'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Juni wordt één groot kijkfeest met je favoriete Cartoonito-vrienden
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
- Nostalgie Plus katapulteert Vlaanderen een hele maand lang terug naar de seventies
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp'
Kijktip van de dag

Nu de nieuwe film over Michael Jackson is uitgekomen, duiken er nieuwe beschuldigingen van seksueel misbruik van kinderen op. Het gaat om vier kinderen uit één Amerikaans gezin, de familie Cascio. Jackson was er letterlijk vriend aan huis. Ze zijn intussen volwassen en vier van de vijf kinderen beweren dat ze langdurig seksueel misbruikt zijn. Ze wisten het niet van elkaar, want het was een geheim tussen hen en de popster.
'Telefacts Zomer', om 21.50 uur op VTM.



































